Show Haber:Türkiye'de Doping Üretimi Yapan Bir Salona Baskın

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve Karasan tarafından 19 Mart 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
  2. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    DOĞRU SAYIN KARASAN

Sayın Karasan hocam doğru söylüyorsun. ÖZellikle bahsettiğin o iki ayrıntı gözlerden kaçmıyor. Sanki bir kasıt varmış gibi. O atletli kişi ve mega mass.. Görüntü olsun diye mi konmuş yoksa kasıt mı var?? Veya işin aslı nedir sence???

3. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Tabiki kasıtlı bana sorarsanız, sansasyonel haber dertleri. Arenada (kişi ismi vermek istemiyorum ama kimden bahsettiğimi hepimiz biliyoruz) esrar baskınından sonra eroin krizine girmiş gençleri göstermeleri ile aynı şey bu (yani esrar içerseniz böyle olursunuz aman aileler dikkat gibi). Herhangi bilimsel araştırmadan uzak aptalca şeyler. Bu insanlar kendilerine nasıl gazeteci - haberci diyorlar anlayamıyorum.

4. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Selam Arkadaslar,

Basın tarıhımızı ınceleyecek olursak arenanın basındakı yakısıklı gazetecı abımızın seneler once canlandırma yapıp fakat altına canlandırma yazmadan sankı olayı gızlı kamera ıle tesbıt etmıs gıbı ratıng aldıgını, sonra ortaya cıkınca bu amerıkada hep yapılır dıye kendını savundugunu,kacırılan bır gemıye helıkopter ıle yaklasıp helıkopter zemınden yaklasık 1 metre yuksekteyken atladıgını ve bunun olum atlayısı - ıste gazetecılık ıcın nasılda olumu goze alıyoz bakın dıye lanse edıldıgını,
    eskıden atınadan bıldıren sımdılerde spor yorumcusu takılan tombıs bır anchormanın yurtdısındakı mıllı bır macta bazı kısılere
    para verıp olay cıkarttırdıgını sonrada yaw ne tesaduf tam bız burada cafede cay ıcerken olay cıktı bakın nasılda atlatma haber yaptık hayallah dıye haberı verdıgını hatırlarız.

Ozellıkle body hakkında yıllar once cıkan yesıl terleyen adam yazısını ıse yası bıraz olanlar hatırlayacaktır, bızımkılerde olayı gercekten heryonuyle ele alma ve bılgılendırme falan dıye bır dert yok, daha cok haberı ne sekle sokarsak halk seyreder,ınsanlar korkar veya konusur bızde ratıngın dıbıne vururuz anlayısı var. Bu yuzden bunlar magazın gazetecılerını hıc kucumsemesınler cunku kendılerının de onlardan pek bı farkı yok .

Saygılar

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    karasan verdigin link de görüntü bende acilmiyor

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Çalışması lazım Saydam, bu arada haberdeki şu muhteşem cümleye dikkat ediniz.

Ekipler, salonun arka bölümünde, "ilaç yapımında kullanılan ilaçları buldu"

Yorum yok :D

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    tamam hallettim ;) bizim habercilerden daha ne bekliyorsun ki :lol: :lol: :lol:

8. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Arkadakı atletlı tıpe hasta oldum ben, bu arada bu ısı bırakmaya karar verdım , baksana adamlar dıkkatımızı cekıyolar
    bol hamburger yıyıp bıra ıcecem bundan sonra, nasıl olsa macaları sıkıpta sısman adamlar fonlu bır dunyaca meshur hamburgercı ve bıra markasıyla ılgılı bır haber yapamazlar bende 180 kgda olsam kendımı saglıklı bellerım.

9. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    medya çok tehlikeli bir silahtır ve bununda farkındalar isterlese bir adama tüm milleti düşman edebilirler malum ümraniye sapığındada bu böyle olmuştu soradan adam suçsuz çıktı :D ancak kim takar adam hala sokaklarda dolaşamıyor ve kimse iş vermiyormuş yazık be içim acıdı suçsuz yere şimdi burada suçlu kim olayım üstüne politen daha çok düşen medyamı?

10. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Arkadaşlar bu olay habercilik açısından çok da değer taşımıyor.Zaten bir arkadaş da açıklamış.fakat şöyle bir olay var.bizim salonda sağlam müşterilere özel dolap verirler.Vatandaş küre girmiş.20 testo enantat ne bileyim deca falan dolabında bekliyor.Bizim zeki polisimiz baskında bunu yakalıyor.Mesela.Nasıl inandıracaksın bu ilaçlar benim satıcı değilim vurunacam 6-8 haftada bitecek şeklinde.Bunun müeyyidesi nedir.Uyuşturucu ilaçlar gibimi işlem görecek.cezası nedir.Bilen arkadaşlar varsa açıklasın.

11. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Vala akıllı salon sahıbı hıc bır musterıye sureklı kılıtlı tutabılecegı bır dolap vermemelı, ne malum adamın oraya yasadısı bı sey saklamayacagı, o yuzden herkez hormonunu bılmemneyını evınde saklasın.
    Ihbar olupta polıs salonda bır dolapta bı sey yakalarsa tabııkı salon sahıbının muamelesı gorur.

12. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    masteer hocam bak bu şekil bir uygulama bizde var.Dediğim gibi sağlam adamlara veriliyor.Aklı başında devamlılığı olan çalışanlara.Diyorumki adam evde karısının yanındamı bassın iğneyi, iğneciyede sürekli para vermek abes.Salonda yapıyor iğneyi.Dolabında bulunduruyor.CMUK DA Kanun da bunun yeri nedir bilen varmı diye sordum.Steroidler ne gibi bir işlem görüyor.Merak ettim.Elbet o salonda ki mevzular herkesin başına gelebilir.Hani gazeteci var, mühendis var, sağlık görevlisi var üyeler arasında.Belki birde hukukçu olabilir diye düşündüm.

13. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Hukukcuya gerek yok ben sana soylıyım,

Dolabı musterının ımzaladıgı bır belge ıle vermıyorsa dolap salon sahıbının ve ordakı herseyden de salon sahıbı sorumlu.

14. Astor

Astor Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaki elemana dikkat yalnız. Adam hiç bozmuyor ... :)

15. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Medyamız hakkında dediklerinize katılıyorum. Ama bu haber o kadar da kasıtlı gibi gibi gelmedi bana. O mega mass olayı bence polisin yetersiz bilgisinden kaynaklanıyor. Orada bulup, "delil" diye almışlardır bence. :)

16. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Bu olay tamamen kasıtlı bence...
    Bulunan ilaçlara bakarsanız, bi çoğu suplement. Emniyet sitesindeki habere bakın... 5000 adet amino 5000 isimli ilaç ele geçirildi demiş :D ehuehe Gerisini siz düşünün. Ortada sahte ilaç üretimide yok aslında. Sadece bi underground lab...

Underground lab ile sahte ilaç farklı şeylerdir... Yani ilaç taklidi yapılmıyor. Kendi markalarıyla çıkıyorlar babalar gibi :D

Bu arada birisi kontrol edebilir mi? Açılmıyor mu, bende mi sorun var acaba?

17. little_huge

little_huge Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gebze
    arkadaslar bu link bende acılmıyo yaw.kültür üniveritesimi ne öle bişi cıkıyo karsıma

18. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    kasıttan baska bisey degil...
    sacmalıktı buya..izlemistik bunu show haberlerde...

ayrıca link saglam

19. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    Simdi bu haberi izleyen anne, babalar, esler izin verirler mi spor salonuna gondermeye. Steroid lerin zararlarini gosteren hicbir uzun sureli bilimsel calisma yok. Saglikli erkeklerde kullanilan steroidin zararini ABD de bile su ana kadar ispatlayamadilar cunku bilimsel veriler yok. Ama Steroid abuse denilen olay baska tabi. Adam haftada abuse anlaminda 1000-2000mg testo basiyor. Bence etik olarak bu sporcu musabakalarinda dogru degil. Zaten ABD de Ben Johnson olayindan sonra Steroid kongrede 2004 yasaklandi. Bana gore Steroid gereksiz bisey. Ama diger supplementler ve calisma ile 5 sene de yapacagini hop sana 1 sene de veriyor. Ama saglikli erkeklerde ve en az 3 sene bu sporu yapmis olmak sarti ile. Bi de bence steroid kullandi iseniz cocuk yapma olayini bi daha dusunun cunku Steroid li Dogu Alman sporcularin 90% ninin cocuklarinda problem varmis. Bi de eskiden PCT ilaclari bu kadar gelismemisti. Bunu da belirteyim.

20. grkszhrf

grkszhrf Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Verilen bağlantıdan habere ulaşamadım.

Sayfayı Paylaş