Sezeryan sonrası karın sıkıntısı için öneriniz nedir?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve duygursln tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. duygursln

duygursln Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Malum, sezeryan doğumlar çok arttı.Sezeryan sonrasi iki hafta içinde hemen platese başladım.98 den 72 kiloya kadar düştüm iki sene içinde.Boyum 1.66.Sarkma olmadı ama karın kısmına ne kadar workout yapsam da fayda olmadı.Acayip bir görüntüsü var.Hala beş aylık hamile gibiyim.Sitede arattim ama ilgili konu bulamadım.İnsanity de yaptım ama olmadi.Kendime minimum 30 dk haftanin 5 günü dönüşümlü olarak kardiyo ve dumbell çalışması total body oworkout programı hazırladım.Yeni başladım bu şekilde.Bu da olmazsa bölgesel sadece abs deniycem.Sizin önerileriniz nedir?Saygılarımla.

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Beslenme programınız var mı? varsa ne şekilde yazabilir misiniz?
    Karın yada genel anlamda yağ yakımı çalışmadan çok beslenme ile alakalıdır, bu anlamda bilgi verirseniz daha net şekilde yorumlar ve yardım alabilirsiniz.

3. duygursln

duygursln Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenme programım şu şekildedir:
    Sabah; 1 dilim tam buğday ekmeği, 1 adet haşlanmış yumurta, kibrit kutusundan biraz büyükçe peynir, domates, salata, şekersiz çay.
    Öğlen; 1 kase çorba, salata, sebze yemeği veya haşlanmış tavuk .
    İkindi; yağsız tost veya diyet bisküvi. ayran ve elma.
    Akşam; sebze yemeği, önce bir kase çorba, salata(ton balıklı) ve yatmadan önce yoğurt.
    Hep dengelemeye çalışıyorum.6 dan sonra yemeyi kesiyorum.Alakadar olduğunuz için teşekkür ederim.

4. duygursln

duygursln Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    düz bir karın için önerisi olan...

5. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Beslenme programınız iyi gözüküyor ( en azından yediğiniz şeyler ) ama miktarlarıda belirleyip kalori hesabı yapmanız şart.. 166 boy 72 kiloda olduğunuzu söylemişsiniz . Kilo fazlanız olduğu ortada.. Günlük kalori alımını gereksiniminizin 500 altına çekip cardio ile desteklemelisiniz..

Sayfayı Paylaş