Sivilce acil bakin !!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Jesse_James tarafından 9 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    ARkadaşlar 1 aydır cok yogun bır sekılde kılo almak ıcın karbonhıdrat agırlıklı beslenıyorum ve gaıner toz kullanıyorum .kısacası vucuda acaıp karbonhıdrat basıyorum. 15 gundur her gun bıtane sıvılce cıkmaya basladı .ınsulın dırencıyle falan alakalı ama sızce ne yapmalıyım cok acıl lutfen ...

2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Bende Gainer Kullanırken Sivilce Çıkmaya Başlamıştı. İlaç Aldm Adı Tetradox (Antibiyotik) günde 2 tane iç Dedi Doktor ama ben günde 1 defa içtim sivilceler kayboldu ve çıkmamaya başladı.

Jesse_James bunu beğendi.
  3. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Oral yolla almak yerine losyon şeklinde bir ürün daha mantıklı olur. İki gündür aknefug kullanıyorum omuzlarım için, hemen kuruttu sivilceleri.

4. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    EYW KARDESIM YARIN ALICAM HIC AKLIMA GELMEDI YA DOGRU BENDE BI ARA TETRADOX KULLANMISTIM KACLIK Bu 1OOO MG MI senn kullandıgın

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:08 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:05 ----------

yuze suruluyormukı hocam dedıgınız urun AYRICA BENm sıvıceler ole kocaman ıcı dolu dolu degıl mınık mınık kızarıklık gıbı cıkası yokmus gıbı cıkıyolar yanı ama sonucta bellı sıvılce yanı

5. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Sürülebiliyor, fakat aklaştırıcı etkisi olduğundan sakal ve saçlara değmemesi gerek. Renk pigmentlerine bir zararı yok, sadece meydanda olanları aklaştırıyor.

6. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Yok 1000 değil naptın :)) 100 Mg Bnm Kullandıklarım. Ayrıca Losyon Geçirmez O Sivilceleri Boşa Kürek Çekersn :) Dediğim gibi günde 1 tane bile kullanırsan 1 hafta sonunda etkisini görürsün ;)

Jesse_James bunu beğendi.
  7. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    TMM YARIN TETRADOXU ALIM DA 21 YASINDA ERGEN GIBI DOLASMAYALIM YA :d

8. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Sivilce olayı tamamen insülin direnci ve omega dengesini kuramamakla alakalı...

Hızlı Kh ları terkedip, omega3 alımını arttırırsanız sivilceniz kalmaz!!!

Bende genetik yatkınlığım olduğu halde bile işe yaradı; roacutane nın temizliyemediği sivilceyi omega3 temizledi...
    Tabii birde insülin direncini tedavi etmem ;)

9. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0

zeus kardesim haklisin da simdi ben kilo almak icin zaten karbonhidrat basiyorum ondan once ben sivilce cikmazdi hic yeni yeni cikmaya basladi . şmdi sivilceler icin kesmeyi dusunmuyorum karbonhidrati yani yeni basladim sonucta spora

10. arjun_srk

arjun_srk Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi Adayı
    Doktora neden gitmiyorsun, Araştır iyi bir doktor git görün, en etkili ve sağlıklı olanıda bu ;) Ruakutan Tedavisi verirse doktor çok güzel sonuclar elde edliyor ve tekrar çıkma olasılığı az, ve cildiniz tabir ise kaymak gibi oluyor,

11. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş