Sezon oncesi yüklenmeler

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fakkaya22 tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. fakkaya22

fakkaya22 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar ben 14 yasındayım 1999 dogumlu. hemen konuya dalayım 8-9 hafta sonra ligimiz baslayacak (futbolcuyum). Hocamız 6 hafta filan kondisyon kordinasyon calisacağiz kendi ağırlığımızla yükleneceğiz dedi geri kalan haftalarda taktik çalisacağiz size sorularım var. Boyum 167 Kilom 56 (fotoğraf atacağim). sporcu vücudum bu yasıma göre bence fena değil. ben daha da gelismek istiyorum. 1 gün calisip 1 gün off günaşırı calisiyorum antrenmanlar 1 hafta icinde baslayacakmıs. göğüs, biceps, karın, adonıs, cekebildiğim kadar da barfiks cekiyorum. kardiyo icin de ip atlıyorum evde. kosacak vaktım yok. Ama beslenme kısmında cok büyük sıkıntım var. Sabahları alışılagelmis kahvaltı yapıyorum domates salatalık peynir yumurta reçel 2-3 dilim ekmek filan kahvaltıda problem yok gibi. Fakat öğle yemeği :( annem öğlen 12.30 da geliyor sulu yemek yeme sansım cok az annem yorgun olmadıgı zamanlarda yapıyor yoğurtla felan yiyorum aksam da sulu yemek genelde yiyorum ama ne yiyeceğimi -YAŞIMA UYGUN- bilmiyorum arastırdım ben besin değerlerini felan ama buyume cağindayim yardım edebilir misiniz?

TEŞEKKÜRLER [​IMG]

Sayfayı Paylaş