Six packs

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve RookieBoy tarafından 22 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. RookieBoy

RookieBoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle iyi geceler sevgili kardeşlerim,siteniz bana çok faydalı oluyor . Herkes bildigi her şeyi buraya yansıtmış teşekkür ederim.Ama mazur görürseniz kafamda bir problem var sormak isterim.Ben 6 aydır falan kendi imkanlarımla dumbell'la falan evde çalışmaktayım.Gelişme var fakat , karın kasımı ilerletemiyorum.Hani artık abdominal'lerim 40-50 tekrar her neyse çok fazlasını çıkarıyor.Baklavalar da çıktı fakat o artık eskisi gibi gelişim sağlayamıyorum.Karnımdaki gerilimi nasıl artırabilirim bilgisi olan varsa paylaşırsa çokça seviniriiiim.Sevgi ve saygılarımla,Bodyforumtr.ailesi.

2. sthammer

sthammer Guest

İşin temeli beslenme ayrıca karın kaslarını ağırlıkla çalıştırmak çok daha faydalı olur, sadece rectus abdominis çalıştırmak karın bölgesi için yeterli değildir, merkez bölge olarak düşünmek gerek; bir ön, iki yan ve bir arka var, iyi bir kemer için bütün bölgeleri çalıştırmak gerekir. Protein oranını arttırıp karbonhidrat ve yağ alımına dikkat edeceksin, kardiyo ile birlikte karın kaslarını çok yönlü çalıştıracaksın.

1 kişi bunu beğeniyor.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş