Serzeniş ve Şikayet

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve darksideee tarafından 1 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Guvenlik icin calistiginiz payutr olan site hakkında cok sikayet var bende bunlardan birini yasadim,303.tl alisveris yaptim bankamatik karti ile sorun cikiyo tekrar basa yonlendiriyo diye cok denedim bende ama ürünler gelmedi paramda çekilmiş ustelik bankayla konustum payutr nin cektigi gozukuyo 1 aydir ugrasiyorum birdahada alisveris zor yaparım belki kapida odeme ile belki...simdi banka geri odeme islemi baslatti pek umudum yok ama az bi miktar olsa ugrasmazdim 1 aydir dilekolay ugrasiyorum.....

PeNa ve Bekci bunu beğendi.
  2. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Suplementler.com u niye tercih ediyor insanlar bana neden söyleyebilir misiniz ? Fiyat:Neredeyse en pahalılardan. Kalite: Pro7,farmatek vesaire bunlar official distribütörler suplementler.com bunlardan daha mı iyi,zaten bunlar tr ye getirip sitelere dagıtıyorlar ürünleri. Ulaşım:Hemen hemen hepsi aynı zamanlarda geliyor kargoların. Ödeme şekli:Artık bütün sitelerde kapıda ödeme dahil tüm satış seçenekleri var.
    Suplementler.com da olup diğer sitelerde olmayan nedir yani ? Niye millet bu siteyi fiyatların pahalılığına rağmen hint kumaşı gibi görüyor?

requ., FanDzeghi*, ch1vas ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar,
    Mağazalarımız ve internet sitemizdeki kampanyalar değişiklik göstermektedir.
    Ve tüm kampanyalar internetten kontrol edilebilmektedir.
    Ancak mağazalarımızda bazı kampanyalar geçerli değildir.

Bu durum mağazalarımızın stokları ile doğru orantılı ilerlemektedir. Tek bir hediye seçeneği bu sebeple sunulmuştur.

Diğer sorununuz konusunda ise; protein barlar elbette açık vaziyette satışa sunulmamaktadır.
    Üründe paket esnasında oluşmuş bir sorun olabilir.
    Bu tarz durumlara daha hızlı müdehale edebilmemiz için doğrudan bize 444 1 348(FIT) nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Konu hakkında yaşatmış olduğumuz sorun için özür dileriz.
    Tekrarının olmayacağını bildirir, iyi günler dileriz.

4. supplementler.com

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar;

Hediyeler konusunda ne yazık ki mağazalarımızın stoklarının el verdiği miktarda yönlendirme yapılabilmektedir.
    Bu sebeple her alışverişte bir hediye seçeneğimiz ne yazık ki bulunmamaktadır.
    Etiler şubemizde gerekli iyileştirme çalışması yapılmıştır.
    Karşılaştığınız her sorunu çözebilmemiz için bizlere bildirmeniz yeterlidir.
    Bu tarz durumlara daha hızlı müdehale edebilmemiz için doğrudan bize 444 1 348(FIT) nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

5. supplementler.com

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar;

Ürünleriniz ile ilgili olarak inceleme sürecinde olduğu bilgisini almış bulunmaktayız.

Üretici firmaya sizden alınan bilgiler ulaştırılarak müşterilerimize bilgi verilmektedir.
    Bu konuda size de bilgi paylaşımı sağlanmıştır.

İnceleme sonucunda size dönüş yapılacaktır.

6. supplementler.com

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar,

Ürünler bizlere tamamen kapalı halde iletilmektedir.
    Aynı şekilde bizlerde sizlere iletmekteyiz.

Ürünlerin içerikleri ile alakalı sorun olması durumunda bizlere bildirmeniz rica olunur.

Bizlerle iletişime geçerken 444 1 348(FIT) nolu telefonu veya [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

7. supplementler.com

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar;

Belirttiğiniz shaker supplement konusunda öncü firmaların shaker üretim merkezleri ile aynı merkezde üretilmiştir. Havlu ise %100 pamuktur.
    Ve beğeni oranı çok yüksek ürünlerdir.

Ürünlerimiz ile ilgili sorun yaşıyorsanız, lütfen bizlere mail veya telefon yolu ile bildiriniz.

8. supplementler.com

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar,

Ödeme sistemleri konusu başlı başına çok önemli bir konu. Özel ihtisas gerektiriyor. Sahtekarlık vs gibi çok önemli konular var içinde. Bu yüzden biz bu tarafta PAYU diye bir şirketle çalışıyoruz. PAYU Avrupa merkezli bir şirket ve şu anda 19 ülkede faaliyet gösteriyor. Tek işleri ödeme sistemleri. Türkiye'de de bir çok e-ticaret şirketi onlar ile çalışıyorlar. Bizim de kredi kartı işlemlerimiz onlardan geçiyor. Banka ekstresinde de bu yüzden onların adları görülmektedir.

Ancak bu konuda bize başvurunuz doğrultusunda kart sahibi Mine hanım ile de görüşmüştük. Ve siparişinizin bizden olmadığını kendisine mail yolu ile de bildirmiştik.
    Aynı gün içerisinde çözdüğümüz bu sorununuzu alışveriş yaptığınız diğer site ile görüşerek çözmeniz gerekmektedir.

Eğer site ürün almadığınızı bildirir ve iade işlemini başlatır ise sorunsuz bir şekilde çözülecektir.
    Bu konudaki muhattabınız alışveriş yaptığınız site olmalıdır. Yaptığınız alışverişin bizimle herhangi bir alakası yoktur.
    Bireysel olarak bilgi almak isterseniz 444 1 348 nolu telefon veya [email protected] adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
    Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle iletişime geçiniz.
    Teşekkür eder, iyi günler dileriz.

9. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Teşekkürler ama diger siteyle ilgisi yok banka neden payu nun aldigini soyluyo onu anlamiyorum neyse islem baslatildi umarim cozulucek ayrica satin aldigim saatte sizden alisveris yaptigim saat olmasi lazim bankada kayitli nerdeyse suclu ben olucam işe bak
    Afedersinizde 45 kere denedim sitenizden diger siteden 2 yada 3 kere denedim.45 tanesi olmadi diger sitede oldu oylemi ne guzel siyrilmasini biliyosunuz cevap beklemiyorum bu yazdigimada sadece internettede okuduguma gore cogu kisi sorun yasiyo payuda parasini alamayanlar vs.. kolay gelsin

Son düzenleme: 5 Eylül 2014
    Bekci bunu beğendi.
  10. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    alim gücü ve suplement fiyatlarini karsilastirinca türkiyede suplement fiyatlari ayni benzin misali malesf tüm dünyanin en pahali suplement kullanicisi durumundasiniz.Türkiyede yasiyor olsam suplement kullanmazdim.

ajn16, PeNa, FanDzeghi* ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  11. Stilgar

Stilgar BFTR Destek / CMS Admin

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    50
    Meslek:
    Ticaret
    Yer:
    Istanbul, Moda
    Şahsi fikrim olarak şunları söylemek isterim:
    Katıldığı etkinlikler, sağladığı destekler ve sundukları geniş ürün yelpazesi ile bu sektörü ileriye taşıyan en büyük supplement firması diyebilirim.
    "Fiyat neredeyse en pahalılardan" demişsin ama kendim de bu ürünleri kullandığım için genel olarak almadan önce fiyat araştırması yapıyorum ve net bir şekilde supp.com'un en pahalı firma olmakla yakından uzaktan alakası yok her firma gibi onlarında fiyat yapısı gayet normal.

Sonuç olarak bu iş hizmet işi adamlar genel olarak müşterilerinin memnun ediyorlar ki insanlar o firmayı tercih ediyor. Arada sırada sorun olmuyor mu tabii ki oluyor ama bu sorunlarada bir şekilde çare üretmeye çalıştıklarına eminim, en azından telefon ile aradığında karşında bir muhatap bulabiliyorsun.

12. supplementler.com

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Yer:
    Istanbul
    Egemen Bey,
    Size denediğiniz her bir sipariş için ödemenizin neden alınmadığını arkadaşlarımız telefonda belirtmişler.
    06-08-2014 tarihinde saat 15:24'te başlayarak 07-08-2014 tarihinde 10:56 saatine dek denemişsiniz.
    Ve denemelerinizin arasında sadece bir kaç dakika var.
    Bazılarında limit yetersizliği, bazılarında 3D güvenlik başarısızlığı, bazılarında ise kartın alışverişe açık olmaması gibi uyarılar alınmış.
    Sadece bir kaç kez denemediğiniz için saatlerin ödemenin alındığı saatle yakın olması normaldir.
    Biz şu zaman aralığında ödemesi alınmış bir siparişiniz olmadığını belirtiyoruz ve Payu firmasının bu konudaki hassasiyetini de biliyoruz.
    Daha önce de belirttiğimiz üzere dilerseniz ödemenize itiraz edebilirsiniz veya bankanızdan detaylı döküman talep edebilirsiniz.
    Teşekkürler.

13. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Bende p7'de yaşadım buna benzer bi sorun. Protein tozu+ Creatin aldım Shaker hediyeli, benim shakerım da tozlanmıştı iyice bi süre kullanmadım yoksa hiç tarzım değil yani. Farklı bi yerden alışveriş yaparken de öyle bunun hediyesi var bilmem ne falan diye istemem yani oradaki personel hediyesi var bunun yanında şunun indirimi var derse alırım. Neyse shaker'ı istedim oradaki bayan hediyesi yok dedi sağolsun. Sitede yazıyor daha çıkmadan baktım shaker'larda önümde 10-15 tane karşımda duruyor. Dedim sitede yazıyordu o yüzden sordum. Bi ık pık yaptı böyle numarasını istemişim gibi tribe girdi 1-2 dakka baktı bilgisayara evet varmış dedi. Aldım sonuç olarak. Onun dışında gittiğim 1-2 farklı firma daha var bu firmaların şubelerinde çalışmak için ''asık suratlı olmak şarttır'' maddesi olabilir bence. Ben gülsünler sürekli vs. demiyorum da sallamıyor gibi davranışlara da gıcık olurum. Zorla bişey istiyoruz gibi bi halleri var hepsinin. Onun dışında hediye var yazıyorsan sitene sonra mağaza stoğuna göre değişir diyemezsin kusura bakma;) Tozun yanına carnitin seçeneği sunuyorsan o markadaki tozla beraber carnitini alıp buna göre ayarlarsın. Toz stoğu bitince carnitinde biter böylece. Veya zorla istemyene carnitin vermiyorsunuz benim anladığım bu.

PeNa ve egemennn bunu beğendi.
  14. fitt

fitt Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Ankara
    Mağzaları bilmem ama ben internet sitesinden alırken bazen ekstra shaker istediğim zamanlar oluyor. Adamlar gönderiyor. Ayrıca supplementler ile başka siteleri karşılaştırmak burda olmayacak birşey bence isteyen isteyen yerden alır, gelip burada adamın bölümünde başka siteleri övmek olmuyor.

15. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Bence Türkiye deki en büyük supplement firması supplementler firmasıdır.
    Fiyatlara gelelim fiyatlara baktığımızda diğer firmalarda pek ucuza satmıyor başa baş gidiyor fiyatlar.
    Ürün yelpazesi en geniş olan firma, weider ürünlerini bulunduran bir firmadır Weider ürünleri Türkiye'de sadece bir kaç firmada satılmaktadır. Sporcu aksesuarlarında işimize yarayacak ekipmanlar geliyor. Havlu %100 pamuk bu teri daha kolay emer ve kumaşı kalitelidir. Ben yaklaşık 3 defa hediye shaker aldım sorun çıkmadı hiç.

Ayrıca bir firmayı veya kişiyi şikayet etmeden önce irtibata geçilmelidir. Eğer ulaşamazsanız veya anlaşamazsanız şikayet edersiniz.

16. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Doğrusu benim de feveranım fiyatların uçuşa geçmesi hususuna yönelik.
    Beri yandan, Site sponsoruna önem veriyorum :) bi noktada isime yariyor. O da; herhangi bir urunun "tavan" fiyatinin gostergesi. Almayi planladigim urune supplementler.com in bictigi fiyat piyasaya gorece, gectim uygun duzeyde olmayi, basabas bile degil. sitelerinde x urunune bicilen degerin biliyorum ki cok daha ucuzunu ve en az bu site kadar guvenilir olanini edinmek mumkun.
    Sadece tavan fiyat hususunda isime yariyor bu site. diyorum ki, bictikleri fiyat buysa, ben bunun 30-40 lira ucuzunu, her halükarda bulurum. Hep de boyle olmustur.

"begenmiyorsan baska siteden al", denebilir. Oyle yapiyoruz zaten. 2 defa aldım, artık almıyorum.

17. supplementler.com

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar,

Ürün bedellerinin yüksek olduğundan bahsetmişsiniz, bu ürünler ithal etmesi en zor ürünler, hem inanılmaz masraflı (laboratuar kontrolleri, vs) hem de gümrükten çekmek bile 4-5 ay sürebiliyor.

Bu sebeplerle zaten bize gelişleri oldukça maliyetli, bizim kazancımız kesinlikle makul bantlardadır.
    Elbette biz de isteriz ki ürünlerin fiyatı ucuz olsun ki daha çok satılsın ve daha çok insan kullansın.

Fiyatlandırmalar konusunda yapılmış olan uygulamalar dolar kuru ile doğru orantılı olarak ilerlemektedir ve ürün fiyatları, ithalatçı firmaların belirttiği fiyat prosedürü üzerinden seyretmektedir
    Bir çok üründe kampanyalarımız, indirimlerimiz bulunmaktadır.

Dilerseniz bir de havale ile ödeme yaparak %5 indirimden faydalanabilirsiniz.

Yardımcı olabileceğimiz farklı bir konu olursa bizimle iletişime geçiniz.
    Teşekkür eder, iyi günler dileriz

burakhck1026 bunu beğendi.
  18. boksssss

boksssss Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    çok haklısın ne kadar fiyatlarımız uygun deseler de piyasanın üstünde satılıyor supplementler

Sayfayı Paylaş