sezonu açıyorum hadi hayırlısı (10 haftalık kür günlüğü)

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve shownodese tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    ewet yaz bayram derken işte sıra geldi vücut yapmaya şu 1 2 gün içerisinde 10 haftalık küre giricem steroidleri az suplementleri bol tuttum

10 hafta 400 mg boldenon 500 mg sustanon giricem

supplementler; nitrofull cla, nitrofull 600 gr glutamine , weider amino mega forte, gaspari superpump, optimum whey gold standard 2.300 gr , nitrofull amino 6100 710 tab.

protein bittikçe alıcam ve superpump tan beklediğimi alırsam 1 tane daha alıcam aksi taktirde plazmajet denicem ... vitamin olarakta supradyn veya megadyn alıcam

173 boyum şuan kilom 80 civarı lanet olası kronik bi göbeğim war ölçülerimi daha sonra yazarım çünki 3 haftadır idman yapmıyorum umarım herşey yolunda gider foruma kendi gelişimimi görmek için yazıyorum inşallah sizede faydası olur

2. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    hayrlısı olsun shownodese emin ol herkes senin gibi düşünüyordu. tatil, ramazan, bayram geçsin sıkı sıkıya asılıcam diyen çok kişi vardı. tekrardan hayırlısı olsun. sustanon yerine neden enenthate kullanmıyosun bence senin için daha iyi olurdu hem fazla suda tutmamış olurdun. boldenone hangi firmanın acaba? kür geçmişin vardı shownodese bence mg ı biraz artır boldenin veya yanına bi ilaç daha koy.

shownodese bunu beğendi.
  3. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    jarhead evet geçmişim war 3 senem de doldu zaten kendimi kolay gelişemeyenler grubuna dahil ediyorum idamana başlattıklarım ilaç suplement tavsiyesi verdiklerim anteman programı yazdıklarım dahi beni geride braktılar kıskanmıyorum saolsunlar herkez de beni referans gösterir zaten ara sıra ezik hissettiğim oluyor tabi sustanon tercihimin sebebi bu yaz elime 2 farklı kanaldan 3 farklı markadan 50 60 tane sahte enantathe geçti almak isteyenler oldu ama çöpe attım gerçi sustanonda yok eczaneler de güvendiğim birinden kırmızı enantathe sipariş ettim şimdi onlar gelicek bu gün

boldenone universelabs hint malı beklediğim sonucu alamazsam dozajını yüklseltirim başka + bişey kullanmak istemiyorum öle çok kilo almak istemiyorum çok kolay yağ tutan bi yapım war

4. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    bu arada bu gün 2 supradyn + c e b vitamini,selenyum aldım anti oksidan

5. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    enantatheler geldi beyenmedim içim rahat etmedi genshi nin cypionat aldım içim rahat ilk iğnemide vurdum

6. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    genshi de 12 haftada 1 kg bile alamadım. hollanda decalarında 3 haftada 8 kg aldım.

7. basictr

basictr Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bugün başladım. ramazanın bitmesini bekliyordum. aylık 60 Tl pahalımı ? samsunda 50 Tl. ben ist - güngörende oturuyorum.

8. Whiteside Impreza

Whiteside Impreza Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Ben universelabsın testpsini kullandım hikaye sözde 1 ml 200mg..

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    test p 1ml 200mg olamaz.ödem olur dolaşamazsın.bir yanlışlık söz konusu olmalı.

shownodese bunu beğendi.
  10. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    dün gece ateş yaptı ilaçlar idmana girdim çıkartamadım idmanı kalkmadı kilolar heryerim ağrıyo bide hamlamışım sormayın sabah sırtım kaşındı kaşırken canım acıdı aynaya bi baktım malüm görüntü 2 tane çıban olmaya ramak kalmış sivilce işimiz iş her neyse bugün pump ım ve whey im geldi çilekli whey bi harika

11. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    dün akşam idmanda pupm ı kullandım extra bi etki hissetmedim hamlığım hala devam ediyo böle olmasını beklemiyodum

bu gün weider mega forte de geldi tadının kötü olduğunu düşünüyorum weider ın liqut aminosu berbattı bu daha kötüdür heralde yemek düzenini yeni oturtmaya başladım dün akşam ızgara balık yedim bu gün den itibaren öğlen yemeklerinde yarım çevirme tavuk yicem

şunu farkettim ki aslında küre ne kafa olarak ne bedenen hazır deyilmişim kendimi motive etmeye çalışıyorum şuan idmanlara gitmeye hevesim yok

yemek konusunda bi tablom yok böyle bişey yapamam yapabilende tanımıyorum warsa yapabilen helal olsun tek yaptığım her yemeğimde protein olabilecek şeyler yiyorum ayrıca henüz boldenone nin karın acıktırma etkisini tatmadım

12. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    superpump la sizeon kombine ediliyor sen sizeon niye almıyorsun merak ettim. bir de ateş çıban vs kürden oluyor sanırım supplementler bu kadar etki etmez. megaforte ın tadı tahmin ettiğin gibi kötü ama sanki aminoliquid den daha iyi gibi geldi belki de alıştım çünki liquid i 1 kere kullandım sonra forte ye geçtim.
    pump olarak noxplode ile basladim, superpump dusunuyordum, ilk nox en ileri olmasın ona sonra gecerim diye dusundum. vucut noxplode a alisinda daha etkili olan superpumpa gecerim dedim. etki olarak eskiden 8 cikan tekrarlar 12 yi rahat gecti. ama direk %20 guc artisi hemen olmadi daha benchi denemedim. benchde ilk kullanımda 20 kilo arttirdim diyenler oldu ben onu psikoloji + cheatinge bağlıyorum.

13. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    size on hiç düşünmedim creatine karşı bi antipatim war . dedğin doğru mega forte - liqut e göre biraz daha iyi en azından portakal lı yapmaya çalışmışlar tuzlu baharatlı acımış çürük portakala benziyo tadı :) supplemetlerle 1 günde 20 kilo kaldırmak fln masallarda olur tabi öyle bi aşk yok noxplode de kullandım nox u kullanırken ciddi enerji ve motivasyon sağlamıştı ama şunu söylemeden edemicem pump ı 2. kez dün akşam kullandım ve vücudumda ciddi bi ağırlık hissettim böle kaban giymiş gibi ve gergin

14. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    idmana başlamadan önceki soğuk halde alıdığım vücut ölçülerim
    sağ sol kol: 40
    lanet olası göbek : 96
    sağ sol bacak : 60
    göğüs: 114
    omuz: 124

15. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    9 gün oldu başlayalı bu süre zarfında istisnasız hergün tavut balık yada et yedim şimdilik iyi gidiyo ciddi bi kilo alımı olmadı ama görüntü olarak 10 numara :) pump ı çok beyendim şimdiye kadar beni o taşıdı dün akşam alkolu biraz fazla kaçırdım ama olur öle arasıra :) ölçülerimi 1 2 hafta daha almayı düşünmüyorum

16. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    bu gün tam 2 hafta oldu dün kol ölçümü aldım soğuk sağ 41.5 sol 41 sıcak : sağ sol 42 normal zamanda sıcak soğuk 2 cm kadar fark ederken bu 1cm artmasını pump a bağlıyorum kilom 79 dan 82 ye çıktı şimdilik steroidlerin fazla bi etkisi olduğunu düşünmüyorum kollarımdaki şekil,sıkı duruş, damarlanma hiç olmadığı kadar iyi bu arada henüz oynamadığım bi kozum daha war bugünden itibaren vücudum weider megaforte ile tanışıcak

17. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    shownodese 1 hafta daha geçmiş gelişmeler nasıl acaba bilgi verirmisin?

18. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Boldenone 12 hafta pek etkili olmaz gibi 14+ yaparsan boldenone'dan çok iyi etki görebilirsin..şahsen boldenone kürü yaptığımda 16 hafta düşünüyorum..

19. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    kilom 84 oldu istediğim gibi ince ince gidiyorum güc konusunda kafamda bağzı tezatlar war aslında gücüm arttı söyle ki ısındıktan sonra ilk 2 3 seti ağır kilolarla rahat yapıyorum ama ıdmanın devamında her yerim taş kesiliyo şişiyo ve kiloları düşürmek zorunda kalıyorum kesilmek, halden düşmek yok ama anlarsınız işte yaa neyse ben bunu çok sorun olarak görmüyorum

şöyle bi itirafta bulunuyim uzun zamandır çok kötü besleniyorum artık tavuk mavuk yiyemiyorum alıyorum koyyuyorum önüme gitmiyo yumarta yapıyorum 2 3 sefer kustum neyse dedim biraz miğdemi kafamı dinlendirim yediklerime önem wermem lazım

ölçtüğüm tek yer kollarım 43 43 oldular şuan ve hatlı duruyolar ben en çok 44.5 yapmıştım kolları ve çok yağlıydı şimdi gözüme hitab ediyolar

kürü uzatmayı bende planlıyorum 1 2 hafta daha böyle grip 600 mg bode grip 4 5 hafta da öle götürebilirim birazda maddiyatın izin wermesi lazım şuan para yok açıkçası fazla kıpırdayamıyorum 2 3 hafta sonra işler yoluna giricek inşallah

vucut olarak kendimi eleştirdiğimde de kürden önce de yağlıydım şimdi de ama ciddi oranda büyüme gözlemliyorum özellikle kanat ve omuzlarda

bu arada üzücü olan sol yan bağım lanet olası sol yan bağımı dün koparıyodum daha seneler önce zedelemiştim nüx etti kafir merdiven inip çıkamıyorum şuan 1 2 hafta bacak çalışamıcakmışım ve 1 2 gün içinde normale dönmezse bidaha hiç çalışamazmışım ufak bi operasyon lazım mış ama geçicek inşallah

20. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    bu akşam aldığım soğuk ölçülerim
    sağ sol kol 42
    göğüs : 119
    omuz 126
    lanet olası göbek:98

göbek gelişmese olmaz sanki kilo alımım tamamen durdu diyebilirim pump ta biticek 1 2 güne bişeyler yapmam lazım şuana kadar en memnun olduğum kollarım ve omuzlarım bu yağ oranına göre iyi duruyolar

Sayfayı Paylaş