sevgilinizin başkasıyla çıkması (başından geçenler)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ironpump tarafından 27 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. ironpump

ironpump Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenciyim daha
    Yer:
    istanbul
    hayatımda en çok sevdiim kız ayrıldıımızdan 2 hafta sonra (tabii o ayrılmak istedi )başkası ile çıkması resmen dünyamı kararttı anladımki herşey boş

felç oldum resmen hala şoktayım bu nasıl sevgi nasıl aşk benim aklım ermedi
    aradan 5 ay geçti hala şoktayım

şaka gibi

hani bi yerimiz kesildii zaman hiç bişi hissetmeyiz ama sonradan sızlar ya işte öle oldu çok sızladı allahtan sağ salim atlattım

2. Fifty

Fifty Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ya bu kiz milleti hep boyle yapar zaten; bir ilginclik yok. Iliskin biraz kotu gidince o kafasinda baska birini bulur; onunla iliski garanti oldugu zamanda bir bahaneyle senden ayrilir.

Bunu bir erkegin akli almaz ama kizlar icin cok dogaldir. Takma kafana fazla bence.

3. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    bence degmezmis uzulmene ;) ;)

4. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Evet aynısı benimde başıma geldi :x Dünyam karardı.Halbuki her şey ne kadarda güzeldi...
    1 haftadır bu yüzden baş ağrıları çekiyorum :x

5. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    boyle bır olay benım basımdan gectı kız cok sevdım benle cıktı sonra ayrıldı en yakın arkadaslarıma sarkıntılık yaptı sonra okuldan ayrıldı evde kalınca ben tekrar baglantı yaptım cıktım en sonunda kendıme bagladım ama bu sefer ben bıraktım durum 1:1 oldu sımdı rahatım:D

6. snow

snow Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    vallaha beni benim 5 senden beri sevidigim kız bi erkekle gördüm benim boyun 1,68 süper mario gibi geziyorum ortalrada badi yaptıgımız için :p cocgua omuz falan attım işte uşak yere düştü ee ne oldu hiç birşey kzı dahada nefret etti bende bence hiç bir şeyyapılmaz bunlar için

7. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Bence her ne şekilde olursa olsun özellikle de vücutçu bir insan kaba kuvveti en son çare kullanmalıdır,böyle bi durumda;değmezdi bence ;)

8. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    ulen nasıl bi beladırki her erkeğin başına geliyor.Şimdide benim başıma musallat oldu.Ama çağreler tükenmez.Bir converse herşey hallolur :D

9. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    kiz arkadasina converse alip onu bu sekilde mi geri getireceksin,tam anlamadim.

10. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    Yok saydamım tam olarak öyle değil.O işin yarısı.öbür yarısı onun senin ne kadar sevip sevmediğine bağlı.Mesela ben şu anda işin yarısını geçtim.öbür yarınında yarısına geldim :D Ama orda takıldım :lol:

11. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    naim bence biraz kacamak cevap verdin,ama sen sen ol hediye ile onu geri getirmeye kalkma.(ama her durum icin gecerli degil bu dedigim,yani seni birakip baskasina gittiyse ve sen onu hediye ile geri getirmek istersen diye dedim bunu)

12. BaRaCuDa

BaRaCuDa Guest

Şu kız milletiden çekmeyen yok ya.bende 2 sene once yaz tatıllımde bir kız sewdım benden 3 yaş buyuk. dedı yasın kucuk dedi(bende ölümne gideceğimi onu sevdiğimi söyledim herkez bılıyordu ona karşı aşkımı benım) yasımda olan başka arakadasla benı aldattı(yatmaya kalktı hediyeler aldı).120 kıloydum ve sadece kendıme saygımdan 88 kiloya düştüm body yaptım kendıme sasırdım bu kadar değiştiğime baktımkı hersey dış görünüşmüş şimdi obana deliler gibi aşık ama ben onu hala sevidiğim halde arayamıyorum :( :( ama ozamanki kalbim okadar büyüktüki ona karşı şimdi ise sadece dış görünüşüm değişti bunun için istiyor..ve 120 kıloyken kımse bana bakmazdı bıle ozamandan beri 1 bucuk senede 16 tane kızdan cıkma teklifi aldım..onu unutamıyorum ve ömrümün sonuna kadar kalbime gömdüm allahından bulsun ...aşkta gurur olur ..

13. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    insan birisini dış görünüşü için, parası içiin sevmemeli. onu "O" olduğu için yani ruhu için, iç güzelliği için sevmeli ve değer vermeli. seni aldatmaya kalkan hatta başkalarıyla yatmaya kalkan biri senin sevgini zaten haketmemiştir. böyle birini bence ne kalbine göm ne de onu unutmama eğilimi göster. senin en saf ve temiz duygularını hakedecek birine kalbini ver. üzülme boşver. okudum da değmez böyle birine.

