sitedeki katılım eksikliği üzerine :(

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve z-bar tarafından 11 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. z-bar

z-bar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    değerli adminler ve sayın üyeler,

sitede gördüğüm kadarıyla bu spor hakkında oldukça önemli konular ve yeri geldiğinde her türlü geyik ihtiyacımızı karşılayacak paylaşımlar var. ama yeterli katılımı bulamyorum nedense. fikrimce bu biraz kıymetbilmezlik. nasıl kıymetbilir ve anlayışlı insanları aktif hale getirebiliriz bu sitede. bunu konuşmamız lazım bence.

benim görüşümce kaliteli insanların yolunu açmak ve bunun için gerekli teşvik çalışmalarında bulunmakta fayda var diye düşünüyorum. gerçekten kaliteli kişiler var burda. bunu görüyorum. bu insanlara yardımcı olmakta ve paylaşımın değerini herkese öğretmekte fayda var. saygılar.

2. Tolgaa

Tolgaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sitedeki üye sayısı çok iyi ama paylaşım, evet bence de düşük...

Bunun sebebi, bir çok kişinin vücut geliştirme konularında fikir beyan edicek düzeyde olmadıklarını düşünmeleri olabilir.

Ben böyleyim çünkü ;)

Selamlar...

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Evet bu olay basit bir konu değil anatomi fizyoloji ve biyolojiyi iyi bilmek lazım

Fakat herkes bilecek diye bir şey yok küçücükte olsa üyeler bildiğini paylaşmalı

15 yıldır bu işi yapıyorum sayısını hatırlayamayacağım kadar öğrencim oldu çok sayıda seminer ve eğitimde bulundum

fakat salondada buradada şuna şahit oldum 3 aylık birinden hiç bilmediğim konuları öğrendim..

O yüzden paylaşım açısından yeterli düzey diye bir şey yoktur var olan şey herkesin kendide saklı olan şeydir ve o şeyi burada paylaşmaktır

bunun için alim olmaya gerek yok

4. Tolgaa

Tolgaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Haklısın Flexor;

Elimizden geldiğince paylaşmalıyız ama, kendi adıma konuşuyorum, yanlış - eksik bilgilerle kimseyi yanlış yönlendirmek istemediğim için genel de yazmıyorum...

Aslında ingilizce öğretmenliği okuduğum için yapabileceğim en iyi şey çeviri...

Finallerden... daha doğrusu bütünlemelerden sonra :) çeviri yapmaya başlayabilirim...

Bu da, bu kadar çok şey öğrendiğim bu foruma nacizane katkım olur...

Selamlar...

5. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuda z-bar haklı bazı üyelerimiz nedense paylasımdan korkuyorlar yada yazmaktan cekınıyolar mesela bir resim koyduk diyelim 1000 görüntüleme var cvp yazan 8 kişi bence herkes bişeyler yazmalı aklından gecenı

6. z-bar

z-bar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuda goldtrapper58' e katılmamak elde değil. gerçekten bazen bazı konular çok mahrumiyette bırakılıyor. biraz istek ve güven lütfen.

7. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi..katılım az olabilir..ama bir konunun 1000 defa görüntülenmesi istenen faydayı verdiğine işarettir..herkesin yorum yapmasınada gerek olduğunu sanmıyorum...

İnsanlık hali işte hepimiz farklı yaradılışlardayız...Bir arkadaşımız resmini ekler..kimileri harika...çok güzel der..kimileride çıkar berbat..bu nasıl resim der..bakış açısı işte 5 parmağın 5 ide bir olmadığı gibi herkeste birbirinin aynı yorumlar yapamaz...işte o zamanda sürtüşme..kırma ve kırılma kaçınılmaz hale gelir.

Bilgisi olan çıkar paylaşır..merak ettiği birşey olan çıkar sorar..ama herkes mutlaka yazacaktır diye birşey mümkün değildir..zaten yazsada kim okuyacak?

Forum Bilgi ve paylaşım platformudur..herkes bilgisini ve paylaşmak istediklerini buradaki üyelerle paylaşır..zaman zaman üye olmayan kişilerde arama yaparken buraya gelip yazılara tıklıyorlar buda görüntülenme sayısını artırıyor bunuda unutmamak lazım..Mesela googleye body yazdığınızda mutlaka bir sayfada bu forumda çıkacaktır..

Kısacası..Paylaşacak birşeyi olanlar paylaşır..herkesin mutlaka birşeyler yazmasını beklemek gereksiz kalabalık oluşturmaktan başka bir işe yaramaz..

8. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bende karateye katılıyorum yorum yazmak cok zorunlu degıldır eger yorum yazmak zorunda olunsaydı cok sacma olurdu
    dıger forum sıtelerınde emınım goruyorsunuzdur adam gızlı ıcerık dıyor mesaj yazmassanız goremezsınız bı bakıyorsun 1000 tane mesaj ne bır samımıyetı nede baska ıcten gelerek yazılan seyler
    tsk ,eyw gıbısınden o yuzden forumumuzun kıymetını bılelım derım ben ;)

9. Bosbossy

Bosbossy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İst.
    Bende Genelde Forumu Takip Ederim ama Çok Şey Yazmam, Teşekkürler, +1, Eyvallah falan gibi kelimeler boşa yer dolduracağına bi fikrim yoksa hiç yazmıyorum xD

10. ONR

ONR Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel ve faydalı bir forum.Bence reklamı yapılmalı.Katılım artmalı.Burada kendi kendime muhabbet ediyorum. :(

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    çeviri için anatomi,kas fizyolojisi, anabolik etkiler vb.. üzerine makaleler bulmak ve çevirmek herzaman mümkün olmayabilir..bu konuda kendinizi kısıtlamadan insanlara faydalı olabilecek her konuda (vg ile ilgili tabi) çeviri yapabilirsiniz..şimdiden kolaylıklar dilerim..

12. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Simdi bu üye sayisina bakmamak sart. Cünkü iki kere belkide 3 kere isim yazanlar olabilir buda normaldir. Adam sifreyi unutur yada uzun süre girmemistir yada forumda hos karsilanmamistir yani bunlar normal. Simdi 6000 üye konusu hic önemnli degil. 500 kisi olsun saglam olsun paylasim olsun diyoruz. Ama gördügüm kadariyla paylasim cok düsük. Fazlada kafaya takmamali. Ileride daha yüksek yerlere geleceginden eminiz.

13. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Paylaşım evet oldukça düşük.Hemen her akşam online olan kişiler aynı ve yazı yazıp soru cevaplayanlar da.Kendini yazmaya yetecek seviyede bulamamak düşüncesini doğru bulmuyorum.Bazen hiç beklenmedik adamlardan hiç beklenmedik şeyler öğrenmedik mi hep hayatta?

14. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Evet bencede çok haklısın.Öyle zaman oluyorki 9-10 yaşındaki yiğenimden hiç daha önce duymadığım şeyleri öğreniyorum :) .Aslında sitede yeni forum başlıkları v.s.. gibi yeniliklerde olsa bence daha güzel olurdu.Tabi bunlar bizim değil modların işi :) .Siteye yenilikler yeni bir hava katardı.Zaten tr 1 numara Bodyforumtr 8) ....

Sayfayı Paylaş