Sizce şampiyon kim olur

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 24 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Şampiyon kim olur

1. Beşiktaş

oy sayısı 12
    60,0%
  2. Sivas spor

oy sayısı 8
    40,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Ligde son haftaya girdik bir gs li olarak kendi takımım yarış dışı kaldı ama bir sivaslı olarak s.s nin şampiyon olmasını isterim gerçi biraz mucizeye kalmış bir olay.
    zamanında denizli feneri şampiyonluktan etti neden beşiktaşıda etmesinki diye umutla bekliyoruz.

En buyuk tesellide şampiyonlar ligine gitmek olurdu.

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    beşiktaş bırakmaz gibi geliyor ama benim de gönlüm sivastan yana..fenerbahçeliyim ama bizim pilimiz bitti tabi..

3. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    bir rizeli olarak sivassporun bu başarısını kıskanarak göstermiş olduğu mücadeleyi tebrik ediyorum. sivasın şampiyon olmasını isterim aynı şeyi bende bugün düşünüyordum. ikili averajla denizlisporun 16. sıradaki konyaspordan önde olması bu hayalleri suya düşürsede ufak bir ihtimal sivasın şampiyon olma olasılığı var gibi gözüksede ben sivası şampiyon yapacaklarını sanmıyorum ki sivasın son maçı haftaya galatasaray ile, galatasarayda uefa için son kozunu oynayacak. sivassporun ligi 3. sırada bitirerek uefa ya gideceğini tahmin ediyorum. bu ligde çok şey dönüyor sivassporu şampiyon yapmayacaklarını sonuna kadar biliyorum. bu arada denizlisporun ligden düşme gibi bir korkusuda kalmadı maça rahat çıkacaklardır. tahminimce;

1. beşiktaş
    2. trabzonspor
    3. sivasspor
    4. galatasaray
    5. fenerbahçe

olarak 2009 turkcell süper ligi bitirmiş oluruz.

4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Beşiktaş puan kaybettiği takdirde sivas gs'yi yenerse genel averaja bakılacak sanırsam.
    Bu durumda şu anda bjk sivasın 1 gol üstünde..
    (yanılıyorsam düzeltin)

Yani varmak istediğim nokta;
    Denizli beşiktaştan puan kapma ihtimali var bence.
    Hem rahat olacaklar, hem de Fener'e yaptıklarını beşiktaşa yapmak isteyecekler ve bu iştahla oynayacaklar.
    Bjk ise tamtersi stresli olacak, hele bir de sivas gs'ye karşı öne geçerse..

Bir GSli olarak Galatasaray'ın son maça asılmayacağını tahmin edebiliyorum.
    Bütün oyuncular UEFAyı garantilemenin rehavetiyle çıkacaklar maça, GS ise bu tarz rehavet ortamlarında bugüne kadar genelde maçları kaybeder.
    Şampiyonluğu garantileyen Barcelona bile daha geçen gün kendi evinde ossasuna'ya yenildi.

Kısacası, haftaya şansları 50-50 görüyorum.

Gönlüm ise Anadolu'dan bir şampiyon çıkmasından yana.

5. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Gonlumuz kesinlikle anadoludan bir şampiyon çıkmasından yanadır. Bir çok insan sivasın oynadığı tarz bir futbolu beyenmiyorlar fakat benim dusunceme göre sivasspor su an için futbol oyununda savunmanın ve kontra atak futbolunun en iyi örneğini sergiliyor.

Hatırlarsanız yunanistan euro2004 şampiyonu oldugunda oynadığı futbol tarzı kesinlikle futbol izleyicileri için felaket bir olayken bu futbolun doğasında olan kazanmak icin uygulanan taktikler silsilesinin bir parçasıydı.

Bu sefer şeytanın bacağını sivas kırarsa, Böylece anadolu takımlarına moral olabilir.

6. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    fb'yi nasıl aziz yıldırım yüzünden sevmiyorsam sivas'ı da bülent uygun yüzünden sevmiyorum o nedenle de beşiktaş'ın şampiyon olmasını isterim.

7. aLexmk

aLexmk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Gönül isterki Bundesliga da Wolfsburg un yapabildiğini bizdede Sivasspor yapsın ama çok zor...!!Dün Bjk karşısındaki Gs yi Sivas maçında çok farklı göreceğiz bence...! Birde 10 maç daha olsa Güiza gol kralı olurdu hrlde :p:p

8. YesiLZeytin

YesiLZeytin Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Ben de bir sivaslı olarak Sivas'tan yanayım. Tabi bu gönlümün istediği, aklım ise Beşiktaşın şampiyon olacağını söylüyor. Bu kadar kişi Sivas'ın şampiyon olmasını istemiş, belki bunun bi etkisi olur :)

9. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Sampiyon belli oldu. Bence de bu saatten sonra besiktas birakmaz. MK7 bende Bülent Uygundan nefret ederim, kendini begenmisin biri. Basarili o ayri tabi.

10. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Belliki, SivasSpor Gönüllerin şampiyonu olabilmiş,ligde şampiyon olamamasının sebebleride eline geçen fırsatları tepmesidir,son haftalardaki iki maçı ziyan etti biri İstanbul Büyükşehir Belediyesine 2-1 yenildiği diğeride Gaziantep'e 2-1 yenildiği maç, bu maçlar alınsaydı 4 puan farkla son haftaya girilecekti..

Yinede umutluyuz, umarım son hafta maçları, SivasSpor için avantajlı olacak bir skorla biter..

Haydiyin Yiğidolar....

11. YesiLZeytin

YesiLZeytin Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Ligin son haftalarına yaklaşırken özellikle psiklojik baskıya dayanamadılar diye düşünüyorum. Zira çok stresli olmalı onlar için.

12. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    bir sivasli olarak oyumu sivasa verdim ama cok zor ama yinede imkansiz degil.ayrica sivasi sampiyon yapmazlar falan diyen arkadaslar olmus,ama su varki su an sivasin basindaki kisiler cok guclu bi cok yerde sozu gecen insanlar...yani anadolu takimi diye ezip onune kolay klay geceilek bir yonetim degil su anki yonetim...ama tabiki son sansa ihtiyaci var sivasin

13. CosaNostra

CosaNostra Üye

Beğenileri:
    191
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir - Karşıyaka
    Beşiktaş Denizli Sporu yenip şampiyon olacaktır.
    Trabzon sahasında Fenerbahçe ile berabere kalır elele Avrupa Ligine giderler.Galatasarayda SivasSporla berabere kalır.Kendisi Avrupa Ligine gider rakibini Şampiyonlar Ligi ön elemesine yollar.Biraz iddialı konuştum ama bunlar benim bir Fenerbahçeli olarak sezon sonu tahminlerim.Ümitlerimiz önümüzdeki sezona kaldı.Umarım ümitlerimiz boşa çıkmaz:)

1.Beşiktaş
    2.SivasSpor
    3.Trabzon
    4.Fenerbahçe
    5.Galatasaray

DuE bunu beğendi.
  14. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    sıralama değişmez

15. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    denizli beşiktaşa bir süpriz yapar mı acaba ???

16. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bence GS bu kez Sivasi yener. Daha dogrusu yenmesi gerekir. bu Sezon karsilastigi hic bir maci kazanamadi ve yenildi. Kazanmaktan baska caresi yok. Bence Trabzon ikinci bitirir.
    Ne olursa olsun uzun yillardir belkide hic görülmemis bir sezon gecirdik.

Umarim gelecek sezon hem GS hemde Fener erkenden ligdeki iddiasina havlu atmaz.

Luceyi özledik :D

FleXoR bunu beğendi.
  17. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    besıktas yerıne sıvas olsun daha ıyı...

Sayfayı Paylaş