SEVILEN BIR KUR PROGRAMI

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve maxlimit tarafından 19 Ağustos 2005 başlatılmıştır.

1. maxlimit

maxlimit Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    GUZEL BIR KUR ( YARISMA ONCESI KULLANILAN)
    1. Hafta: Anapolon, 50 mg Tab.
    2. Hafta: Anapolon, 100 mg Tab.
    3. Hafta: Anapolon, 150 mg Tab. - Sustanon, 250 mg / H
    4. Hafta: Sustanon, 500 mg / H
    5. Hafta: Sustanon, 500 mg / H - Dianabol, 20 mg / G
    6. Hafta: Dianabol, 25 mg / G
    7. Hafta: Dianabol, 30 mg / G - Parabolan, 152 mg / H
    8. Hafta: Parabolan, 228 mg / H
    9. Hafta: Parabolan, 228 mg / H - Deca, 400 mg / H
    10. Hafta: Deca, 400 mg / H
    11. Hafta: Deca, 400 mg / H
    12. Hafta: Deca, 200 mg / H - HCG, 7000 IE / H
    13. Hafta: HCG, 7000 IE / H - Clenbuterol, 80 mcg
    14. Hafta: HCG, 7000 IE / H - Clenbuterol, 120 mcg
    15-20. Hafta: Clenbuterol, 120 mcg

Not: Yeni başlayanlar için uygun değildir.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ben kendim begenmedim bu kürü
    Parabolan yaziyorsunda - hangisi bu ??

3. maxlimit

maxlimit Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Despo, neden beğenmediğini belirtirsen sevinirim, Kürde kullanılanlar tabiki tehlikeli ve yan etkileri vardır amac bilgi paylaşımı ben yazdım çünkü paylaşım iyidir diye düşündüm, bu kürün bazı özellikleri var, ondan dolayı uygulanmaktadır, kürün özellikleri şunlardır;
    1- Her steroid sadece 3 hafta kullanılıyor.
    2- Bu kürün arkasında yatan fikir seroidlerin reseptörleri doyurmayıp etkisinin azaltmamasıdır.
    3- Diğer güzel yanı, en güçlü steroidten başlayıp daha zayıf steroidlere düşmesi.
    Kürde kullanılanların Tabiki yan etkileri vardır, ama bu kür kullanılıyor bu kür hakkında bilgilerinizide paylaşırsanız sevinirim. Belli bi seviyeye ulaşmamış sporcuların yapması tavsiye edilmez. Yarışma öncesi yapılan bir kürdür.

Parabolana Gelince Kısaca yazayım;
    İçeriği yani etken maddesi Trenbolone hexahydrobencylcarbonate ' dır.
    Hexabolan da denir.
    Cutting görünümü kazandıran yani definasyon sağlayan, Diet zamanı kullanılan, Yüksek anrogenic ve anabolik etkiye sahip, Kaliteli adele yapar, Özellikle kasları çizgili Gösterir ayrıca Kuvvet arttırımı sağlanır, Winstrol, Dianabol ve Oxandrolone ile iyi kombine olmaktadır. ayrıca, Estrogen'i dengeli tutar. Yarışma öncesi kullanılan bi dopingdir. Kaliteli kas yaptığından kadınlar da kullanmaktadır

Kullanım şekli: 76mg.lık 1.5 cc ampullerde piyasaya sürülmüştir, Haftada 2 defa enjekte edilir. 228 mg şeklinde kullanılır

Yan etkileri vardır ve Tehlikelidir: yüksek toxic etkili ve yüksek tansiyona sebebiyet veren bir ilaçtır, Parabolan, böbreklere öteki ilaçlardan daha zararlı etki yapar. Agresiflik, akne saç dökülmesi, prostat büyümesi gibi önemli yan etkileri yapar. Sahteleri piyasada cirit atıyordur ayrıca, orjinali bulmak çok zordur.

4. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Tabii paylasim icin lafim yok zaten..

Kisacasi.

Parabolan artik HG olarak yok ondan sordum eskiden Negma France üretirdi. Simdi ise UG labler yapimini ögrendi...Tren deseydin bisey demezdim zaten :)

Yarisma öncesi sence Deca kullanmak iyimi ? test yapiyorlar bunu unutma... Deca ile 1 sene positiv cikarsin bir test´te.. Onun icin yarisma öncesi yazdigin ise yaramaz. Yarismaya kadarda kullanirsin sonucta bir test´te yakalanirsin..

"kürün arkasında yatan fikir seroidlerin reseptörleri doyurmayıp etkisinin azaltmamasıdır. "

Yazmissin.. reseptörler doyar diyorsun bunu engellemek icin protabol kullanilir. Protabol reseptörleri acar ve düzelttir..

Kisa esterler lazim ..

5. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Su anapolonu insanlara önermeyin yaaa :x :x

6. Guest

Guest Guest

Yarisma kuru yazmissin kardes. Bu yarismada doping testlerinin yapilmadigi da göz önünde demekki.

alniz bu mantiksizca bir planlama olmus. Bilincli yapilan bir steroid kuru bu sekilde olamaz. deca maddesini kurun son haftalarina koymaktaki asil amaci anlamakda mümkün degildir. eger anabol degerinin üst noktalarda kalmasini saglamak ise bu mantik yine yanlis olur cünkü maddenin bilesim ve etki düzeyi farklidir.
    Parabolan dedigin madde artik piyasada yok ve sadece sahtesi var. Cünkü parabolan üreten firma 6-8 senedir üretime son vermisti. Üstelik barindirdigi depot trenbolon maddesi ise uuzn vadelidir ve 3 hafta adam akilli etkisini gösteremez. Kurun arasina olmadik bir vaziyette SIKISTIRMAK ise gercekten anlamsizdir.
    Ayrica sunu belirteyim ki HEXABOLON diye daha önce Sarva markasi adi altinda üretilen ilacin sahte oldugunu bilmen gerekiyor. Bu madde bulgaristandan avrupaya acildi ve ingilterede üretiliyor diye yanlis bir bilgi ile aktarimlar oldu. Maddenin icinde büüyk ihtimalle Testosteronpropionat maddesi var.

Bu plani hangi sporcudan aldin bilmiyorum ama genelde böyle yanlis planlar i uygulayan bircok yarismaci sporcularimiz var maaleshef.

7. PUMP

PUMP Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    oda ne oxymetholon 150mg? senin kafan yerinde mi?

8. Guest

Guest Guest

Pump kardes, bazilarina 150mg Oksimetolon normal 6 tablet dianabol gibi geliyor. Tr de oksimetolon susta ve primo var ve sanki en iyi 3 steroid bunlarmis gibi ve kur planlari gibi genelde bunlara yöneliyorlar. Eczaneden alinirsa daha garanti oluyormus. Bu düsünceyle gidilirse daha ne tür kurlar cikacak ortaya bilemiyorum gercekten.

9. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Panzehir yine takilmadan gecemiyecem :)

Primobolanuma söz ettirmem... :D

10. Guest

Guest Guest

:D Kardes primobolana söz eden yok. Vücudun tepkisi anabol etkili steroidlerle ölcülmez. Cünkü anabolu yüksege tirmandiran baska yardimci madde ise androjenik durumdur. Primobolanda androjenik olarak DHT vardir ve bu zaten su depolamaz ve androjen yönü sadece DHT de kalir. Ayrica anabol gücüde bellidir. Burada mantik olayina bakarken hangi yönde baktigimiz ve ortaya konan hedefler yerine sonuc nisbetine dayali kalmamiz gerekiyor.

Primobolan maddesini abartmamali ama sonuc neyse onuda burda aktarmalidir.

11. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Tamam öyle olsun :D

Sayfayı Paylaş