Sinüzit ve jinekomasti

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve salih61 tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. salih61

salih61 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba;
    Ben 14 yaşındayım 95 kiloyum ve 1.82 boydayım.Yüzme ve karateyle uğraşıyordum fakat eskiden beri varlığını bildiğim sinüzit için doktora tedaviye gittiğimde ilaç yazdı yüzmenin zararı olurmu deyince eğer yüzersen hiç düzelmez dedi.Moralimi bozup hastaneden çıktık.Annemin isteği üzerine bu yüzden karateden de ayrıldım.Ancak ev çalışmasına devam ediyorum.Anlıyacağınız sinüzit bu iki sevdiğim sporu da elimden aldı.Sorum şu; sinüzit gerçekten de bu sporlara yapmama engel mi?

Sorun 2 ;
    Ben eskiden beri göğüs büyüklüğünden yakınıyorum eskiden bu yana hiç zayıf olmadım tabi şişman da olmadım fazla zaten görenler 95 kilo olduğumu da düşünmüyor zaten.Aynaya baktığım zaman göğüs ucumda bir dışa dönüklük var.Jinekomasti resimlerindeki göğüslere pek benzemiyor yani öyle hamur gibi değilde dik gibi ama oturunca onların aynısı gibi.... Ergenlikte bunun geçici olduğunu okumuştum ve testestoron hormonunun azlığından da kaynaklanabiliyormuş ama göğüslerimde kıl var karnımda sakallarım da var pek kalın olmamak üzere.Bende jinekomastiden şüphelenip size danışayım dedim ama göğüsler öyle böyle değil baya büyük gibi karna göre.

Bende size bir danışayım dedim lütfen bilginiz varsa eksik etmeyin okuduğunuz için teşekkürler.Tabi yapacağınız yorumlar içinde şimdiden teşekkürler.

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş