Sinan Samil Sam Agir Yenilgi Aldi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve saydam tarafından 14 Kasım 2005 başlatılmıştır.

1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Ağır sıklette Dünya Şampiyonluğu için Hasim Rahman'a karşı mücadele edebilmek amacıyla hafta sonunda Hamburg kentinde Rus boksör Oleg Maskaev'e karşı ringe çıkan ve rakibine sayıyla yenilen Sinan Şamil Sam'ın çene kemiğinin çatladığı ve beyin sarsıntısı geçirdiği bildirildi.

Sinan'ın Maskaev'e karşı aldığı ağır yenilgiden sonra, teknik direktörü Ulli Wegner'den ayrıldığı açıklandı.

Wegner, karşılaşmadan sonra yaptığı açıklamada, ''Bu benim tüm teknik direktörlük hayatım boyunca aldığım en acı yenilgilerden biriydi. Biz tek bir maçtan daha fazla şey kaybettik. Bu benim ve boksörüm için tam bir demontajdı'' dedi.

Sinan'ın menajeri Ahmet Öner de ''Wegner görevini yaptı, ancak Sinan'a ulaşamadı. Ben, kendisini iyi tanımayan insanlarla Sinan'ı çok uzun bir süre birarada bırakma hatasını yaptım'' diye konuştu.

2. orhan52

orhan52 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    SİNANA GEÇMİŞ OLSUN
    İNSAALLAH RİNGLERE DÖNER VE ORTALIGI DAĞITIR

3. xxdiablo

xxdiablo Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    o adamın fazla ileriye gidemeyeeğini ben tahmin ettim çünkü bir önceki maçta zor dayandı adamda rakibe göz dağı verecek bir vücut yok beğenmiyorum ben

Sayfayı Paylaş