Sixpack belli etme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Dynamo tarafından 7 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar hiç sixpack e sahip olamadım göremedim daha dogrusu. Şuan karın kasımı sıkınca üst 4 tanesi belli oluyor fakat sıkmayınca düz bi karnım oluyor. Yağ oranını düşürdükçe karın kasları sıkmadan da belli olacak mı? Böyle olması için özel bi antreman yapmam lazım mı? Şimdiden teşekkürler

Control, Carier ve (silinen üye bunu beğendi.
  2. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    mutfakta yaparak çıkar o kaslar

Azi ve (silinen üye bunu beğendi.
  3. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Onu biliyorum fakat. Hiç sahip olamadığım için şunu bilmiyorum. Sixpacke sahip olanlar resimlere hep karın kaslarını sıkarak mı poz veriyor yoksa sıkmadan bile görünüyorlar mı

Control, Carier ve (silinen üye bunu beğendi.
  4. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Senin gibi insanlara hep imrenmişimdir.Benim sixpackler en az 25 cm aşağıda kalıyorlar:)Ağırlık ile mekik çekmeye çalış,az tekrar çok ağırlık kullan hacim kazanmasını sağla...

Carier ve Dynamo bunu beğendi.
  5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    görmüş olduğun birçok model olsun vg cci olsun...bak burda net sylüyorum kesinlikle sıcak halde iken verilen pozlardır...

sakın yanıltmasın seni o resimlerdeki kişiler...

sen karın kaslşarını çalıştır,geliştir,yaza doğru definasyona gireceğini biliyorum...o zmaan fazla yağları atınca karın kasların ( sizpackler) ortaya çıkacaktır...

haaa sürekli belirgin olacaklarmıdır...buda senin elinde...sıkmadanda görülebilirler ancak resimlerde gördüğün modellerde ki gibi belirgin olmayacakalrdır...

kaldıki ; karın kaslarını ortaya çıkartmak ne kadar zor ise..onları korumakta aynı şekilde zordur...yağ değerini dengede tutacaksın v.s v.s..

Azi ve Dynamo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş