Sevek hata , hayatını yaşa

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Arkadaşlar bence sevmek hata , aşık olmak onun kadar büyük bir hata artık hiç bir kıza aşık olmuycam kendi kendime söz verdim...peki siz aşka inanıyormusunz?

darkhacker bunu beğendi.
  2. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bazı insanlar için aşk vardır bazıları içinse yoktur bazıları içinse aranır bazıları içinse aransada bulunmaz çünkü yoktur..(gerçek aşk)

arkadaşım kızlar varya kızlar nankör yaratıklardır binde bir delikanlı gibi kızlar vardır olarda zor bunlar erkekleri oyuncak niyetine kullanır zaman geçirir işlerine bakarlar ve kesinlikle bağlanmadan senin ona bağlanmanı bekliyerek senlen gönül eğlendirirler ve sıkılıncada giderler bu kadar basittir..sebebide hani onlarda bir şey var ya erkekler açısından önemli olan af edersin anladın sen onu onlar onlarda olduğu sürece bu böle devam edicektir..
    kaç kere sevdim ama sevilmedim dostum sadece sevilmiş gibi sandım beni sevdi gibi gösterdi bana kendini.. bir daha sevmicem demişsin dostum seviceksin merak etme seviceksin gene bir yalancı göz çıkıcak karşına bir çıkar uğruna yalancı bir bakış ve kendine sözde aşık edicek seni ve böle devam eder taki gerçek aşkı bulana kdr delikanlı bir kız bulana kdr gerçi bu devirde zor..

3. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    bu devirde 25-30 yaşına gelmeden evlenmek kolay mı 15-20 yaş arasını aşk mı sanıyorsunuz?aşk okulda vb. yerlerde güzel bir kız görüp sevgili olmak mı?Ya da gidin bakın yeni nesil benç kızlara hangisi edebinde ahlakında okulda bizim erkekler kızların yanında rahatça +18 küfürler edebiliyor yaşları 15 olmasına rağmen :) ama iş kızlarda kızlar pis işelere dünden hazır sevgilim olsun msj atayım cart curt yakışıklı olsun falan filan, sağolun bizim Türk erkekleride hiç bir zaman kadınların aradıüı tiplerden olmaz ne midir o tipler; komik olsun, ağır olsun (komik adam nasıl ağır olur ki)beni sevsin yeter para da gözüm yok birde bana yakışsın; arkadaş bu kadınların biri bile çirkin değildir ( kendilerine göre) o nerde sizin gibi güzel kızlara yakışıklı erkek :) bu devirde insanların en fazla en gerçekçi aşık olduğu tek şey PARADIR.

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    benim ne yaşadığımı bilemediğin için bu yorumu cevaplamıycam...

dostum doğru insanı bulduğuma kesin inana kadar kimseyi sevmiycem...artık benim iki aşkım var...Göztepe ve köpeğim Lord

5. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    dostum doğru insanı bulduğuma kesin inana kadar kimseyi sevmiycem...artık benim iki aşkım var...Göztepe ve köpeğim Lord[/QUOTE]

spor da 3. aşkın olsunthums: sporla elde edeceğin özgüven,seni daha üst seviyeye çıkaracak,istediğin kızı daha kolay elde etmeni sağlayacaktır.

SiR_Arawn bunu beğendi.
  6. virtual_sky

virtual_sky Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    SiR_Arawn, darkhacker ve "FURKAN"; siz de dertleşme başlığına iyi abonman oldunuz ha, bakıyorum da dertler derya olmuş :D Siz olmasanız bu konu yürümez hani :) nyese şaka bir yana gerçek aşkı yaşamadan konuşmak bence biraz erken. ama gerçek aşkı beklemeye kalkarsan da halin duman :s o yüzden salla, eninde sonunda gerçek aşkınla karşılaşırsın. o güne kadar da: gez toz koş, eğlen coş ;)

darkhacker bunu beğendi.
  7. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    aşık olursun sevdigini sanırsın :) AMA yanılırsın

darkhacker bunu beğendi.
  8. jericho

jericho Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Dikkat ederseniz 15-20 yaş arası kızlar hep kendilerinden büyük genellikle it kopuk tipli elemanlara aşık olur.Sonra eleman bundan hevesini alır ve afedersiniz poposuna tekmeyi bastıktan sonra gel zaman git zaman ''kızımız'' 25 yaşına gelmiş ve artık ciddi geleceğe dönük bir ilişki peşindedir.Yani karşısındakinin tipi falan değil sadece kariyer ve para durumu önemlidir o yaştan sonra.Tabi söylediklerim yanlış anlaşılmasın.İllaki düzgün efendi erkeklerle çıkanlarda vardır.Ama benim çevremde gördüğüm kadarıyla o sizin belkide ileride evlilik hayalleri kurduğunuz o peri kızı bi bakmışsınız, bütün gün aylak aylak gezen hayattan hiçbir beklentisi olmayan birini takmış koluna geziyor...

Demek istediğim hiç bir kızı işte bu benim hayalimdeki kız İŞTE AŞIK OLDUM ! diye gözünüzde fazla büyütmeyin.Ne de olsa ileride pişman olacağı bir seçimi yapıcak çünkü.

darkhacker bunu beğendi.
  9. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Sınıfta görüyorum ya şu halleri deli oluyorum :D Biz kızların elini tutamazken bunların yaptıgı şeylere bakın :mad: Bunların bizden istediği tek gecelik şeyler sanırım.Ben kesinlikle kızlara artık taviz vermiyorum çünkü fazla ilgilenince bi tarafları kalkıyor ! Sürekli yaşadım bunu :S Bide sonra bi tane arkadaşım var bi kızla çıktı. ( Kızı görsen yürüyen maymun sanarsın :D ) Yok sen kimseyle çıkmadın.Bu olaylarada sinir oluyorum :S Saçma sapan şeyler.. Hayattanda sıktılar kimle arkadaşlık yapsam sürekli satıyolar birbirlerini 1 senede 50+ kere sattılar beni ama artık onlara sadece gülüyorum ;) :)D)

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Ekim 2010
  10. virtual_sky

virtual_sky Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    forumda bayan üyeler de var, sakin olun arkadaşlar :) ama dediğinize yakın olarak demeliyim, şu da bir gerçek ki çoğu kızın içinde yatan bir "ahım şahım lady" vardır :)
    unutmayın: kızlar yüz vermeseydi, erkeklere sapık denmezdi :)

11. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz sert çıkıştım özür dilerim :) Kesinlikle genelleme yapmıyorum her kız aynı değildir tabiki :)

12. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    kızdan kıza fark vardır 100 kızda 1 tane çıkar

-namuslu kızlar
    -namuslu gözüküp namuszluk yapanlar vardır anladınız siz:D:D

delikanlı kızlarda var hamd olsun onlar bir ışık derler şimdi kızlar deikanlı erkek kaldımı emin olsunlar 100 tane ** kız varsa 90 tane delikanlı erkek vardır..

----
    banada oluyor böle şyler sen nesin be sen kızlan mı çıktın be *** çıksam ne olcak he 2 dudak öpüpte adam mı sanıyon kendini? çıkmak marifet değil tekme yememek marifet **:D::D
    evet arkadaşlarda satıyor ama artık maymun gözünü açtı be :D:d

13. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    olay şu kıza değersiz olduğunu hissettireceksin sonra havalanıyorlar, ben sınıfta bakıyorum kızlar benim bile ağzıma alamayacağım cinsellik muhabbetlerini sınıfta erkeklerle yapıyorlar hemde çok rahat bir şekilde bunlarla mı evlenilecek bunlar mı adam olacak? çok zor...

darkhacker bunu beğendi.
  14. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    doğru kişiyi bulmam lazım...

15. virtual_sky

virtual_sky Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    doğru kadını bekleyen erkeğin hali mezarda son bulur be arkadaş :)

16. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    virtual doğru söyledin çünkü doğru kadın biraz zor be:D gözlerini biraz yummak lazım bu devirde:D

17. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    genelleme yapan, üslup sınırlarını aşan birkaç mesaj silinmiştir.

lütfen seviyeyi koruyarak devam edelim.!!

18. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    sevmek kadar güzel bişey var mı bu dünyada ...

19. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    erkeklerinde yağtığı bir kaç hata var bu sadece benim gördüklerim bunun dışında bunları ben yapmıyorum diyen olabilir tabi. şimdi erkekler alışmı sevgilim güzel olsun güzel olsun, arkadaş güzel olup içi çürük olunca sana ne faydası olacak 2 ay sonra hadi elveda vah vah ah ah,halbuki bakacaksın etrafına sana senin gibi birisi var mı aynı müzikleri dinlediğiniz çoğu konuda ortak fikirde olduğunuz?ben böyle birisine bu gün rastladım çok mu güzeldi çok değildi ama tipsiz de değildi neyse ben bu sonucu çıkardım sanırım bizim erkeklerde güzel kız isterim sendromu var birazcık. (sadece belirli kesimler için konuşuyorum)

Sayfayı Paylaş