14. turev

turev Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    self motivation:
    Kapı gösterilince arkaya bakmadan çekip gitmek lazım.
    gitmek lazım, hem de arkaya bakmadan.
    gitmek lazım, gidebilmek lazım..
    ....
    gitmek lazım,
    arkama bakmadan gitmem lazım:)
    6 yılda, 3 kere evlenme teklif etmişim red etmiş, üstüne de terk etmiş ne arkama bakıcam yaw.
    başkasıyla çıkıyor mu, çıkar mı?
    bir kızın manita bulmasından kolay ne var tabiki bulur birini,
    heleki gönül eğlendirmek için adam arıyorsa, millet listeye isim yazdırmak için kavgaya bile tuşuyordur,
    bana ne.
    ben işime bakarım.
    bicepslerim zayıf onlara önem vermem lazım:)

aslan gibi delikanlıyım, öyle olmasam bile
    "her topal ördeğin bir kör alıcısı vardır" demiş atalarımız,
    biz de buluruz birini elbet:)
    6 yıllık bir süre kısa birşey değil, ben de çok seviyordum, hatta red edildekten sonra iki kere daha evlenme teklifinde bulunucak kadar,
    emrah durumu 1-1 yaptım demiş, benim niyetim 1-1 yapmak değildi, ben 1-0 a da razıydım, ama üstüne 2-0 olduk.
    napayım, hayata mı küseyim,
    amiyane tabiriyle;
    bir maçi kaybettim diye futbola mı küseyim?
    Önümüzdeki maçlara bakıcaz artık:))

15. ducker

ducker Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    herşeyin suçlusu poylanna.onun yüzünden mutluluk oyunları oynuyoruz.
    abi bu dünyada bazı şeylere önem vermiceksin.
    biz body ci adamız bizim amacımız kendimizi forma sokmak.bizene elalemin kızından.aşk acısını bilirim 1 yıl acı çektim.ama unuttum.şimdi tekrar barıştık ama eskisi gibi olacağını zannetmiyorum.ona bıraktım herşeyi sizde öyle yapın.
    bırakın ona ne hali varsa görsün.
    hani bi tabir vardır birini seviyosan onu bırak o sana geri gelecektir.
    her ne kadar arnold fanatikleri açısından geri gelmeli tabiri kullanılsada biz onu unutmalı kendimize bakmalıyız.onu düşündüğümüz zaman kadar spor salonuna gitsek arnold gibi oluruz ;) hiçkimse merak etmesin bu dünya ne onlara nede bize kalacak.

16. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yok be ducker bizim vucut gelistirme tek amacimiz degil sonucta sosyal hayatimiza devam ediyoruz hayattaki tek amacimiz(musabik degiliz) vucut gelistirmek degil ki ! O gorusune katilmiyorum.

17. ducker

ducker Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    konu aşk acısına gelince biz sadece body yapıyoruz be abicim yanlış anladın beni.baktık acı çekeces anında body ben öyle yaptım gerçi başlama sebebim oldu. elbetteki sosyal adamlarız.asosyal olmamalıyız. sadece aşk acısı çekiyoken kendimizi düşünürsek acıyı hissetmiyoruz.bunu anlatmak istemiştim

18. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    Böyle bi insanlık olurmu ya nasıl bir vicdan 2. defa aynı olay başıma geldi dünduh.Benle çıkarken başkasıylada çıkıyormuş.Ben bunu öğrendiğim halde ona söylemedim öss yaklaştı morali bozulmasın diye ama bana dün tel. açmış artistik yaptı yok kendini benden soğut bitti felan dedi o anda çöktüm resmen gözlerime bi karartı çöktü:( beni 12 yıl sonra ilk defa ağlatmayı başardı.2 gündür hiç bişey yiyemiyorum uyuyamıyorum.İstesem böyle diete giremezdim.2 günde 2 kilo verdim:eek: Nolacak benim halim ya hiç bişey yapasım gelmiyor.Dile kolay 3 yılım geçti al sana intahar sebebiban_

Son düzenleme: 5 Haziran 2007
  19. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    naim şimdi spor,kiz arkadaş,vs.. çok önemli degil bir an önce kendine gelip öss ye hazirlamalisin kendini,bu kız yüzünden kendini daha fazla üzme ve önüne bak.bir an önce kendini toparla.

20. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Evet N-aim bende saydam'a katılıyorum, başkaları için söylemesi kolay olabilir ama bu tarz olayların geleceğini etkilemesine izin verirsen ileride pişman olursun.

Sayfayı Paylaş