sizce abartılı mı yoksa iyimi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kendiniyak tarafından 15 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. kendiniyak

kendiniyak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    öncelikle bu programı yapmadan once sporda 1 yılın ustunde tecrubem var sadece gercekten bu işi bilen arkadaslara soruyorum boyum 173 civarı kılom ise 77 civari
    bu programdaki amacım tam anlamı ile bulk olup gercekten yaza kadar iri olmak

o yüzden beslenmem size yazıcam ve +ve- leri söylerseniz sevinirim

sabah kalkış

8:00 1 adet b vitamini 1 adet enginar hapı 1 adet çinko hapı
    6 beyazı 2 sarısı olmak uzere az zeytınyaglı ve cok az tuzlu omlet
    300 ml süt 2 muz ve bir ölçek gainer

saat 10:00 150 gr tavuk 10 yemek kasıgı lapa pilav (yagsız tuzsuz baharatlı)

saat 12.15 200 gr tavuk ve 12 yemek kasıgı lapa pilav (yagsız tuzsuz baharatlı)

saat 14.00 2 avuc leblebı 1 ölçek gainer

saat 16:00 150 gr tavuk 10 yemek kasıgı lapa pilav yogurt (yagsız tuzsuz baharatlı)

17:00 idman (idman öncesi 1 ölçek amino fx (enerji) 2 tane amino universel 3001 1 adet trıbulus 650 (testesteron)

18:30 idman cıkısı 2 ölçek ultımate proteın 2 tane amıno

19:30 250 gr tavuk 8 yemek kasıgı lapa pilav haslanmıs havuc brokolı (yagsız tuzsuz

21.30 karısık meyve az ceviz

22.30 yatıs 2 adet l-arginine hap

gece 1.30 1 ölçek normal protein kalk hemen yat (nedeni ise saat 2de buyumu hormonu salgılamaya basladıgı için vücüt)

beslenmem böyle sizce abartılımı mı yoksa tamamı ile bulk için iyi mi dir? simdidden cok sağolun

2. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Çinko,enginar hapı neden kullanıyorsun onu anlamadım. Steroid kullanmıyorsan veya çinko eksikliğin yoksa gerek yok. Enginar hapına da gerek yok enginar ye direk.

3. kendiniyak

kendiniyak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    sonuçta whey protein gainer testesteron amino asit l-argınıne amıno fx gibi yogun supplement kullanıyorum karaciger fazla yoruldugu için kullanıyorum

4. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    saat 10 daki yemekleri çıkar onun yerine kuruyemiş ekle sabah sabah eti pilavi nasıl yiyon anlamadım

5. evolution57

evolution57 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Merhabalar

Dikkatimi ceken sey cok az yag tuketiyor olman. Gercek bir bulk olmak istedigini yazmissin yaza kadar. Minimum kg*1gr yag tuketmeni tavsiye ederim. Bu ihtiyacini zeytin yagini tartarak yapacagin salataya ekleyerek giderebilirsin. Onun haricinde yine cig kuruyemislerden alabilirsin.

Su kasik hesabinida bosver. Git kendine ucuz bir mutfak tartisi al. 20-30 liraya bulabilirsin.

21.30 daki ögünündeki meyve ve kuruyemiside gün icindeki daha erken saatlere cekmen senin faydana olacaktir. Gec saatte yenen meyve bos yere insülini artiracak.

Son olarak sabah kahvaltisinda yulaf tüketmeni tavsiye ederim. Tamam gainer koymussun oraya fakat aksine sabah uyanir uyanmaz 1 ölcek protein tozu alip ardindan yulaf ve yumurta beyazlarindan olusan guzel bir kahvalti cok iyi olacaktir.

Saygilarimla.

6. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Bu kadar şeyi nasıl yiyorsun anlamadım. Günde 750 gr tavuk nedirya o kadar şey yiyorsun yakında afedersin hayvan gibi olursun. Ben çok abartılı bi program.

7. kendiniyak

kendiniyak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Sabahlari kalkinca fazla istahim olmadigi icin pek yulaf yiyemiyorum

8. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Hergün enginar, maydanoz, brokoli, kereviz, bol bol sebze tüket karaciğer temizlenir. Haplarına gerek yok. Tribulusu fuzuli görüyorum. 17 yasında zaten testosteron ultra düzeyde. Whey ve amino asit harici supplementlere çok bağlanma, güvenme. Kreatin kullan. Enerji düstügünü hissettiğnde nos ürünü tercih edilebilir.

9. cihatornek

cihatornek Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Kütahya
    1000 grama yakın tavuk ? ilginç miden kaldırıyor mu ?

10. komando1991

komando1991 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    konya
    Zengin olmak böyle birşey işte :D

11. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    aynen :D ben yazın babamın dükkanına bakarken 5-10 liramdan tavuk ton süt parasını çıkartmaya çalışıyordum. :D ama olsun burda tartışılcak şeyler değil.

yinede tekrarlıyorum çok abartı bi program.

12. PinusNigra

PinusNigra Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci(Tıp)
    ihtiyaçdan fazla alınan protein sadece yağlandırır başka bir işe yaramaz.gün içine bölünmüş protein tozuda dahil kg başına 2 gr protein her türlü yeter.ayrıca her insanın gece 2 de büyüme hormonu tavan yapacak diye saçma bir şey yok.o senin uyuma düzenine bağlı bir şey.uykunun ilk 2-3 saatlik bir kısmında yükseliyor.uykuyu bölmenin bir anlamı yok.hele bir de steroid kullanmayan biri için çok gereksiz:) ama bu beslenme şekli seni iyi hissettirecekse devam et tabi.en azından beslenme ile ilgili hiç bir şüphen kalmaz.

Sayfayı Paylaş