Satılık çok az kullanılmış Sıfır Body Aletleri

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve KaRaTe tarafından 17 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    1 adet 4 lü istasyon(triceps-lat-yerden çekiş-kanat çekiş kombinasyonları (kayışlı biceps-triceps kısmı kablolu)
    1 adet Kelebek
    1 Adet chest pres -kayışlı
    1 Adet leg extension-kayışlı
    1 adet leg curl-kayışlı
    1 adet cable cross-kablolu
    1 adet adductor-kablolu
    1 adet abductor-kablolu
    1 adet Leg pres
    1 adet multipres
    1 adet barfiks-dips
    2 adet multiposition bench
    2 adet düz sehpa
    1 adet bench pres
    1 adet ayarlı mekik
    1 adet crunch
    1 adet düz mekik
    1 adet scott curl sehpa
    2 adet plaka sehpası tree
    1 adet Dumbell standı ve kromaj dambıl seti....
    yaklasık 4-500 kg kadar ağırlık plakası
    bar ve z barlar
    2 adet profesyonel koşu bandı (biri body charger)
    2 adet kondüsyon bisikleti

Tüm bunlara ilaveten 45x45 cm spor salonu tatamisi(Body salonunun zeminine döşenmek üzere yaklaşık 100 metrekare kırmızı-mavi renkli geçmeli yer döşemesi,koku kir yapmaz rengi solmaz..halıdanda serfloordanda daha iyi daha sağlam ve daha şıktır)

Tüm bunları ben tek elden almadım aletleri ayrı dumbell ağırlık ve bantları ayrı ayrı aldım bu sebeple hepsini birşeştirip bir fiyat söylemem zor..
    Ancak tamamı için düşündüğüm rakam 18 bin YTL aletler epoksi elektrostatik toz boya ile boyalı siyah renkli yani çizilme vs vs olmaz..döşemelerde gate temiz ancak renginde hafif bir kirlenme var

Vade yapmam mümkün değil fiyatları dahada indirmem mümkün değil çünkü sadece koşu bandının tanesi 2.el olsa bile 2 bin ytl den kapı açıyor..Body aletleri ise çok temiz çok kısa bir süre kullanılmış yeni aletler.
    Malzemeler ESJİM marka, esjim web sitesindeki profline renk ve döşemeleri ile birebir aynıdır..yeni modelleridir.

Resimde görülen aletler bendekilerin renk ve döşeme olarak birebir aynısıdır..sadece bendekilerin döşemeleri biraz daha açık renkli.Birde plaka kapakları düzdür resimdekiler ise delikli..

Malzemeler istanbula 1 saat mesafede tekirdağ dadır..ilgilenen arkadaşlar burdan pm atabilir.

2. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Satılık koşu bantları hakkında bilgi verebilir misiniz? Fiyatı, teknik özellikler, fatura ve garanti durumu...

3. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Dikkat etti iseniz tamamı birlikte satılıyor...garanti süreleri bu ay dolacak aletler çalışır durumda hiçbir sorunlşarı yok bakımları düzenli yapıulmış garanti süresi boyunca en ufak bir arızaları olmamış aletler. Ve faturalarda bende mevcut.

2.El alet alırken fatura garanti vs vs soruyorsunuz oda biraz ilginç..sıfır fiyatı 6-7 bin ytl lik alete fatura isterseniz KDV sinide ödemek zoruynda kalırsınız kaldıki mağaza değiliz bu aletler işyeri açıldığında vergi dairesine demirbaş olarak bildirilmiş faturaları gösterilmiş..aynı faturaları sizin kullanmanız mümkün değil zaten:)

4. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    BU GÜN(AZ EVVEL) ZİYARETİME GELEN YAKIN BİR BÖLGEDEN 2 ARKADAŞLA PRENSİPTE ANLAŞTIK ALETLER SATILDI DİYEBİLİRİZ...

İLGİLENEN TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER..AKSİ BİR DURUM OLMADIĞI SÜRECE ALETLERİ SATILMIŞ FARZEDEBİLİRSİNİZ..

(Büyük harfle yazmak yasak ancak başlığa bakıp ilgilenenler olacaktır dikkat çekmesi için büyük harflerle yazdım düzenleme modu olsa ilanı düzenleyip satıldı yazacaktım..)

5. murat_41

murat_41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben murat izmitten sizinle aletler hakında bilgi almak isterim nasıl irtibat kurarız !! benim telim 05398400997 teşekkürler

6. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    İlk paragrafınız yeterliydi. Her neyse ikinci paragrafınıza ise cevap vermem lazım sanırım. Özellikle elektronik bir ürün alırken fatura ve garanti durumu alacak kişiler için eleyici özellik taşıyabilir. Faturayı da masraf göstermek için sormamıştım. Kimi yerlerde garanti belgesi tek başına anlam ifade etmeyip yanında faturası da istenildiği için ayrıca sormuştum. Bunu da bilmiyorsanız öğrenmiş oldunuz.

Son düzenleme: 14 Ağustos 2010
  7. cafeyonca

cafeyonca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    spor aletleri hakkında

arkadaşım malzemeler duruyorsa görüşebiliriz tel.0545 2957436

yakup25 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş