Satılık : Marcy SM 4000

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve Psemada tarafından 8 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Psemada

Psemada Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar elimde hiç kullanılmamış seviyede tertemiz Marcy SM 4000 var. İstanbul/Kartal'da oturuyorum. Nakliyat+Kurulum alıcıya aittir. Söküp taşınacak seviyede teslim edeceğim. Kurulum için servis numarası verebilirim, kargoyla da gönderim yapabilirim ücret alıcıya ait olmak şartıyla.
    Ürünün yanında 40 kg : Olimpik ağırlık vereceğim (Kilosu 5-6 lira değerinde)
    20 kg'da normal ağırlık. (Kilosu 2,50-3 tl değerinde)
    Yani ürünün yanında kabaca 300 liralık ağırlık vereceğim. Ürünün resimlerini gönderebilirim ama yepyeni google'dan bulacağınız resimlerden farksız diyebilirim. Ürüne evde gerekli yeri ayarlayamadığım için satıyorum.
    Türkiye'de stoku bulunabilir değil. Sıfır bulmak çok zor. Bu ayarda 2. el bulmak da zor. Ürün bilgilerini bu siteden alabilirsiniz.
    http://www.pasificshop.com/?urun-14-MARCY-SM4000-Agirlik-Calisma-istasyonu.html

Bütün aparatları ayrıca mevcuttur.
    Çok temiz ve durumu iyi olduğu için 1800 TL istiyorum. Zaten 300 TL'lik ürün benden hediye.
    İletişim için site üzerinden özel mesaj atabilirsiniz ya da : 0530 382 24 10'u arayabilirsiniz.

2. alimurat

alimurat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hem normal hem olimpik ağırlık takılabiliyor mu?

3. Psemada

Psemada Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Elbette, bar ve ağırlık takma yerlerinin ucu plastiktir. O plastik çıkartılabilir, çıkartırsanız normal ağırlık kullanılır. Takılı kalırsa olimpik ağırlık olarak kullanırsınız Çok rahat bir şekilde çıkartılıp takılıyor tornavida tutmasını bilmeyen bile halleder sıkıntı değil o açıdan =)

4. Psemada

Psemada Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Satış devam etmektedir

Sayfayı Paylaş