sexten sonra ne yenmeli

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve letsev tarafından 5 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 33 üye.
  1. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    bünyenin c vitamini, çinko ve az bi miktar protein kaybetiği bir gerçek (erkek için) en kısa yok vitamin hapı diye düşünüyorum.

(baba parası ile bütün gün salonda gezinenler istakoz yiyormuş onları kastetmiyorum tabi.)

mma- bunu beğendi.
  2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Konuya eyvallahta bu laf çakmalar nedir yani? Kıskançlık falan mı yapıyorsun :)

(Baba Parası Yemiyorum Ama Saçma Geldi Yazılan)

3. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    üzüm suyu, zinco c bir de bcaa güzel olabilir..çok ideal bir kombine arıyorsan.. zengin de olsa sigara tercih edeceklerdir istakoz yerine o da ayrı mesele..

Zer0, pintor, iStranger ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Halka tatlısı ye en iyisi o :)

aslangur bunu beğendi.
  5. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Yakında tuvaletimizi yaptıktan sonra ne yemeliyiz diye konular açılırsa kimse şaşırmasın, sorulmayan bir o kaldı zaten.

Seksten sonra özel olarak birşey yemene gerek yok sıradaki öğününü yap yeter, travmaya veya şoka girmiyor sonuçta vücut, 5 gram sıvı aktı diye vitaminsiz kalacak değilsin

berke05, uzzman, surakings2 ve diğer 21 kişi bunu beğendi.
  6. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Yav yat uyu yarim saat nabzin normale donsun, kalkincada ne istersen yersin cok cok onemli degil, sporcuysan eger kendini dinlenecegin gunlere gore ayarla uykusuz kalacaksan. Gun icinde ise cok cok onemli degil.

Green Day, letsev ve Danny Boy bunu beğendi.
  7. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    seksten önce bi haşlanmış patates 100 gr tavuk göğüs karbo seviyeni yüksek tut enerjin yükselir sonrasında glisemik indeksi yükseltmek için basit şeker az karbo bi ölçek whey yoksa tavuk göğsü sporda ne yapıyorsan aynısı extra ginseng, çinko ben genelde bu tip soruları google a soruyorum baya kapsamlı bilgi var onuda deniyebilirsin...

berke05, uzzman, Zer0 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  8. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Konu içindeki Off-Topic ve/ya kişisel tartışma içeren mesajları sildim. Tekrarı olmasın. Hep aynı kişilerin konu sabote etmesinden de sıkılmaya başladık artık.

letsev ve thetramp bunu beğendi.
  9. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    sex , mental ,yani kısaca ruhsal bir olaydır...

üstüne bi de çikolata yerseniz , ruhi durum tamam olur ...serotonğin , endorfin vb ...)

StormBlast, themertyildiz ve Danny Boy bunu beğendi.
  10. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    l ruhsal bir olay değildir malesef tamamen vucutla alakalı ,kimya ile alakalı. 10 kere üst üste orgazm ol o zaman madem sadece piskolojik ve 5 gram sıvı akışından ibaret ise ? var mı öyle bir babayiğit? sexten sonra vücut kimyası değişir bu yaş ilerledikçede daha çok göze batar. vücudun kimyasını toparlamak için dinlenmek veya tekviye şart. kim inandırmışsa sizi piskolojik olduğuna ilginç. ergenlik çağında günde 2 kerede masturbasyon bile yapsan seni az etkileyecektir 20 li yaşlarda günde 1 yapsan yine az. ama 30 lu yaşlarda öyle her gün boşabilmehele sex lüksün kalmıyor. adamı bitirir :).

Son düzenleme: 6 Ağustos 2012
  11. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    her seferi 50-80 kcal maddi olarak...)ha , bolca güreş sözkonusu ise bolca o başka ?!...kaç dakika ,hangi hareketlerle boğuşuyorsanız, onu da üzerine ekleyiverin...)

yemek yemekle , besin almakla yerine koyma seviyenizi yükseltmek diye gereksizdir ...ancak, bazı maddeler ile doping anlamında hormon salgı takviyesi yapabilirsiniz....hormonların çalışması, boşalması , dolması ayrı bir konudur...vücuttaki enerji seviyesi ile alakası olmayan bir durum...

ayrıca, 10 kere vb yapmak da yine en üst seviyede "sorunsal ruhsal "bir durumdur !...

AkrepHan ve Danny Boy bunu beğendi.
  12. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    10 kere üst üste orgazm olabilmiş ruhsal sorunu olan bir üyemiz varsa fiziksel açıdan sonuçlarını yazarsa seviniriz. ben zaten enerji kaybı oluyor demedim ama belli bir şeylerin gittiği açık yoksa yapışabilse emin ol herkes 10 seferde yapardı 20 seferde :) partnerindan memnunsa hele ki. sadece sex değil başlığı eksik açtık belkide sex veya masturbasyon fizksel aktivieden bahsetmiyorum burda boşalmaktan bahsediyorum.

13. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    bir halsizlik oluyor. ama bu vg antrenmanı değilki peşinden bcaa glutamin içelim. o anki enerji kaybını sıradan birşeyler yiyerekte çözersiniz

14. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    beden sadece kaslardan oluşmuyorki aldığımız gıdalar sadece kas yapmayamı yarıyor? . insan her boşaldığında ciddi miktarda c vitaminine ihtiyaç duyar ve sperm yapımı içinde çinko minaraline. "ya ne olacak bikaç gram sıvı kaybı" dediğin şey kolay üretilmiyor öyle olsa günde 50 kere boşlalırdı erkekler. ben genlede zinco c kulanıyorum veya c vitaminli bişiler almaya çalışıyorum :). 35 40 yaşından sonra 3 gün ard arda boşal burun hemen akmaya başlar :) çünkü bağışklık sistemi zayıflar.

15. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    testosteron anabolik etkiden hormonsal etkiye geçiyor bu kendini 1 saat içerisinde hemen toparlar neden böyle konular açıyorsunuz. sex yapıyorsunu tüm verim gitti allah ! bu kadar abartmayalım. testo için kaliteli yağ yani kuruyemiş yiyin bir avuç fındık badem kombinesi yeter.

16. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    konu açıp açmamayı sana soracak değilim kurallar var eğer kural dışysa konu silinir. ben tüm verim gitti diye bir şey söyledim mi? niye hayal kuruyorsun? sorduğım soruya sadece sonda cevap vermişin. konuyuda anlayamamışın ya hadi neyse . onuda eksik cevap vermişin.

Son düzenleme: 9 Ağustos 2012
  17. kabus2213

kabus2213 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Benim merak ettiğim mastürbasyon veya cinsel ilişkiden sonra testosteron dihidrotestosterona dönüşür mü ? Bir yerde okumuştum böyle birşey ama gerçekmi bilemiyorum.

18. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Canınız ne istiyorsa o yenmeli.Seks özel bir beslenme gerektiren bir aktivite değil.Çinko veya vitamin eksikliğine de yol açmaz.Genelde düzenli seks hayatı olmayan arkadaşlar bu konuyu fazla abartıyorlar.
    Eğer çok yorgunluk hissediliyorsa kondisyon eksikliğindendir.Kardiyo da iyidir :)

19. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    beni kastediyorsan düzenli sex hayatımın olup olmdığını nerden bilebildin? bu konuya ne kadar önyargılıymış insanlar boşaldıktan sonra %100 insanın çinko v c vitaminine ihtiyacı vardır %100. bunun aksini ispatlayan bir bilimsel yazı ile gelin bende bildikeri mi unutayım:)

not:Bu arada sex hayatım gayet aktif hata aşırı aktif malesef :). bir ara bağımlılık derecesinde idi.

20. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Halka tatlı eskiden o tatlıya genelev(sansürledim) tatlısı derlerdi oradan çıkan onu yiyordu :D :D

Sayfayı Paylaş