Seven Seas Omega 3

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mojna tarafından 23 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mojna

mojna Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyu yanlış yere açtıysam affola.Sitede arama yaptım fakat ihtiyacım olan bilgiye ulaşamadım.

Yaklaşık 2 hafta önce Seven Seas Omega 3 Balık yağı aldım.Üzerinde hergün aynı saatte kullanılmak üzere 2 adet kullanın yazıyordu.Bende bu yazı mantığında hergün akşam saat 8 de 2 adet kullanıyorum.Fakat sonradan acaba yanlış mı yapıyorum dedim.Çünkü aynı anda 2 kapsül ağır gelebileceği kanısına vardım.İnternetten kullanım şekline baktım günde 3 kez 1-2 adet deniyor.Günde 3 kere kullanıpta 2 adet hap içmek nasıl bir mantık,benim aklıma yatmadı.

Yada kullanım şekli şu şekilde mi olmalı.Her öğün 1-2 adetten günde 3 kere ? Fakat bu seferde kullanım prosedürüne ters düşüyor gibi oluyor.

2. Yufuk

Yufuk Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Aktif Girişimci
    Yer:
    İzmir-Ankara
    Omega 3 kötü kollestrolü düşüren kanı sulandırıp kan akışını hızlandıran ve bu sayede damarlarda toplanmış damar tıkanıklığına yol açan yağ tabakalarını parçalayan olağan üstü bir yağ asidi. Ayrıca yağ yakımınada etkisi büyük (bi yağın en iyi yakıcısı gene bir yağdır) ama iştah açması da göz önünde bulundurulmalı.

Senin soruna gelince abartıldığı taktirde bol A vitamini içerdiği için ve suda erimeyen ( A,D,E,K) vitaminlerin bir kısmı karaciğerde depo edildiği için bir zaman sonra toksit etki yaparak olumsuz etki yapabilir.

Günde 6 tanede alabilirsin ama bu hergün değilde 3 günde 1 şeklinde olursa daha sağlıklı olur. A vitamini ne kadar vitamin olsada fazlasıyla zararı büyük olabilir( Özelikle deride)

Antreman öncesi almandada fayda var.

Rambo16 bunu beğendi.
  3. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    yufuk çok güzel açıklamışsın.. Balık yağı iyi bir yağ yakıcıdır ancak iştah açtığından halk arasında kilo aldırdığı söylenir..

Sayfayı Paylaş