SeLaM ARkadaslar :))

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve CI2ueL tarafından 25 Ekim 2005 başlatılmıştır.

1. CI2ueL

CI2ueL Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Selam akadaşlar.. walla ne diyim böyle bir forumu buldugum için çok şanslıyım.. böyle bi yer arıyordum bende.. neyse ben sorunumu anlatıyım.. yazaçağınız cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.. okul kapandığından beri evde 24 saat bilgisyar başında oturdum.. 2 gün sonra üniversiteye başlıcam.. biraz göbek ve kocaman bir popom var :D ve bu güne kadar da çalışmayı hiç denemedim.. ben bunları düzenli bir şekilde evde nasıl eritebilirim? bir diyer konda bende biraz kamburluk var.. bunu nasil ortadan kaldırabilirim? resmimi de göndereyim size.. daha iyi yardım edebilirsiniz belki[​IMG]
    Özellikle kamburluk hakkında bi şeyler yazarsanız çok sevinirim.. kotukta oturmaktan artok kambur olmusum :'(.. ne diyim başka HELP ME!! SOS!!

sorunlarıma zaman ayırdıgınız için tekrar tekrar teşekkür ederim..

2. CI2ueL

CI2ueL Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    .

ilk resim.. yazın başında ki resmin
    ikinciside şimdiki halim..
    fena bi vücudum yok alsında :)) sadece doğru çalışmayla şekle girmesi lazım.. ama bu kamburluk öldürcek beni ayna da kedime bakamıyıverdim :'( help plss!

3. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    foruma hoşgeldiniz...forumda beslenme ve antreman bölümünde ilgili mesajlar var...onlara bir göz atın...kamburluğa gelince...anatomik bir bozukluk var gibi gözükmüyor...hayatınıza egsersiz sokun...dik yürümeye çalışın...yürürken dizlerinizin arkasını düşünün...bu dik yürümenizi sağlar...

4. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    düzenli olarak yapacagın agırlık egsersizleri kamburlugunun tedavisinde faydalı olabilir..sırt ve bel kaslarının kuvvet ve saglamlık kazanmasıyla bu sorunun gerileyebilir diye dusunuyorum

5. CI2ueL

CI2ueL Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    .

verdiginiz bilgiler icin cok tesekkur ediyorum.. evde calısırken ne kullanmalıyım.. veya hangi yöntemleri kullanmalıyım.. belki bu soruları cevaplamak size sıkıcı gelecek ama gercekten hic bir bilgim yok.. diyer konulara baktım ama tanımadıgım bir çok terim gördüm anlıyamadım.. istedigim sadece şu şu hereketlerı yap ve şu aletleri kullan ben bunu istiyorum.. tesekkur ediyorum!

6. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    Re: .

ilk once evde calısmak yerine ,salonda calısmanı tavsiye edrim..cunku bu ikisinin sonucları cok farklı olacaktır.zaten kamburlugunun tedavisine faydalı olacak sırt egsersizlerinide evde uygulaman zor olur..eger gelismis bir egsers,z sistemın yoksa evinde..ama salona gitmem zor diyorsan evde calısmandada bir sakınca yok..ve son olarak agırlık calısarakta gobek eritemessin veyahut mekik cekerek..bunun tek yolu dusuk kaloroli bir diet ve kosu ,bisiklet gibi kardio egsersizleri dir.

7. CI2ueL

CI2ueL Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    En iyisi mi üniversiteye basladıktan sonra iyi bir body salonu buliyim.. anlasıldı ben bunu evde tak basıma yapamıcam :) .. uzman gözetimi altında yapmalıyım.. sorularımı paylasıp yardımcı oldugunuz icin cok tesekkur ederim..

Sayfayı Paylaş