Scitec Muscle Army Warrior Juice

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Rumi tarafından 1 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Rumi

Rumi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Bu marka ve bu protein tozu hakkında bilgisi olan yok mu ? supplement sitelerinde ve bu forumda da neredeyse hiç bilgi ve yoruma rastlamadım. bu tozu kullanan arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim. şu sıralar ******kampanyasında gayet cazip bir fiyata satılıyor.

2. zaliminsan

zaliminsan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bende forumda arattım fakat herhangi bir konu bulamadım. Hocalarımızın yorumlarını bekliyoruz

3. alpbb

alpbb Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    selamlar ben ecnebi sitelerinde araştırdım, çoğunluk olumlu demiş etki ve tat olarak ve hemen hemen herkes gece yatmadan kullanmış antreman sonrası alan olmamış. marka da fransız markası galiba ondan tam emin değilim ama onu söyliyim. amerikada satılmıyor sadece avrupada var. 10 yorumdan 8i olumlu şekilde bir ortalama mevcut.

uzk bunu beğendi.
  4. mserkanxxx

mserkanxxx Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Üründe %50 whey %50 casein 70 servis ayrıca 1500 mg l-glutamine ve 1500 mg l-arginine ve c vitamini var extradan üründe.içerisindeki casein e de yüksek kalitelidir demişler sitesinde.şu haliyle bakarsak p7 de kampanyası vardı o fiyata çok mantıklı geldi bana ama markayı pek tanımıyorum açıkcası casein+whey i karıştırarak kullanan aklıma ilk gelen brandon Carter ve savas cebeci vardı videolarında izlemiştim ikiside optimum whey ve caseini karıstırıp kullandığını söylüyordu.ürün çok mantıklı aslında spor sonrası öncesi yatmadan önce her türlü kullanılır servis sayısıda iyi alıp denenebilir bence uygun fiyatta bulmusken

5. alpbb

alpbb Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    hmm evet savaş cebeci hocanın o videosunu görmüştüm onun olayı daha mantıklı aslında ama adam amerikada yaşıyor neredeyse yarı fiyatı supplementler öyle olunca bende öyle yapardım açıkçası hatta yıkanırdım :D savaş hocanın ki gibi yapınca ortalama 50gr kadar protein ediyor galiba. bu üründeki protein miktarı ise 20gr ama indirimli fiyattan alınca winwin durumu oluyor proteini azda olsa. indirimi kaçırdım ben gene denk gelirse alıp denemeyi düşünüyorum valla

6. Rumi

Rumi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    markayı ve marka hakkındaki yorumlarını okuduğumda negatif bir duruma rastlamadım. firma özelikle kendi internet sitesinde ürünlerinin laboratuar ortamında yaptırdıkları analizlerini şeffaflık ve güven açısından yayınlayıp piyasaya kalite vurgusu ile girmeye çalışan bir firma. gelin görün ki yorumlar ve araştırma çok geç kalınca kampanyayı kaçırdık.
    bir dahaki sefere kampanyalı fiyattan bulursam alırım.

7. mserkanxxx

mserkanxxx Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Gene kampanya var 132 tl alıcam bakalım deneyelim

8. alpbb

alpbb Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    30 dakika ara ile kacirdim ben yav amix'in night prosu gelmis onu aldim ben ne yapalim kismet degilmis bende amix'i yazarim artik

9. Rumi

Rumi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    kampanyalı fiyatta ürünün servis başına fiyatı 2 tl kadar. bence oldukça makul. bsn synhta 6 da 52 porsiyon 140 tl civarı bulunabiliyor. servis sayısına bakınca scitec daha mantıklı. macar markası olması lazım. avrupa standartlarında üretim yaptıklarını umud ediyorum.
    denemek için ben de alacağım. ancak 1 adet mi alsam yoksa 2 adet alıp antrenman günleri çift porsiyon, off gün sabahı tek porsiyon mu kullansam diye kararsız kaldım şimdi...

