sen bodyemi gidiyosun? :D

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve murinyo tarafından 24 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. murinyo

murinyo Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba arkdaşlar.
    malumunuzdur yaptığımız spor görünüş itibarıyla kendini belli ediyor.Bi kaç olay paylaşmak istiyorum sizlerle.
    bugün sıkı bi idamandan sonra içtim hemen milshakimi vardım gitiim berbere,mekan baya bi kalabalıktı. oturdum sıramın gelmesini bekliyorum..içeri girdim zaten elemanlar hemen şöyle bi süzmeye başladılar.(daha yeni başlıyoz ama göze azcıkta olsa batıyoz) daha sonra muhabbetleri yavaş yavaş dönmeye başladı'' ya yaz geldi bu göbeği nasıl yapcaz--aga ben şu yağları bi kasa dönüştürsem varya başka bişey istemem--olum varya ben bi body yapsam süper olurum vs vs'' ama ben hiç muhabette katılmıyorum ..sonra bitanesi dayanamayıp sordu SEN BODYEMİ GİDYOSUN? die..evet dedim. takılıyorum falan..sonra bi imrendiler..yaa valla adamım helal olsun,süper olmuş falan filan''

sonra akşam yeni yeni özel ders vermeye başladığım ilk okul 8.sınıf bi öğrencim ders anlatırken durup kollarıma baktı ve dediki -abi benim babamda senin kadar güçlü :) abi SEN BODYEMİ GİDİYOSUN? dedi.sonra bi kaç soru sordu,cevapladım merağını giderdim çocuğun.ders bitti çıkıcam evden hadi kendine i bak dedim,elemanda abi sende kendine çok i bak.bodyi bırakma sakın yoksa KASLARIN DÜŞER :) .evet aynen böyle dedi ''kasların düşer :)

insanın hoşuna gidyo böle şeyleri duymak .daha bi gaza getiriyo insanı..
    benim gibi çömez biri bile böyle tatlı hatıralar yaşıyosa üstadlarımızın ve diğer arkdaşlarımızın neler yaşadığını merak ettim doğrusu..sizlerde paylaşırsanız süper olurr ;)

yoksa sizdemi BODYE GİDİYORSUNUZ? ;)

307KD ve slymnasye bunu beğendi.
  2. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    ben bu konuda bayağı sıkıntı çekiyorum :) hep aynı sorular..aynı muhabbetler.. bir ortama girince bütün herkesin vücut geliştirme ve şu göbeği eritsem yeter muhabbetlerini duyabiliyorsunuz.. ama arada beni güldüren olaylarda olmuyor değil :) başımdan böyle çok olay geçti ama en sonuncusu ve sanırsam en komiği antalya daki yarışmadan denizli ye dönerken otobüsteki servis yapan çocuğun yarışmadan döndüğümü öğrenmesiyle ''ne yapılıyor yarışmada kavga mı ediyorlar?'' demesiyle resmen koptum :lol: tebessüm ederek yok dedim poz filan veriliyor :) bazen bu body muhabetleri o kadar bayıyor ki herkes aynı soruları soruyor gün içinde o yüzden bazen vucudu gostermeyen kıyafetler tercih ediyorum..:eek:

slymnasye bunu beğendi.
  3. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    yazılanlar çok ii ya. bende başımdan geçenleri görünce başlığı hemen yazayım dedim. okulda benle kafayı bozmuş bir hoca var her görüşünde diyor üstümde giyinikken sen body e mi gidiyorsun ben de yok hocam bu genetik yapım desemde bizim çocuklar atlayıp ele veriyor. bu hocaya sınıftaki bir çocuğun ilaçları felan anlatmasıyla hoca kafamı baya bir şişirmişdi anlat anlat bıkkınlık geldi. tren de olsun, sokakda olsun çok dikkat çekiyoruz. millet her bakıp gözleri açıldığında bilerek yüksek sesle bak sporcu çocuk, body yapıyor galiba, oha boya bak, servisde giden bir kızın sakin bir yerden geçerken camdan kafasını çıkarıp vücuda bak be aşkımsın benim diye bağırması. ama bir yerden sonra aynen dexter in dediği gibi sıkılıyor insan. sokakda, arkadaş ortamında, orda, burda öyle sorular geliyorki vücudu saklamak istiyor insan ve diyorum bazen bırakdım sporu. hep aynı sorular.okulda çocuk protein tozunu görünce soruyor bu ne yapıyor yani güçmü veriyor ne yapıyor diyo bende bu sorudan bıkmış biri olarak olum bırak şunu sana göre değil kafa yapıyor diyorum artık bıkdım evet. izmitteyken başıma gelen bir olayı anlatmak istiyorum. izmitte arkadaşlarla antrenmana gittik havada sıcak ben yine üstümde polar var. antrenmana gittik, sağlam bir antrenman çıkardık çıkdık geliyoruz. arkadaş bizi tren garına kadar ağarlıyor üstümde kısa kollu vardı haca sıcakdı bakdım millet kolsuz geziyor sıcakdan bende çıkarayım dedim. kollarda fena olmuş tam pump u yakalamışdık o gün damar felan uzakdan da belli oluyor. mendil satan veledin biri gördü beni koşdu:D abi bi kolunu sıksana abi, abi boksörmüsün sen, abi nolur bi kolunu sık sık diye tee tren gar ına kadar geldi. bide bizim çocuklar gülüyor arkama geçip yürüyüşümü taklit ediyormuş velet. bakalım başımıza gelenler sıksada, bazen komik olaylar çıkıyor ortaya.

307KD, TuGhAn ve slymnasye bunu beğendi.
  4. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Hehe, aslında başka bir başlık altında bu tarz şeyleri tartışıyorduk; ama yeni başımdan geçen olayları buraya yazayım.

Şu sıralar yazın da gelmesiyle kısa kollu giyer oldum. Tabi kolların da gözükmesiyle vücut kendini iyice belli ediyor.

Beni güldüren şeyler insanların sizi gördüklerinde kendileriyle ilgili yaptıkları yorumlar. Mesela,

Geçenlerde arkadaşlar yurttaki odama geldiler. Supplementları gördüler.

Arkadaşın biri kollarıma bakıp,

" Ya benim de sporu bir düzene oturtmam lazım, ama ben vücuda öyle çok önem vermem, gerek yok yani" demesi.

Ki bu arkadaşım dikkat çekmeyi seven ve dış görünüşe önem veren bir arkadaşım :)

İnsanların siz birşeyler demeden, laf atmışçasına açıklarını kapatmaya çalışması bazen böyle gülünç durumlara yol açıyor :p

Başımdan geçen diğer bir olay yine bu kol muhabbetiyle ilgili.

Baya kalabalık olarak bar-restoran tarzı bir yerde toplanmıştık. Bir arkadaşın güç vs diyip pazusunu göstermesiyle olay kollara geldi.

Ordan spor yapan başka bir arkadaşım pazusunu sıkıp "Arkadaşıma merhaba diyin" gibisinden birşeyler söyledi.

(Bütün muhabbetler ingilizce olduğu için çevirirken saçma durumlar olabilir.)

Sonra benle birlikte spora giden birkaç kız, Kemâl sen de sıksana pazunu, geçende salonda gördük senin bizden sakladığın şeyler var gibisinden laflar ettiler.

İlk başta direndim; ama muhabbet uzayınca sıktım pazumu gösterdim.

Diğer 2 arkadaşın yüzleri çok komikti :p

Kendileri kaşınmışlardı, yapacak birşey yoktu :eek:

...ve son zamanlarda can sıkıcı olan başka birşey ise, insanları bu sporu sevdiğime inandıramamam.

Sadece dış görünüş için yaptığımı düşünüyorlar.

Ama anlatmak için kasmıyorum kendimi, çünkü anlayacak adamın bu sporun içinde olması lazım.

Yazın göbek eritmek için spora gelen adamlardan ne beklersin ...

Son düzenleme: 24 Nisan 2009
    slymnasye bunu beğendi.
  5. doktor58

doktor58 Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ozaman birtanede ben anlatayım gecen sene yazdı sıfır kol tişörtlerimden birini giymiş denize gitmeye hazırlanıyordum arkadas arabayla alacaktı karsıdabda bir çocuk annesinin elinden tutmus tam yanımdan geçiyolardı anne bak bak abiye yumrukçu dedi:):) gülme krizleri geçirdim cocuk badiyi bilmedigi için dövüşçü sandı beni:D bir arkadasın yigenide hiç tanımıyor beni elimden tutmus götürmeye calısıyor bir yandanda yalvarıyor abi ne olur gel su muratı döv diye:):)

6. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    benimde başıma çok geliyor bu olay.. gerek yok vs vs.. niye durup dururken bana açıklama gereği duyuyor anlamıyorum diyorum içimden.. şöyle düşünmemizi istiyor sanırsam:

''hmm demekki istemediği için çok kas yapmamış.. istese arnold bile olurmuş da sadece zevkine hitap etmediği için geliştirmiyormuş bravo vallahi.. bende onu her gördüğümde ıyy ezik kas yapamıyo diye düşünüyordum ne kadar salakmışım.. şimdi artık bu açıklamasından sonra onun ezik olduğunu düşünmeden rahatça antremanıma devam edebilirim..'' :D

evet bence bunu istiyor.. ama bilmiyorki onun vücudunun bizi ilgilendirmediğini.. isterse 40 kg isterse 140 kg olsun.. duh beni insanın karakteri ilgilendirir gerisi faso fiso..

307KD ve TuGhAn bunu beğendi.
  7. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Birde bir olay vardır kollara bakar kalın sonra der aç karnını açarsın sixpack yoktur bulk dönemdesindir..Aynen şöyle derler şuna bak göbek var nerde baklavalar ne biçim bodycisin sen derler !!!!?!!! işte onlar tam dayaklık olanlar bulk nedir bilmeyenler..

8. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    ''Devamlı eksik bulma peşinde olanlar'' en kötüsü..
    Bu arkadaşların muhabbeti şu yönde olur:

-Sık bakayım kolunu.. adam kolunu sıkar hmm fena değil..
    -Sık bakayım göğüsü.. adam sıkar göğüsünü.. hmm iyi..
    -Sırt nasıl? adam sıkar.. iyi guzel..
    -Karın kasların nasıl? adam içinden artık küfretmeye başlayarak kapak olsun diye onuda sıkar.. gelen cevap her zamanki gibi hmm fena degil.. iyi.. olur genelde :)

Uyuz adam bu sefer hiç sıktırmadan adamın kalflarına bakar ve üste göre zayıf olduğunu görür ve bir eksik yön bulmanın haklı gururu ile (!) ama senin bacaklar (genelde ayak derler bu da yanlış bir kullanımdır) zayıf der (üst bacaklara bakmadan)..

*bu türler (artık adam demiyorum) genelde eksik bir yön bulduklarında kendilerinin o adamdan üstün olduğunu hayal ederler.. :)

9. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    body mi yapıyorsun muhabbetleri çok bayık

bu soruya evt cevabı verdikten sonra gelen tepkiler aynen şöyle

- ilaç ta kullanıyorsundur sen
    - bırakınca sarkar, dede gibi olursun
    - ayy çok çirkin ( tikky ler genellikle)
    - biraz daha gidersen çok çirkin olacaksın ( 42 + kol ıcın haklılar bencede)
    - yağların kasa dönüşecek !
    - kasların yağa dönüşecek!

vesaire vesaire.

10. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    ben genelde; "hayır masa tenisi oynuyorum, süper kas yapıyo siz de oynayın!" diyorum.

307KD, mady44 ve Rpac bunu beğendi.
  11. murinyo

murinyo Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    valla arkadşlar acayip eğlendim yaaa anılarınızı okurken :)
    benim bi ev arkadşım var kollar ölçtük 29 çıktı :D
    adam bana dioki olum sen beni yenemessin,benim omuzlarım senden daha geniş vs vs.
    bi kaçtanede hatun ayrlamış kerata ,biz de mutfaktan,salondan vakit bulamıyoz yaa olum bak benim vücudumu kızlar daha çok beğeniyo,sen boşuna yapyosun!kızlar beğenmyo kaslı erkekleri ...alıştım artık ama :D:D
    bide şu var hemen terimleri öğrenirken en çok TRAPEZ ismini sevyolar nedense :)

12. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Benim de başıma çok geliyor. Çok uzun ve iri olduğum için millet bir az da korkuyor. Olsun bu daha ii.D:

13. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
  14. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Benimde en uyuz olduğum şey direk pazuyu göster demeleri.

15. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bende basımdan gecen komık olayların bazılarını anlatayım
    -gecen metroya bındım ve ayaktayken metronun tutacaklarına tutundum bırden etrafta kendını kasan bır grup yok ıste onemlı olan kas degıl sonra sarkar tabı ben herzamankı gıbı hıc cevaplamadım hatta o tarafa bakmadım bıle:)
    -okulun kantıncısı:sen body mı yapıon
    ben:evet
    kantıncı:bak sımdı yapıon ama bırakınca carsafa donersın:D
    -dershanede basıma gelen bır olay ıse dumur dercesınde
    yenı deneme sınavı olmusuz bende sozelde bırıncı olmusum lısteye bakıom arkadan bırı benı gormemıs olacakkı ya bu cocuk bady yapmıomuydu ya genelde bunlar beyınsız oluyolar o yuzsdende vucut gelıstırerek bunu kapatıyolar demesıyle benımle yuz yuze geldı ama cocuk bısey yapıcam dıe o kadar korktu kı sey abı gıbısınden laflar etmeye basladı bıraktım gıttım her zamankı gıbı
    -mınıbuscu:sen bady mı yapıon
    ben.evet
    mınıbuscu:bak benım bır arkadasım var oda 5 senedır yapıyor sımdı bırakamıyor sarkıyomus gel su ısı erkenken bırak
    ... ama adam o kadar ıyılık sever bır sekılde bunu soyluyorkı az kalsın tamam be abı bırakıyorum dıyesım geldı:)
    -gecen yaz defınasyondayım bır arkadas ya abı nası bodycısın gobegın var dedı tabı bılmıokı sık sık yemek yedıgım ıcın bıraz gobek buyudu ama yah oranı %8 dedım gel bak sıktım adam gozlerıne ınanamadıweightlifter

16. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Bana da bunu çok soran oluyor. Ama genelin yazdığı şekilde laf açmak için değil inanamadıkları için :p Çünkü ben bu spora başladığımda insanlıktan çıkmıştım (50kilo) ve şu an 61 kilo ile halen çok zayıf göründüğüm için hacim konusunda sıkıntım var. Yani üzerimi soyunmadığım sürece bb'ci olduğumu bu sporla ilgilenmeyen birisinin anlaması zor.

Ama bunun dışında bana da bb hakkında saçma bilgilerini aktarmaya çalışıp aklı sıra beni spordan vazgeçirecek insanlar var. En sinir olduğum şey supplementlere inatla ilaç demeleri. Yok şöyledir böyledir diye açıklarsın, "olsun sonuçta ilaç, doğal değil içinde birsürü şey vardır" gibisinden şeyler söylerler ki genelde bunu söyleyenler sigara kullanan kişiler olur.

Bırakınca kilo almak ve yağı kasa çevirmek konusunda da yukarıdaki arkadaşların anlattıklarının aynısını yaşıyorum sürekli.

Zamanında benim eski halimle dalga geçip de gelişimi görünce keyfi bozulan ve verdiğim pozlardan birini görüp de dalga geçen bir arkadaş bozuntusu da bir bakmışım ki 2 dumbell almış kafasına göre biraz çalışıp 1-2 kas çıkarmış ve benim verdiğim pozun aynısını çekinip biraz da fotoğrafçılık işi gibi süsleyip facebook'a koymuş.

Neyse belli ki çok sinirlenmişim hep beni hırslandıran örnekleri veriyorum. Birgün okuldaki topluluk odasında baktım ki arkadaşlar pazu falan gösteriyor birbirine, ki hiçbiri bb ile alakalı değil. Fizik olarak benden çok üstün bir arkadaş da vardı ama pazu sıkmaya gelince olay değişti. En son ben sıktım ki benden hiç beklemiyorlar pazu falan ama görünce şok oldular. Hatta kızın biri "ohaa şuna bak sanki orda ayrı bişey var sen body mi yapıyorsun?" demişti.

17. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Bende eski fotolarıma baktımda cok cılızmışım be.Gerçekten cok iyi gelişmişim kendimle bir kere daha gurur duydum.

18. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    benin bu sporda birkaç kez geri dönüşlerim oldu. ve ben idman yapmadığımda beslenmeyi de boşladığım için genetiğiminde etkisiyle çok ciddi ölçü kayıpları yaşıyorum öyle böyle değil.

yine böyle cidden kötü olduğum ve idmanlara başlamak için fırsat kolladığım bi dönemde facebook aracılığıyla bulduğum üniversiteden arkadaşlarla buluştuk. benim hiç değişmediğimden diğerlerine göre genç gösterdiğimden bahsettiler, ben bu aralar boşlamış olsamda uzun zaman spor yapmanın etkisi olabilir vs dedim gülüştük ettik fırsat bulunca görüşmek üzere sözleşerek ayrıldık..

yaklaşık beş ay sonra buluşma fırsatı yakaladık ve ben dört buçuk aydır düzenli idman yapıyordum beni gördüklerindeki yüz ifadelerini unutamıyorum. önceki bluşmamızda geyik, futbol, ve hatunlar ekseni etrafında dönen konuşma bu sefer tamamen spor, fitness, beslenme ve vücut geliştirme üzerineydi :D

tamam bi beden küçük t-shirt giydim suçluyum kabul ediyorum :p

19. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    abi bu dediklerin tamamen doğru. benim bile başıma geldi. 67kg yim ama bütün hatlarım belli.nedense yağ yapmayan bir yapım var belki az yiyorumdur.
    kendimi bildim bileli mide kaslarım var hep görünür. adam bakıo. uf kaslarrı nasıl yaptın gibisinden birşeyler söylüyo. özenio "ama ben seninki gibi olsun istmiyorum senin kiler tam nizami değil"diyor kopuyorum:lol:.ya abi bide benim kalfları ın gelişmesinin çok yavaş olduğunu fark ettim nasıl yaparım?

reisgil bunu beğendi.
  20. the_boss

the_boss Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim en kiciik oldugum kahvede arkadaslarla oyun oynariz sonra baska bi arkadas gelir yanina otuturur o arkadsin ikide bir kollarimi elliyip kontrol etmesi beni sinir eder

Sayfayı Paylaş