Seviyorum ama oLmuyor :(((

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 9 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bir kızı seviyorum ama o beni seviyormu sevmiyormu biLmiyorum...yaklaşmak istiyorum yaklaşamıyorum...yüzüne bakmak istiyorum bakmaya yanlış anlamasına korkuyorum...çabaladıkça çabalıyorum ortak alan bulmak için...ama faceden kıza nedense ulaşamıyorum...farkLı Lisede :((( hep arkadaşlarıyla bense hep onla olmayı düş gibi görüyorum resmen bu düşler nezaman gerçek olcak dediğimde hırslanıyorum...kendime kızıyorum bazen kendi hayatımı dengesizce olumsuzluklara sürüklediğim senelerimi düşünüyorumki o seneler esasında boş geçmiş seneler...hayat çok garip hayatı yaşamak çok daha garip offff offf nediyim bişiy diyemiyorum biLe...

2. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Güveninizi toplayın ve internetten ulaşın, gerisi gelir.

Son düzenleme: 9 Ekim 2010
  3. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    bahsettigin kız ile ortak arkadaşlarınız var mı? yani senin onu tanıdıgın kadar o seni tanıyor mu? az da olsa tanısıyorsanız ona açılabilirsin. kendine güven alıcagın olumsuz bir cevap dünyanın sonu degil. olumsuz cevaptan sonra insanların içine çıkmaya utanan erkekler oluyor. halbuki kızla aralarında geçen şey onu begendigini söylemek ve onunla arkadaş olmak sonrasında olumsuz cevap almak bunun neyinden utanıyosun :D bide bizler en çok onu begendigimi ona nasıl söylemeliyim kısmına kafayı takarız. kimisi ortak arkadaşları vasıtasıyla çıkma isteklerini iletirler bu bence dogru deil.sonuçta karşında ki senin gibi bir insan :) ona açık net şekilde duydugun hisleri anlatmalısın. insanlar genelde böyle birbirleriyle sevgili olurlar. ama bu kız seni hiç tanımıyorsa işte ozaman işin daha zor. tanımıyorsan onu takip edersin. ve ondan sonrası iş senin cesaretine ve şansına kalmıştır.

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    beni tanıyor , ama ortak arkadaşlarımızda var ama ilgi alanlarımız , okullarımız , takıldığımız kişiler genelde çok farkLı...ayrıca netten ulaşamadım daha kıza nedense cevap alamıyorum...size şunu söyliyim hayatımda değiştirmek istediğim bazı şeyleri değiştiremiyordum yani irademe hakim deyildim , kız bir an bana cesaret verdi sanki , sanki hayatım değişti canlandı...4 senedir oynadığım online bir oyun olan dotayı günde en az 3-4 saat oynuyordum ve hafta sonları 12 saat ila 8 saat arası oynadığım bu oyunu bıraktım sadece 1 hafta sürdü bu oyunu bırakmam...öyle oyunları oynayan insanlar genelde asosyel insanlardır...ama ben sosyalleşmeye başladım ve biraz hırslı biriyim yaptığım işte iyi olmak yada olmamak gibi bir düşüncem yok hedefe ulaşmak benim isteğim...ben o kızla canlandım ama faceden nedense ulaşamadım hep meşgul olduğu zamana geliyor heralde 3kez yazdım 3ündede cevap gelmedi yarın onu gene boş yakaladığımda yazıcam...ama dediğim gibi sadece msnde yazışırken bilen size şunu söyliyim nbr dedikden sonra ne yazacağım hakkında bilen tüylerim ülperiyor kıza okulunu sorsam sıkılırmı ? vbz...ne desem nasıl ilgisini çekerim gibi birçok şey...ve o lise 3 , ben lise 2 ama ben bunu bir farklılık olarak bile görmüyorum...sevgi varsa olur olacak diye düşünüyorum...

5. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    dostum ondan küçük olman senin için bi problem olmayabilir ama ne yazıkki ülkemizde ki bir çok kız bırak kendinden küçük olanla çıkmayı kendi yaşında ki ile bile kolay kolay çıkmıyor. kendinden büyük erkeklere hayranlık duyuyor bir çok genç kız. ama her kızda birdir diyemem şansını dene. kızlar ilgisini çeken erkeklerle muhabbet ederler.msn de de olsa yazısırken ilgisini çekebilicegin birşeyler olmalı. internette ilk günden kıza ona hoşlandıgından bahsetmene gerek yok onla 1 2 hafta diyolog halinde olursan sonunda ondan hoşlandıgını açıklarsın. cavabı ne olursa olsun hiçbirşeyin sonu olmadıgınıda unutmamalısın.

6. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    hayat tecrübesi peşinde koşuyorsun ben sana olacakları şöyle bi tahmin edebiliyorum..sen bence o kızla sevgili olmaya çalış çıkmazsan kısmet çıkarsanda hayırlı olsun sorası nası olsa sonra ayrılcaksın ayrılınca yaklaşık böyle 3-5 ay tribal enfeksiyon takılcaksın sonra ****orum lan diceksin ve bi bakcaksın kendini eskisine göre çok daha güçlü hissediyorsun ve kızlarla laylaylom olmaya başlarsın takmazsın yani artık eskisi kadar devamıda senin yaşantına bağlı...emin ol 2 sene sonra kızın adını bile hatırlamazsın..
    sonuçta tecrübe g.te giren kazıkların toplamıdır ve sen şimdi o kazıkla oynuyorsun xD
    atalarımızında dediği gibi seven düzülür,düzen sevilir ;)

7. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    sansür pek tutmamış sanki:)

öncelikle konu sahibi arkadaş,online oyunu bıraktığın iyi olmuş,tebrik ederim.şahsi tecrübeme dayanarak birşey söyleyeyim,kızla muhabbeti ilerletmeden direk karşısına geçip hoşlandığını söyleme,batarsın.ilk hedefin samimi olmak olsun.ama çok da uzatıp kanka moduna geçme.samimi olduktan sonra duruma bakarsın.

eğer kız çok güzel havalı,tiki yaşantısı süren biriyse bile gene de hiç çekinme.inan içinde tutman çok kötü olur.etrafımda bunu yaşayan 1den fazla arkadaşım var,hele biri de kankam ki adam boşu boşuna lise yıllarının ağzına s.tı.söylemen çok daha iyidir.reddedilirsen de hayata küsme,"ben ondan başkasını sevemem,ühühü hiç bir kız bana değer vermiyor abi" gibi fikirleri benimseme.

bir de sadece bu durum için ve senin için söylemiyorum,arkadaş kalmak iyi bir fikir değil."sen çok iyi birisin arkadaş kalalım" ne demek açıklayayım.muhabbetin iyi,benimle ilgileniyosun,etrafımda benim için ölüp bittiğini bildiğim birileri olduğunu bilince egom tavan yapıyor,ne kadar güzel olduğumu tasdikliyorum,zor durumda da yardımıma koşarsın ne de olsa vs...." anlamına gelir,tabii söylenirken iyi niyetle söylenmiş imajı verilir "seni kaybetmek istemiyorum vs..." .şükür bunu da kendim deneyimlemedim ama hem gerçek hayatta hemde hergün forumlarda bir sürü aşk acısı başlıklarında görüyorum.o iyi bir kız yapmaz demeyin,prenseslik egosu çoğu kızda vardır,en iyilerinde bile.

konuyu dağıttım mı bilmiyorum ama bu işlerin önceden provası yapılamadığı için sadece genel yargıları söyleyebilirim.

virtual_sky ve AngryHun bunu beğendi.
  8. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    hepinize teşekür ederim...yorumlarınız güzel iç açıcı fikirlerim git gide değişiyor...ama önce muhabbeti kurmaya bakıcam sonra birgün ondan hoşlandığımı yüzüne söyliycem...genede çoook seviyorum ama ayrılmak felan yazmışsınız ben ilişkilerimi genelde uzun olarak düşünürüm tabi kız :((( hayır derse bir anda hayallerim suya düşer...benim için gerçekten kötü oLur...birazda olsa hayata küserim ve yaşamaya devam ederim olmadı derim geçerim...ama benim için çok kötü bir anı olarak kalır...

9. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Önce yakın bi arkadaşını bul :) Onla samimi ol sonra ona söyle durumu oda kıza anlatsın :) Kızlada aranı iyi tut haa :) Kız kabul etmezsede sakın üzülme.. O üzülsün senin gibi birini kaybettiği için.Ama kızıda iyice tanı ha.. Bende birini sevmiştim okula yeni gelmişti önce herkesle konuşuyordu kız erkek farketmemişti :) Erkeklerle filan takılmaya başladı hemde yakın arkadaşımla.. Önce "ulan bu kızdamı kaşar" filan dedim kendi kendime.. Sonra kızı tanımaya çalıştım sonra anladımki kız benim için dogru biri değilmiş.Kızı biraz sinir ederek hakkımdaki tüm düşüncelerini öğrendim.O kızdanda artık nefret ediyorum :)

Son düzenleme: 10 Ekim 2010
  10. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    atalarımızının sözlerinden iki alıntı yapmak istiyorum . " azimle sı... mermeri deler" "g... giren şemsiye açılmaz" şimdi bu durumda kızla aranı iyi tutucaksın ama ciddi olarak sünepe gibi gidip kıza sulanmıycaksın gayet ciddi beyefendi gibi takılcaksın . soytarı çoktur ama ciddi erkekler herzaman kızların ilgisini çeker . daha sonra muhabbeti ilerletirsin kızdan hafif bi sinyal aldığında -2-3 haftadan önce sorma- edersin teklifini olursa olur olmazsa umursamaz devam edersin . platonik takılma kendi hayatını zehir edersin . bende ilk sevdiğim kızdan teklifime küfürle karışık ret cevabı aldığımda 2 hafta batsın bu dünya takıldım daha sonra kızların hiçbiri umrumda olmadı . bakalım hayırlı bir kısmet çıkana kadar böyle kız yok dırdır ,dert tasa yok

11. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    ben yüz yüze söylemek istiyorum...tabi onun arkadaşlarıyla aramı iyi tutmam iyi oLur... ama birinden hoşlanıyorsam onu ben söylemeliyim...kızı esasında iyi tanıyorum ama farkLı okuLLardayız , bide bir erkek arkadaşı var knk gibi baktığı hep onla takılıyor ama kardeş gibiler...canımı sıkıyor erkek arkadaştan knk oLurmu yaw diyorum bazen formspringden arada elemanı taciz ediyorm :) kızla muhabbetimiz hep kısa geçiyor buda canımı sıkıyor... daha bugün müzik lazımmış attım 4-5 müzik sonra saol dedi başka muhabbet geçmedi resmen aramızda...esasında ben realden muhabbet kurmadan pc üzerinden yaklaşmaya karşıyım yanlış anlayabilir beLki diye...seviyorum ama onun için birşey yapmadan bunu söylemem mantıksız kaçar gibime geLiyor sanki...bide hayır sözü canımı çok sıkar...kaç gündür pc açtığımda kızın profilini izliyorum bütün fotolarına yorum yapan kişilerin ne yazdıklarını felan hepsini okudum....realde ortak noktamız çok olmasada realde karşılaşmak çok istiyorum ama genede biraz utangaçmıyım neyim ordada ben kızarırım konuşurken ses tonum incelir diye düşünüyorum neyse bian kalbim atıyor sanki...

12. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    kıza internetten ulaş msn den falan mesela. sonra telefonunu al msjlaş falan. arada ara. kız yüz veryosa starbucksa falan götür. olmazzsada olmaz kardeşim

13. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    Berkthagar haklısın o sansür tam olmamış kusura bakmayın Scarface filminden aklımda kalmıştı x)

ve konu sahibi arkadaş belki ufakta faydası olur diyerekten sana birkaç söz söliyim;
    kanka gibiler kardeş gibiler diyorsun fakat "kardeş gibiler" bazen "kardeş gibiydiler" oluyor...
    asla kız sana kanka demesin buna izin verdirtme çünki "kanka ayağı g.t ayağıdır" sebebi ise sen kızla konuşursun edersin seversin birgün bir bakmışsın kız elinden tutmuş bir elemanın gelmiş sonra der "bak kanka bu sevgilim..aşkım bak buda kankam..." o zaman güm diyerekten içinde patlar Allah kimseye göstermesin ama dikkat et..
    )(

14. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    öyLe bişey oLursa giderim kaLpten...

15. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    bir musubet bin nasihattan iyidir demişler ya öyle buda...sakın yanlış anlama kız musubet sende ondan nasihat alcaksın şeklinde değil olayı genel olarak ele aldım..lisede böyle olmayan kaç kişi vardır ki yaşıcak ve görüceksin Allah yardımcın olsun zor valla bu zamanlar..
    ^^

16. asilkan_25

asilkan_25 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Yapı teknolojisi mühendisi
    Yer:
    Erzurum
    Dostum Aynı Sorun Bendede VAr ... Benimde ortak arkadaşım yok ... Sadece adaını nereli olduğunu biliyorum . Bu gün konuşalım dedim dedi dersten sonra ... O sonra yarına kaldı ... Ama ben önce arkadaş olalım gibi şeyler diyicem tlf istiycem öyle daha kolay olacak gibime geliyor :D

17. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    oLm sen kıza bir bakıma yakınsın , biz bir birimizi esasında tanıyoruz bi kaç akraba ilişikisinden ama liselerimiz farkLı olması sebebiyLe kızı göremioyurm :( face ve msnda ekLi ama msnde hep meşguL kaçtır nbr nasılsın pşşt kız ordmsn yazıyorum cevap geLmiyor...pLatonik oLduk kaLdık hayatta...ama anı bekLiyorum ikimizde aynı semtte oturuyoruz eLbetki karşıLaşıcaz....

18. *BaRMaN*

*BaRMaN* Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    boşver liseli :D

19. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    ..Bana gösterdi maalesef..Kız ilk bana çıkma teklifi etti .. Tabii kız kaşar..Benimde kaşarla peynirle falan işim olmaz..ya erirse :) neyse sonra kızın teklifini kabul etmedim saniyesinde gitti malın birine çıkma teklifi etti oda kabul etti.. Sözde hava atcak geldi kanka bak bu sevgilim dedi...

Ama o gün kilosu kaça onu sormayı unuttum..duhduhduh

20. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    benim sevdiğim kız öyLe biri deyiL , dünyanın en güzeL , en iyi kızı...

Sayfayı Paylaş