1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Selam. Burada yeniyim. Bu benim..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve wonderwomen tarafından 5 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. wonderwomen

wonderwomen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Bedford NH
    Selam millet. Duzensiz spor yapiyordum simdiye kadar, Toplama bakarsak 3 ay yapmisimdir. Boyuma gore cok zayif birisiydim. Son bir aydir duzenli Fitness'a devam ediyorum.. Yasim 18, boyum 182 ve kilom 71'lerde olsa gerek. Bir yil oncesine gore vucuduma bazi seyler kazandirdim, duzen icerisinde kilo alarak, adam gibi bir beden durusuna sahip olmaya ilk adimi attim, kosu bandindan televizyona bakarak kosmayi seviyorum ve artik Fitness'a da bayiliyorum.

Bir aydir Pzartesi, Sali, Carsamba, Persembe antrenman yapiyorum, bence ard arda 4 gun iyi fikir degil fakat bu gunler uygunum ve bende 4 gunun her gununu degerlendiriyorum.. bench_O Ek olarak antrenmanla beraber Whey protein ve antrenman sonrasi whey protein iciyorum, gun icerisinde bayagi bir sut tuketiyorum. hyper_ Duzenli bir diyet programim yok belki zamanla bilgi sahibi oldukca isleri yoluna koyarim weightlifter

Bir aydir spor yapmak icin deliriyorum..

Hee resimdeki hatun kisimizle de bu hafta tanistim, kanat oyuncum :lol:

Ekli Dosyalar:

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  3. şahin izgi

şahin izgi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    kızın birini cekip koymuşsun

4. wonderwomen

wonderwomen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Bedford NH
    Beyler sanirim haklisiniz, yeni konu acmak icin gereken kurallari okumamistim, hemen halledecegim.. Tesekkurler :)

Sayfayı Paylaş