six pack

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve iStranger tarafından 20 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. iStranger

iStranger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yarın yağ yakıcı kullanmaya başlıycam şuan ki vücudumun fotoğrafını atıyorum yağ yakıcı kullanacağım süreçte çok ağır olarak mideye odaklanmayı ve beli inceltmeyi düşünüyorum ne gibi beslenme programı önerirsiniz acaba ? şimdiden teşekkürlerdumbelllls

Ekli Dosyalar:

2. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    Yağ yakıcı derken neyi kasdediyorsun ?
    Ayrıca beslenmende bikaç düzenleme yaparak, idmanını kardiyo ve ağırlık bazında düzenli yaparsan zaten belinde fazla bir yağ yok kısa sürede etkisin görmeye başlarsın.
    Bende karın bölgesini tam anlamıyla çıkması için uğraşıyorum bu aralar. 3 farklı hareket giriyorum ve toplam 6 set yapıyorum. Birde bazı akşamları koşuya gitmeyi düşünüyorum. Ama normalden biraz daha farklı bir koşu yapmayı düşünüyorum, bakalım bi :)

3. iStranger

iStranger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    carnitine gelieck sanırım tam emin değilim mekik olarak çok fazla abanıyorum zaten de üstte dediğim gibi belki 0.1cm yağ olduğu için sorun oluyo ve belimin arkası yağlı zaten amacımda six pack i çıkarmak ve o bel arkasındaki yağlanmayı gidermekti yağ yakıcıyı alırken nasıl bi diyet yapmalıyım biraz açarsan sevinirimdumbelllls

4. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    Ben o tür şeyleri kullanmanı pek önermiyorum.
    Ama beslenmende yağlı şeylerden uzak durarak ve düzenli günde 3 öğün iyi olur.
    Öğlen light ton balığı kullanabilirsin. Şu yulaf ezmelerinden kullanabilirsin ve yulaf ezmesindeki sütü yağsız al yani light al. Ton balığını idman yapmadan 1-2 saat önce alırsın, yulaf ezmesinide idmandan 1 saat sonra gibi bir civarda alırsın.
    İdmanında da karına tek bir hareket girme ve ayrıca setler halinde gir (setler arası maximum 45sn dinlen). Karın çalışmasını hergün yapma 2 güne bir şeklinde fln gayet hızlı gelişim alırsın.
    Tabi birazda forumu okuyarak bilgi toplarsan senin için daha iyi olur tek bu konuyla yetinme.

5. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    dostum yanlış yoldasın ne yağ yakıcısı zaten ipince belin var senin kas olarak kütle alman lazım. six pack sadece yağ oranı ile alakalı değildir sende karın kası yok yüksek ağırlıklarla mekik çek ve diğer karın hareketlerine yönel. kısacası yağ yakıcıya boş yere para verme

6. Jedi Knight

Jedi Knight Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Karın kaslarını hacimlendirmek zorundasın ; yağ oranın düşük zaten...
    Yapabildiğin en çok tekrar sayısını yap crunch hareketi ve kombinasyonlarında.
    Karbonhidratı biraz daha fazla al ; hacim almana yardımcı olacaktır.

7. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    beyaz ekmek ve kızartmayı kes kardiyo haftada bir Hitt al yağ yakıcıya ihtiyacın yok zaten incesin. kolay kilo verirsin başka yerinde bişey yok gidenler direk bel bölgenden gider.

8. kork

kork Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Olum kas yap sonra otamatik kendisi yağı yakar zaten

9. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    sende ne yag var ki yakacaksın karın kasın yok sadce o hacimlerdir olur gör bak

10. brhmcr

brhmcr Guest

Bu incecik vücuda alacagın sacma sapa ek besinlerle zarar verme.

11. iStranger

iStranger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aldım bi kere yarın kullanamya başlıycam o zaman sağlam bi beslemne programıyla kullanayım bari nasıl bi liste önerirsiniz diye sorumu değiltireyim

Sayfayı Paylaş