Six-Pack üzerine bir video(işe yarar mı?)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fire80 tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fire80

fire80 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar değerli forum üyeleri.Geçenlerde internette six-pack üzerine bilgi toplarken http://www.metacafe.com/watch/925256/how_to_get_six_pack_abs_in_6_minutes_on_your_couch_this_works/ bu linkteki videoyu buldum.Sizden ricam bu videoya bir bakıp yapılan hareketler ve tekrarların six-pack olayında işe yarayıp yaramayacağını söylermisiniz.Birde bazıları yanlış yapılan karın hareketlerinin karın kaslarında şekil bozukluğuna neden olacağını iddia ediyor.Genel kanı şekil bozukluğunun genetik olduğundan yana ama yinede yapılan hareketlerin yanlışlığı şekil bozukluğuna neden olur mu ve bu videoda bu tarz bir olumsuzluğa neden olabilecek bir hareket var mı.

2. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    bence salonu gidemediğin günler için iyi bir karın kası çalışması. tabiki son söz hocalarımızın... saygılar

3. fire80

fire80 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısınız salona gidilmediği günlerde işe yarayabilir.Değerli hocalarımın yorumlarını bekliyorum.

4. fire80

fire80 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konuda yorum yapacak başka arkadaşlar yok mu?

5. PablitoStyLE

PablitoStyLE Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben de karın kaslarını geliştirmek için bu hareketlerin çoğunu yapıyorum ama bel ağrısı oluyo o yüzden artık daha az yapıp daha düzgn yapmaya çalışıyorum sende dikkat et bence

Sayfayı Paylaş