Scivation Xtend BCAA Ürünü

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mnnk44 tarafından 13 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mnnk44

mnnk44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese iyi forumlar scivation xtend ürününü kullanmayı düşünüyorum.spordan sonra dymatize iso 100 kullanıyorum bu yüzden bu ürünü spor öncesi alacağım.içinde yag şeker karbonhidrat barındırmadığı için bu ürünü düşünüyorum.yorumlarınız neelrdir bu ürün hakkında? kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını almak isterim.aynı zamanda sadece kasa odaklı hacim istemediğimden yağsız kasa yönelik olmasını istediğim için kullanacağım.

2. prediction

prediction Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    BCAA almayı düşünenlerin denemesi gereken bir ürün benim ilk kullandığım bcaa ydı.Antrenman sırasında kullanıyordum spordan sonraki ağrılar azalıyor ve recovery hızlandırıyor.Özellikle bıraktıktan sonra anladım ne kadar işe yaradığını.Tat ile olumsuz yorum görürsen endişe etme almadan önce alırken tat ile olumsuz yorumlar görmüştüm karpuz aromalı ve tatı gerçekten çok güzel soğuk su ile içmeni öneririm.
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Temmuz 2014 ---
    Bcaa protein sentezini de arttırdığından off günlerde yemekten 10-15 dk önce alıyordum şuan yeniden kullanıcak olsam ya yemekten önce yada antrenman sırasında içerim.

3. mnnk44

mnnk44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    peki etkisi konusunda bir yorumunuz varmı acaba? yağ veya hacim artışı oldumu kullandığınızda yoksa sadece kasa yönelik mi? sanırım üstünde 'burn fat' yazıyor bu yağı yakmada yardımcı oluyormu gerçekten yoksa kasın şekillendirmesine mi yardımcı oluyor?
    teşekkürler

4. prediction

prediction Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yağı yakma konusunda daha önce bir yağ yakıcı kullanmadım ama bende ve birkaç arkadaşımda terleme artmıştı.Yağsız kas kütlesi için etkili ben sonuçlarından memnun kaldım kullandığım süre içersinde yağ oranımda artış olmadı tam tersi azalma oldu çok olmasa da hacim artışı ve dediğin gibi kas şekillenmesinde güzel sonuçlar almıştım.
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Temmuz 2014 ---
    Ve bazı saf bcaa lar için karışma sorunu oluyor bunda öyle bir sorunda yok gayet güzel karışıyordu.Dymatize bcaa aldım saf bcaa aromasız daha denemedim oranları xtend e göre düşük ama deneyip görücez.

5. mnnk44

mnnk44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yorumların için çok teşekkürler :) başka kullanan arkadaşlarda varsa görüşlerini yazarlarsa sevinirim

6. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Forumu arastir tonla gorus bulursun

7. mnnk44

mnnk44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bildiğim tek bir konu var o da 2009 da açılmış şuandada yorumlar yapılmış ama hep soru sorulmuş veya konudan sapılmış

Sayfayı Paylaş