10. FrhtKrksz

FrhtKrksz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir kiraz
    Arkadaşlar bu ürün hakkında kullananlar tat içerik işlev hakkın da yorum yapsınlar indirimde 133 lira 70 servis birde bsn 6 mi bu mu daha iyi

11. Rumi

Rumi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Ürünü kullandım.
    Ayrıca kutu üzerinde en az %50 protein oranına sahip olduğu yazıyor. Bu alt limiti gerçek değer kabul edersek porsiyon başına 15 gram kadar protein ihtiva ediyor.
    Buna ek olarak Ürünün karışma sorunu var.
    ben öğünlerde yeterince protein tüketemediğime inandığım günlerde öğün sonrası veyahut spor yaptığım günlerde yatmadan 30 dka önce ve sabah kalkınca yumurta vs yiyemediğim zamanlarda kullandım.
    normalde spor yaptığım günlerde antrenman sonrası ve ertesi sabahları protein tozu kullanırım. Spor sonrası ilk dozda daha kaliteli ve akılda soru işareti yaratmayacak markalar kullanırım.
    Ancak destek amaçlı kullanılacak zamanlarda servis sayısı/maliyeti daha ekonomik olan ürünlere yönelirim.
    Başka ürünlerle kombinleyip kullandığım için tekil olarak ne kadar faydası olup olmayacağını bilemeyeceğim. Ancak içerdiği protein miktarı (%50 ile 15 gram) ile porsiyon maliyetini göz önüne aldığımızda ehh belki dedirten bir ürün.
    Ürünü tek başına kullanmanızı önermem.

BSN de kullandım. Her ne kadar bir çok eleştri alsa da bsn etkili bir ürün. Karışım sorunu yok. İdman sonrası rahatlıkla kullanılabilir.

12. FrhtKrksz

FrhtKrksz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir kiraz
    Teşekkürler sorularimin cevabını aldım bsn daha iyi o zaman benim açımdan.

13. alpbb

alpbb Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    selamlar scitec bende kullanmayı düşünüyordum ama proteinine göre şeker oranı çok fazla birde içinde glikoz şurubu var. BSN markasını hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım var ve hepsi de memnundu, gerçi onunda şeker oranı çok yüksek :(

14. FrhtKrksz

FrhtKrksz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir kiraz
    Şuan da army de bsn 6 da 130 lira weider 908 de 130 tl bi aklımdan weider almak geçti de boşver.

15. Rumi

Rumi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    yahu bu şeker meselesini bu kadar büyütmeyin, weider ürünlerini falan inceleyin bakın içinde daha fazla şeker illa ki vardır.
    çok paranoya yapmaya gerek yok. insanlar kilo aldırıcılar kullanıp bir günde en az 50-70 gram şeker alıyor.
    bsn 2'de alt tarafı 2,5 gram.

16. mserkanxxx

mserkanxxx Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Ürün fena değil arkadaslar yuzde 50 whey yuzde 50 casein protein var içinde öğün yerine de kullanılır biraz aroması yoğun karışma sorunu yaşayanlar önce biraz su koysun shaker a sonra toz sonra su veya süt rahat karısır ürün 130-140 tl ye alınır bence açıkcası bir çok marka p.tozunu kullandım etki olarak cok bi fark yok ben memnun kaldım üründen.

17. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Şahsi görüşüm içinde ki bcaa oranı belli olmayan ürünleri almıyorum isterse 100 gr Protein içersin :) bunun yerine Optimum Performance whey alın o da kampanyada :)

Rumi bunu beğendi.
  18. FrhtKrksz

FrhtKrksz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir kiraz
    Ben bsn almayı düşünüyorum şimdi 1 2 gün içinde alicam bi denemek lazım bsn 6 yıde

19. cool teletabi

cool teletabi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bu markanın tank adlı muscle gainer ürününü aldım daha yeni başladım ama içince başımı ağrıtıyo çok da araştırdım markayı genelde yorumlar iyi ama sorun bende de olabilir
    Sizce napayım devam edersem vücut alışır mı yoksa bırakayım mı

20. mserkanxxx

mserkanxxx Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Başağrısı çok ilginç cidden biraz aldığın miktarı azalt ikiye bölüp 4-5 saat aralıklarla dene bakalım ne olucak bide aldığın yere bi mail at hiç bu tarz geri dönüş var mı bakalım?içindeki bi madde dokunuyor olabilir alerji tarzı bişey varsa

Sayfayı Paylaş