SERİUS WHEY PROTEİN KULLANIMI ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve enter33 tarafından 22 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Evet 182, 65 kiloyum. 1-1.5 sene boyunca bu sporu yaptım, 52 kilodan 65 e çıktım ve geçen yazdan bu yaza 10 ay yapamadım. geçen hafta yeniden başladım. Amacım tabiki de hacim, kilo almak. Serius whey protein alacağım kilo almaya yardımcı olması için. Sizlere sorum bunu nasıl kullanmalıyım, ilk supplementim olacak. atıyorum antrenmandan şu kadar şu kadar önce, şu kadar sonra, aksam sabah ne zamansa yazabilirseniz sevinirim.
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Temmuz 2014 ---
    abilerim biraz araştırdığımda bu optimum serious whey için olumsuz yorumlarda var. Siz ne önerirsiniz direk kilo almaya yardımcı olacak protein tozu ?
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Temmuz 2014 ---
    up up

Son düzenleme: 22 Temmuz 2014
  2. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    kilo almak için toz formuna iihtiyacın yok daha ucuza zaten bol karbonhidrat bulursun normal yediğin yemeklerdeki proteinde şimdik sana yer kanısındayım.
    ileride kilon artıkça protein tozu takviyesi yaparsın.

enter33 bunu beğendi.
  3. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    çok teşekkürler aslında ben de öyle düşünüyordum fakat hızlı ve sağlıklı bi şekilde 65 kiloya çıktıktan sonra belli bi süre duraksadım. Acaba beslenmem mi yetersiz diye takviyeye başlamayı düşündüm. Çünkü gerçekten çok hızlı bi metabolizmam var ve off günlerde basketbol oynuyorum.

4. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    eğer önceliğin vücut geliştirmekse malesef basketbol oynamayı bırakmalısın metabolizmandan dolayı söylüyorum bunu. zaten hızlı yakıyorsun olablidiğince az tekrar ile çalış ve extrem enerji harcama basketbol vs gibi daha pasif uğraşlar bul.

5. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    maalesef önceliğim basketbol. Hatta basketbolumu geliştirmek için fitness'a başlamıştım. Bu yüzden bu mümkün değil.

Sayfayı Paylaş