satılık 99 model rover 200

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve ekduncan tarafından 25 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. ekduncan

ekduncan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    arkadaşlar 99 model 105.000 km deki rover 200 ümü satıyorum.araç muayerdir.full donanımlıdır.sunroofu falan war.üzerinde ayrıca 195/50 r15 sıfır V desenli performans lastikleri mevcıttır.araç sorunsuzdur.1600cc 111bg dir.değişeni boyananı yoktur.ben izmirdeyim.aracın rengi metalik yeşildir.
    fiyatı 13.000 ytl dir
    ayrıntılı bilgi 535 977 52 84
    herkese iyi günler
    saygılar

2. taco23

taco23 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Dalış eğitmeni,İşletmeci
    Yer:
    izmir
    Pazarlık payı var galba? çünkü aynı model 10-11.5 arası degişiyor

3. ekduncan

ekduncan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    malesef pazarlık payı falan yok.yani 200 lira daha almam en son.o da pazarlık ssayılırsa.çünkü benım aracım senin o bahsettiğin fiyat aralığındakilerden değil.bir görsen hak verirsin zaten.en ufak bir yerinde kusur yok,değişeni yoktur,boyannanı yoktur.herşeyi orijinal.ayrıca senin bahsettiklerinin 1.4 cc fakat benımkisi 1.6 cc ve sli versiyonu yani en üst donanımlısı. 8)
    ciddi alıcılar zaten farkı hissedeceklerdir.
    saygılar

4. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    resmi var mı peki varsa koyarmsn

5. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Taco dediği gibi yanlışın var.büyük ihtimalle sen 1.4 olanı söylüyosun..
    Bence fiyat fena değil ama roverların 400 serisinden sonrakileri de(414-416) aynı fiyata gidio hemen hemen..Roverın 98model 1.6 sedanları bile 10,5-11'e gidio.sende biliyosun ki piyasası biraz düşük bi araç..Bitek seninki değil bütün rover'ların böyle bi şansızlığı var maalesef..Yedek parça konusunda biraz sıkıntı yaratıolar.
    Bende zamanında 97 model 416'yı yok pahasına satmıştım..Satarsan da meraklıları var..İngilizden vazgeçemeyenleri mutlaka bulursun..sonuçta ingilizlerin soğukluğundan arınmış,çok keskin dizaynı olmayan mükemmel bi araba bana göre..Hala severim

Hayırlı olsun ekduncan ..Bu arada başka bir araçla trampa yapmayı düşünüyo musun?Yoksa ihtiyaçtan mı satıyosun ?

6. ekduncan

ekduncan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    tşk ederşm bebe shaq.takas olabilir.aslında paraya ihtiyacım war ama takas tekliflerine de açığımj.uygun bir araba olursa öm den tekliflere de açığım.herkese iyi günler.ilan hala güncel malesef :cry:
    saygılar

Sayfayı Paylaş