Sir ağda uygulaması ve yapan yerler (ÇOK ACİL CEVAP)

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve hrn9805 tarafından 28 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. hrn9805

hrn9805 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    arkadaşlar en iyi yöntem sir ağda diyolar sir ağda ve ardından bioderin tüy azaltıcı kremi baya etkili oluyomuş kıllarda. Bursa da erkekler için sir ağda yapan yer bileniniz var mı acil yazın mekan semt farketmez sadece bi yer. evde yapmak istiyorumda çok zahmetli. zaten tamamen kurtulmak istemiyorum tek tuk kalsın ama azalsın baya. bu yüzden en uygun yol sir ağda. bildiğiniz yer varsa acil yazın beyler bursada. dediğim gibi yer fark etmez ama bi yer söyleyin çok acillllllll
    :(:(:(:(:(

2. hrn9805

hrn9805 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    ÇOK ACİL LÜTFEN YARDIM EDİN LÜTFEN...

3. iRock337

iRock337 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    ben evde kendim yapıyorum sir ağda ile kardeş...sende kendin yapabilsin veya annenden kardeşinden yardım isteyebilrsin

4. hrn9805

hrn9805 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    kendimiz nasıl yapıcaz malzeme olarak ne gerekiyor ne kadar tutar nerden almamız gerekir anlatırmısın

5. iRock337

iRock337 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    3 lira tutar hocam en fazla beziyle filan derken 10 lira de sen ona.. sir ağda istiyorm diyceksin heryerde var artık süpermarketlerde... onu bi güzel ısıtıp sonra sürüp ağda beziyle çekiyorsın

6. hrn9805

hrn9805 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    kardeşim bu dediğin sir ağdalar "mopaş şaypa " gibi marketlerde bulunuyor mu yani.oyleyse markaları ne ve nasıl ısıtıcaz biliyo musun? Bilmeyen yapmasın falan diyolar açıklar mısın biraz

7. iRock337

iRock337 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    kardeşim ben hep migrostan alıyorum..cezveye suyu koyup içine de apdayı koyup kabıyla beraber ısıtıyorsun..cıvık kıvamına gelene kadar..birde surekli sıcak tutman lazım aynı kıvamda yoksa canın çok yanar.veya bunların ısıtma makinaları var onuda alabilrsin prize takıp ısıtıyorsun

8. hrn9805

hrn9805 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    ağdayı sürmek için bişey var o da yanında vardır heralde alcagımız şeyin yanında. bide kardeşim bak ben dun yaptırdım sir ağda dışarda bi güzellik merkezinde. BİODER BIO EPILATION TÜY AZALTICI KREM&JEL bioderin şu ürününüde aldım dün akşam bugün sabah kullandım belirli bi süre kullanıcam tekrar çıktıgında eskisinden kısa ince seyrek olur mu? şimdi çıktıgı zaman 1 cm fala nmı olur yoksa daha mı fazla ?

9. mJKinq

mJKinq Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Aci var mi hrn kardes nereler tavsiye ediyorsun

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. hrn9805

hrn9805 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    kardeşim benim tenim veya ve genç olmama rağmen yaşıma göre aşırı ge itici kollarım vardı yazında profesyonelliğe yakın Bi şekilde futbola başlıyorum. Şimdilik koluma yaptırdım yazında bacaklarıma yaptırıcam. Erkeklerin kıl köklerinin sertliğinden ve kıl fazlalığından heralde acı baya oldu o işlemi yaparken. Akşamda hafif arada Bi sızladı o kadae. Şimdi bioderin tüy azaltıcı kremini kullanıyorum inş faydası olur

11. mJKinq

mJKinq Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Bende denemeyi planliyorum hayirlisi yas 17

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. Akdenizli

Akdenizli Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Buyuk alis veris siteleinde var sir agda isitma kazani ve 1agda kavonozu 59 tl den bsliyo markaya gore uzar gider. Agdayi surmeden once losyon ve agda sonrasi killarin gec cikmasini saglayan toplamda 2 losyon ve agda bezleri ile toplam maliyeti 100 tl civarina tekabul eder. Alip evde yapmak daha mantikli gibi karar sizin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. Halit Dönmez

Halit Dönmez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba dostum nasıl kıllarında azalma oldumu seyrelme felan yoksa dahamı gür ve sert cıktı acıklama yaparsan sevinirim saygılar..

14. Mancarecenterbysemih

Mancarecenterbysemih Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Var tabiki de salonumuz Heykel de sadece erkeklere Özel ağda uygulaması yapılmaktadır özel bölge dahil dilediğiniz her bölgeye ağda uygulaması yapılmaktadır. 05337771009 randevu telefonumuz
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Ocak 2018 ---
    Şekerli ağdalar kılları sert ve çok çıkarır. Dilerseniz Salonumuzda şekersiz ağda kullanılmaktadır hem bu sayede kıllarınız azalır ve kıl kökleri beslenmez.
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Ocak 2018 ---
    Salonumuzda sadece erkeklere Özel ağda uygulaması yapılmaktadır bilgi ve randevu için lütfen arayınız 05337771009

Sayfayı Paylaş