Selamlar Yardımlarınız bekliyorum =)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve SiiGLe tarafından 11 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SiiGLe

SiiGLe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle herkese merhaba forumda yeniyim vücut geliştirmeye başlamayı düşünüyorum sorularım var bir kaç tane Boyum 191 Kilom 75 di her üniversite öğrencisi gibi okul dönemi 64 e kadar düştüm biliyorum çok zayıfım sigara kullanıyorum fakat bırakmayı düşünüyorum kilo almama yardımcı olacağını düşünüyorum.1 ay a kadar okulum bitiyor ve antalyada vücut geliştirmeye başlıcam protein tozu,aminoasit hapları filan ek ürünler kullanmadan ne kadar başarı gösterebilirim kilo almam çok zor olurmu çok yakan bir bünyem var bunlar kafamda hep soru işareti...

2. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    anlattıklarına dayanarak şahsi fikrim, aslında çok yakan bir bünyen yok. Sadece düzensiz beslenme var. Ben de eskiden bir oturuşta dünyaları yer ama bir türlü kilo alamazdım. Şimdi 1.80cm ve 85 kg ım.

Forumda aratırsan beslenme ile ilgili ip uçları bulabilirsin ama kısaca günde öğün sayını 6 ya çıkarmak ve bu düzeni uzun süre koruman lazım. Kilo alırken bunu yağlanma şeklinde değilde kas hacmi olarak alırsan çok daha sağlıklı olur. Bu nedenle beslenmeni protein + komplex karbonhidratlar şeklinde ayarlaman gerek.

Ek ürün kullanmayı düşünmemen bence çok ii, genelde başlayan herkes 1 aydan sonra bu tür ürünlere yönelir. Benim tavsiye vücudun sporu ve beslenmeyi öğrenen kadar (ki düzenli yaparsan yaklışık 8-12 ay sürer) bu ürünlerden uzak durman

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş