Sevdiğim Kıza Açılamıyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Body_ tarafından 31 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Body_

Body_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bir kız seviyorum fakat bir türlü açılamıyorum reddedecek diye çok korkuyorum. Zaten boyum 1.64 yas 17 celimsizim niye kabul etsinki diye düşünüyorum. Napacağımı bilemiyorum off off bi çare

2. ChevChelios

ChevChelios Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sürekli onla ilgilen. bi yerlere davet et. . belki çıkar.

Body_ bunu beğendi.
  3. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    önemli olan tip değil ağzın laf yapması

kerimagil, Body_ ve PePeFeFe bunu beğendi.
  4. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    git konuş en fazla reddeder..2 3 gün üzülür sonra unutursun :) yaş genç daha neler geçecek başından aşk meşk kendini üzdüğüne değicek şeyler değil.

Body_ bunu beğendi.
  5. OVERPAC

OVERPAC Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Tek yapmamak zorunda olduğun şeyi söyleyim sana içinde kalması red edilmekten 10 kat daha koyar..
    2-tanışmak istediğini onu tanıyan bir arkadaşına söle ters tepkide halinde darbeyi azaltır
    yoksa bul,olmasa takip et,gitiği yerlerde karşına çık,herkes reddedilir,
    yi giyinmene ve bakımına dikkat etmeye başla,eğer burnu büyükse para konusunda yalan söyle,hatta yalanları artır,en sevdiği şeyleri öğrenip ordan yüklen..

Son düzenleme: 31 Aralık 2011
    Body_ bunu beğendi.
  6. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    böyle durumlara çare falan yok bence. cesaretini kırmak gibi olmasın ama eğer bir muhabbetin yoksa, aynı ortamlarda bulunmuyorsan, popüler falan da değilsen işin zor. muhabbetin varsa da sana karşı bir şey hisseden kız zaten belli eder illaki. yok ben sonuna kadar giderim diyorsan kızın egosunu tatmin edersin -ben şu an o aşamadayım önermem pek :D -. senin tek çözümün gidip açılman. en kötü ihtimalle -kendini buna alıştır şok olma- reddedilirsin. reddedildikten sonra da sakın şoka falan girme. gayet cool ol ben sadece hissettiklerimi söyledim falan de cool bi şekilde ayrıl. çok bozulursan evde bağlarsın arabeske :D sonra da başka kızlara bak dünyadaki tek kız o değil-öyle gibi ama değil :) - unutma çivi çiviyi söker ;) Ayrıca boy konusunu dert etme ben son iki sene boy attım 165 falandım şu an 173 üm ki bu bana yeter ilerde de sorun olacağını düşünmüyorum.

Azi ve Body_ bunu beğendi.
  7. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    dünyadaki tek kız o diğil o olmassa başkası, başkası olmassa öteki, öteki olmassa diğeri.... hiç bi zaman bi kıza takılıp kalmadım sana tavsiyem relax ol. hiçbi kız kendi için ölüp biten kul köle olan erkekten hoşlanmaz. tamam sevebilirsin ama asla kendini ezdirmiceksin, gerektiğinde tavrını koymayı biliceksn.

Body_ bunu beğendi.
  8. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    bu konularda utanmayacaksın. korkarsan zaten 1 adım gerisin demektir. uygun zamanı bekle kızla aynı ortama girmeye felan calıs, muhabbetini kur veya ilerlet.

Body_ bunu beğendi.
  9. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    gıt dırek konus ne beklıosun kı :)

kaybedecek neyın var en fazla senle cıkmaz :)

sana kız mı yok dunyada :)

ben ole zaman oldukı kızlardan olusan 6 kısılık arkadas grubundakı her kıza ayrı gunlerde cıkma teklıfı ettım :) bırı kabul etmıstı ama :) a ılıskı olmadı 2-3 gunluk bır cınsel surece donustu ama olsun :)

deneme yanılma ıyıdır :)

bırınden hoslandın mı gıt teklıf et :) durman hata :)

ben lısedeyken bı kız vardı adı esra ufff be hala cok guzel yıllar sonra taksımde karsılastık bı kafede neyse ıste yanında sevgılısı var :) gıttım selam dedım merhaba falan cocukta tam kafa ıyı muhabbet oldu :) sonra telefonunu aldım ıste mesajlastık bır sure 4 gun kadar ben pataldım dedım lısedeyken sana delı gıbı asıktım :) ne dese begnırsınız bende sana ama artık cok gec benı dusunen ve asla ıhanet etmeyı dusunmedıgım bırı var hayatımda bır daha mesaj atmassan ıyı olur sacma bısey yapmamızın anlamı yok dedı :) ıste benım yıklıdıgım andır o an :)

ben 2 yıl boyunca bu kızla arkadastım hatta kanka gıbıydık :) aılelerımız bıle gıdıp gelırdı :) sureklı bıze gelır ders calısırdık :) dıp dıbeydık :) o 2 yıl boyunca ne benım nede onun bır ılıskısı olmamıstı :)

ben ona askımdan kımsey yuz vermedım oda kımseyı begnmezdı :) megerse ıkımızde red cevabı alırız dıye acılmamısız :) ıkımzde arkdas kalmak pahasına asık oldugumuzu soylememsız :)

benım ıcımde ole bır yer etmıskı bu kız gecen farkettım bugune kadarkı ılıskım olan kızların hepsı ona benzıor :(

ben hala pısmanım hala da keske ılk gordugum an konussaydım acılsaydım sıorum ama artık cok gec :)

Son düzenleme: 1 Ocak 2012
    Body_ bunu beğendi.
  10. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    danny boy hikayen türk filmi tadındaydı.. birkaç sayfa daha yazsan sıkılmaz okunur.. :)

Danny Boy bunu beğendi.
  11. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    forumda zaten adım cıktı Danny Boy her ask konusunu cınsellıge baglıyor ıste Danny Boy kızları cınsel obje olarak goruyor :)

bıde gercek hayatta benı tanıyanlar olunca ve sevgılı konularımı burda bırde onaylayınca olay ıyıce Danny Boy duygusuz bırıne dondu :)

burdan tum forum halkına seslenıyorum benımde duygularım var bende asık oldum ve oluyorum yanı normalım :) tamam gercekte sıradısı bır yasam tarzım olabılır ama duygusuz degılım :)

12. Body_

Body_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    önerileriniz ve görüşleriniz için tesekkur ederm

Danny Boy bunu beğendi.
  13. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81