sen bodyemi gidiyosun? :D

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve murinyo tarafından 24 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bu soru ile sanırsam tüm body building sporuyla uğraşanlar karşı karşıya kalmışlardır cevap evet oluncada hemen bırakınca sarkıyor cümlesi gelir insanlar bilmediği bir şey hakkında heleki vg sporu ile sanıyorum insanların %85 civarı hiç bir şey bilmiyordur her nedense öyle bir konuşurlarki sanki artık bu işin uzmanı ben artık olumsuz görüşlere kulağımı kapadım kimnedersedesin gülüp geçiyorum bodyle uğraşmanın iyi taraflarından biride sanki çok ünlü sanatçıymışsın gibi ilgi göstermeleri

2. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    %85 diye tahmini oran vererek çok iyimser düşünmüşsün.. bence %95 i vücut geliştirme hakkında birşey bilmiyor bilse de kulaktan dolma yalan yanlış bilgiler hep..

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sonuç olarak vg hakkında hiçbirşey bilmeyenlerin oranı çok çok fazla birde vazgeçirmeye çalışmaları yok mu tamamen saçmalık illa göbekli yada sıskamı olmak lazım anlamıyorum gerçekten böyle düşünenleri

4. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    kendileri yapamadıkları için başkalarınında yapmasını istemiyorlar anlaşılmayacak birşey yok. sen kaslı, yağsız o da göbekli veya sıska olunca adam kendini senin yanında ezik hissediyor ya da çekemiyor.. bize kompleksli diyorlar fakat asıl kompleksli olanlar onlar..

307KD bunu beğendi.
  5. cemddd

cemddd Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Benim icin en buyuk tehlike annem. Her gordugunde "oglum yeter daha fazla yapma...kutuk gibi olma!" demesi.

6. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    VG konusunda gerçekten bilgili kısım %5'ten de az. Belki abartıyorsun diyeceksiniz; ama sporu yapanlar bile belli bir müddet sonra bilinçleniyor.

Yani sporla uğraşması da yetmiyor kişinin. Bilgi anlamında sürekli kendini geliştirmesi gerekiyor ve inanın bitmiyor.

Sayfayı Paylaş