Simdi Ne yapmaliyim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Independent tarafından 23 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Independent

Independent Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaslar 7 aydir bady yapiyorum ve formu okuyorum duzenli simdi daha önceden bazi arkadaslar ilk 6 ay animo protein gibi seylerden uzak durmamiz gerektigini söyluyorlardi bende almadim kullanmadim sadece gainer ictim bu surede simdi artik protein ve en cok animo asit kullanmak istiyorum ve size animoyu nasil hangi markayi ve kaclik animolarla basliyim yardimci olursaniz sevinirim veya protein ve animo birlikte kullaniyim ?????

Bu arada gainer bende yaglanma yapti bunuda belirtmek isterim...
    Saygilarimla

2. ege_2048

ege_2048 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Gainer yapabilir dogaldir. Ama ben su yeni baslayanlar mevzuuna kiziyorum, spor yapmayan bir insan bile protein tozu alabilir bu dogal birsey ve bu ihtiyacini karsilayamayan her insan kullanabilir. Supplementler bolumunu arastirip uygun amino ve protein tozunu secebilirsin. Ben nitrotech kullaniyorum ve cok memnunum. Amino da yine MuscleTechin Alpla Amino 216 diye bir urun onu sporda once aliyorum ama her zamn degil gunluk beslenme durumuma gore.

3. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    7 aydır forumu düzenli okuyup bunu sorman ilginç.Neredeyse her markanın yorumu var.Bu arada 6 ay değil de ilk 3 ay gerek görülmez.Ama uzak durmak gerekli diye bir şey de yok.Çok faydasını görülmediği konuşuluyor. Sonuçta fiyatları da ucuz değil.

4. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Yeni başlayanlara önce kuvvet ve direnç kazandırdıkdan sonra öneriyorlar ki daha hızlı gelişim olsun. Kuvvet ve direnç olmadan kas yapılmaz thums:

5. ege_2048

ege_2048 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Gunluk 100 gram protein almasi gereken bir insan eger bunu karsilayamiyorsa ornegin o gun 75 gram alabiliyorsa ister yeni baslasin ister 5 yildir yapsin bu acigi whey ile kapatabilir ve bunun gelisime hic bir zarari olmaz. Protein tozunun kuvvet ve direnci azaltan bir etkisimi var Allah askina, ha dersenki performans artiricilar ornegin nano vapor veya pump etkisi yaratan superpump gibi NO urunleri veya kreatin gibi urunler elbetteki yeni baslayan biri icin uygun degildir faydasi da cok sinirli olur ama amino ve whey icin yorumun maalesef dogru degil.thums:

Son düzenleme: 24 Temmuz 2010
  6. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    İlk önce başlığın açıklayıcı değil.

İkinci olaraksa emregunes e katılıyorum . 7 ay forumda gezip bilgi sahibi olmaman garip.

7. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    İhtiyacı olan kullansın tabi ama daha elini ağırlığa sürmeden işin içine girmeden neyin ne olduğunu bilmeden kullanıyorlar ve sırf ilaçla kas yapcağını düşünüyorlar yan gelip yatıp kas yaptığını zannediyorlar. Sonrada bnde neden kas olmuyor vs. İlacın takviye olduğunu değil kas yaptığını zannediyorlar. Açıkcası benimde pek bilgim yok neden erken kullanılmasının önerilmediği hakkında benim bildiklerim bu kadar. Ama direnç ve güç için kullandırmıyorlar diye biliyorum.

8. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
  9. ege_2048

ege_2048 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yalniz o sayfayi iyi okursaniz ozellikle vurgu kreatin bcca gibi maddelere yapiliyor gibi bende bu konuda katiliyorum ama wheyler icin bu durum soz konusu degil, ben 100 gram protein alamiyorum veya diyetteyim 200 gram kirmizi et yersem vay halime. O yuzden protein tozunu istisna tutmak lazim. Fayda meselesine gelince elbette baslanictaki fayda az olacaktir, ben de eyeseeyou nun birkac yazisinda yeni baslayanlar icin protein aminonun sorun olmadigini kullanabileceklerini okumustum.

10. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa

Tabi katılmak zorunda değilsiniz.Herkesin fikri kendisine.İsteyen ilk günden içmeye de başlar.

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş