Six Pack İçin Yardım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve 123adney tarafından 8 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 123adney

123adney Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar 9 aydır VG ,haftada en az 4-5 gün spor yapıyorum.boyum 1.91. kilom 88 civarında.basketbol ve vücut geliştirme.ektoyum.geçen ay 5.5 kilo aldım tahmin edersiniz göbekten.:) ve ben bu göbeği eritip TAM olmasada six packlerimin ortaya çıkmasını istiyorum.ve bunu l-carnitine-cla kullanarak yapmak istiyorum.
    kullandığım supp:
    ON Whey gold
    ON Creatine
    Hardline Glutapure. şuan supplementlere ara verdim haftaya pazartesi tekrar başlayacağım. Gaspari Aminomax 8000de alacağım ve haftaya tekrar başlıyorum. sabah-öğle akşam yemeklerden önce gaspari amino.spordan önce-sonra whey+creatine.sonra glutapure.yatmadan önce glutapure.
    Düzenli bir diyet içerisinde gerekirse cardio da yaparak Abs larımı çıkartmak için bana yol gösterir misiniz???? hangi karnitine ve cla yı kullanmalıyım. amacım kas kütlesi ekleyerek yağ oranımı düşürmek ve abs lerimi ortaya çıkarmak. biliyorum 3-4 ayda tam olarak çıkmaz ama belirginleşsin yeter. diyet ve çalışma konusunda kendime güveniyorum. yağ oranım tahmin ediyorum yüzde 15-17 arasındadır. üstteki 2 tane karın kasım belli oluyor galiba genetik.
    Karnitin olarak Musclepharm Carnitine Core Liquid olabilir
    cla olarak
    Hardline Cla One düşünüyorum. siz ne dersiniz ?

2. 123adney

123adney Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    çok zor bir soru sormadım heralde :)))

3. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    kaç kilo olmayı hedefliyosun kardeşm

123adney bunu beğendi.
  4. 123adney

123adney Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ohhh be sonunda cevap geldi :) 84-85 civarı istiyorum dediğim gibi asıl amacım kilo vermek değil yağ oranımı düşürmek

5. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    aslında boyunuza göre kilonuz gayet iyi ama skiny fat bir vücuda sahipmisiniz orası tartışılır. öncelikle l-carnitine cla kombinasyonu yapmadan önce bi check up girerseniz iyi olur eğer ciğerlerinizde problem yoksa rahatlıkla kullanabilirsiniz ve böbreklerinizde. kilo vermekten çok daha zordur vücut yağ oranını düşürmek bunun için definasyon diyetlerine bir göz atabilirsiniz. yağ yakımına müthiş bir destekçi olan yeşil çay+kahve+greyfurt+avakado gibi ürünlerden günlük olarak yararlanabilirsiniz ve kardiyo yapmadan yağ yakımı oldukça zordur mutlaka kardiyo şart. haftada 3 gün 1 saatlik kardiyo yapabilirsiniz. bu işin %:70 beslenme çoğunluk olarak protein karbonhidratta biraz kısmanız gerekicek ve komplex karbonhidrat tercih edilmeli bir fotoğrafınız varsa daha iyi yardımcı olabilirm

6. 123adney

123adney Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ciğerlerimde bir problem olduğunu düşünmüyorum çünkü yaklaşık 6 senedir basketbol oynuyorum. yazında günde 3 antreman yaptım.herhangi bir problem belirtisi yok allaha şükür. 5 ay civarıdır da supplement kullanıyorum. ve düzenli olarak ara verdim. ama gerek olursa check up a girebilirim.skinny fat ten kastınız yağlı olmaksa göbek-bel çevresi hariç yağım fazla değil.zaten kol ölçümü arttırmak ve birazda sıskalıktan kurtulmak için kilo aldım.beslenmede bir sorunum olmaz. kahvaltımı yulaflı omletle yapıyorum zaten. çok da ekmek tüketmiyorum. erken uyuyup erken kalkıyorum. kardiyo antremanlarını düzenli olarak yapabilirim. fotoğraflarımıda atayım.
    Fotoğraf0236.jpg Fotoğraf0242.jpg Fotoğraf0243.jpg Fotoğraf0246.jpg Fotoğraf0248.jpg
    tipik bir ekto gibiyim. fazla hacim alamadım. başladığımda 78 kiloydum.83 e kadar normal çıktım.son 1 ayda da 5.5 kilo aldım belimde ki yağlanma bundan dolayı

7. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    çok ama çok rahat çıkar vücut yağ oranın %:17den daha az. ve alt yapın var gibii gözüküor kollar gelişmeye müsayit her antreman sonuna 20 dakka kardiyo ekle eliptik bisiklet olabilir veya koşu bandı.

123adney bunu beğendi.
  8. 123adney

123adney Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    teşekkürler her türlü öneriye açığım

9. 123adney

123adney Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    benim birkaç sorum daha var
    hangi carnitine ve cla yı kullanayım. birde antremandan sonra yapacağım 20 dklık eliptik bisiklette koşu ve karın hareketleri yeterli olur mu. ant önceside 20 dk koşu ve karın hareketleri yapayım. sabahları da aç karnına 30 dk lık koşu yapmayı düşünüyorum sadece yağ yakacağım yani.evin yanında futbol sahası var orada yaparım. bu koşudan önce mi alayım aminoyu yoksa sonra mı ? yine bir sürü soru sordum ama aklımda çok soru işareti var

10. 123adney

123adney Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    cevap yok mu acaba

11. marimera

marimera Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    yağ yakımı için antremandan sonra mi cardio yapmak daha iyi yoksa önce mi? benim spor hocam agirlik calismadan once yarim saatlik cardio yazdi da.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş