satış niye yasak?

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve bıo max labs tarafından 18 Kasım 2004 başlatılmıştır.

1. bıo max labs

bıo max labs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    29
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar bu tip ilaçlar türkiye de yasal eczanede satılıyor
    ne diye bu kadar endişe ediyorsunuz
    ben bütün bodi cilerin hayalini gerçeğe dönüştürdüm
    bu büyük gelişme yi sizinle paylaşamayacak mıyım
    ne kadar abes
    sahte ilaçlara para verip kazıklanmaktan yorulmadınız mı

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.083
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bio lütfen asagidaki Linki Oku! Danimarkada Satis ve satisa yönelen bilgilendirme kesinlikle yasaktir! onun icin satisla ilgili Hersey Bu sitede yasaktir! Bu kurallara uymayan üyelerin kullanıcı adı; maili ; IP adresi kilitlenir siteye girmeleri kısıtlanır.

Sen aslinda Simdi "Danimarkadasin" onun icin Danimarkadaki kurallara uyman gerek.

http://www.turkforum.dk/Forum/viewtopic.php?t=90

3. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Max siteye hoshgeldin! iyi anliyorsun görebildigim kadariyla, umarim sitede kalici olur ve bilgilerini paylasirsin.

Sitedeki kurallara uyman gerek, satis neden yasak sorusuna bence Cok basit! Satilmazsa kimse steorit almaz! Bu site bildigim kadariyla sadece! Bilgilendirmek amaciyla acildi. Steorit almak icin yardima degil. Insanlar Eger aldi ve kullanmaya karar verdiyse bilgilerle yardimci olmak amac. steorit satipta al bunu sana kürde yapayim demek bence Yardim degil!! sen belki umursamassin, zaten parasini kazaniyorsun! bu arada Seninkiler kendinmi yapiyorsun??? :eek: :eek: Eger yapiyorsan bence Cok ters yapiyorsun! Bu ithal steoritler kac kontrolden geciyor! Seninki ayni Fake´ler gibi! Eger kendin yapiyorsan! Nasil yapiyorsun ? Bu ilaclari herkes öyle yapamaz! Fake ilaclarida bilmeyen kisiler yapiyor yardimida olabiliyor fake´lerin ama icindeki ne ?? ve yan etkileri NE ?? arkadaslar Hic biriniz kendi ev yapimi ilaclari almayin!

Size tavsiyem resimleri siteye atin bakalim!

4. bıo max labs

bıo max labs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    29
    Yer:
    istanbul
    ne kendim yapması ya

ya bu o kadar kolay iş mi evde nasıl yapıcan allah aşkına mantıklı ol
    bu ilaçlar benim ortağımın ilaç firmasında yapılıyor sadece hammaddesi dışardan geliyor
    ben yurt dışından 10 kg işlenmemiş toz getirttim
    firmada kendi ilaçlarını yapar gibi bunları işliyor
    ayrıca en az eczane ilaçları kadar kaliteli üretimin her aşamasını kendim denetliyorum
    SİZ BENİ NE SANIYORSUNUZ ALLAH AŞKINA
    aşçıbaşı falan mı ben bu ülkede steroit işini en iyi bilen kişiyim bunuda heryerde herkese ispatlarım
    lisans patent gibi prosedürlere takılmamak için bu yola başvurdum
    neyse anlayana sivrisinek saz ...

5. Redlight

Redlight Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Re: ne kendim yapması ya

Ortağının ilaç firmasında yapılıyor? Bir ilaç firması kurmak kolaymı?
    Bir fabrika...

Ortagının ilaç fabrikasında yapılıyor öylemi? Senin ortağın illegal işleri ne çok seviyor böyle. Yasal olarak sattığı ilaçlar, karnını doyurmuyormu yoksa? Yada vatan millet sakarya, memleketimizin insanı sahte Durabolin yada Sahte Dianabol ile zehirlenmesin diye insaniyetindenmi koskoca bir ilaç fabrikası legal üretimin dışında illegal üretim yapıyor? Kendini riske atıyor? Trilyon liralık sermayeyi, 2 tane steroid üretmek için riske atıyor!

Yahu sen insanları salakmı sanıyorsun? Hiçbir, web sitesinde, tartışmayı sevmem. Çünkü internet üzerinden polemik yapmak demek, boşa zaman kaybı demektir. Karşındaki insanla dibi sonu olmayan salak muhabbetlerin dehlizlerinde kaybolur gidersin. Bu yazıyı yazıyorum çünkü senin gibi rantçı insanlar yüzünden bir takım hayalleri olan insanlar yanlış yollara sapıyorlar. Bu sitede tam bir rantçı yok diye sevinirken birde baktım buradada çıkmış ne yazıkki. :(

Steroit değil Steroid... Ayrıca çok bilen çok yanılır diye iyi bir ata sözümüz mevcuttur. Çok iddialı konuşursan, aslında bir b*k bilmediginin, yada altında yatan bir dümen oldugunun kanıtıdır bu. Gerçi niyetin çok belli, ne yapmak istedigin açık.

Valla nasıl denetliyorsun ne gibi denetliyorsun bilemeyecegim ama şu var ki, senin kalçana o iğneyi zorla yapsam , arkasından koşarak hastahaneye gideceginden adım gibi eminim...

Diyecek söz bulamıyorum. Aslında ben buraya bu satırları yazmazdım.
    Ellerinden gelen her yardımı esirgemeden veren. Kaliteli, düzeyli, ve paylaşmasını seven. Şu insanların forumunda tartışma ortamı yaratmak en son niyetim.

Ama 2 gün içinde bu kadar mesajı babanın hayrınamı attın diyede düşünmeden edemiyorum.

Neden kendinize eroincileri , esrarcıları yada benzeri batağa saplanmış insanları kurban seçmek yerine, Body Building yapan platodan kurtulmak yada az bir bulk olmak için , ilaç kullanmak isteyen insanların , sağlıkları ile oynuyorsunuz. Nedenini biliyorsun aslında Eroin üretsen ömür boyu hapishanelerde sürüneceksin ama steroid üretmek hem karlı hem cezası az yada yok? Hemde bu işe merak saran gençler çok hırslı değilmi? Güzel ve kolay , aynı zamanda , yağlı birer para kapısı...

Bir adam çıkar protein tozlarını över aman Allah steroid kullanmayın erkeklik elden gider, karaciger gider yapmayın etmeyin der. Nedeni basit herif toz satıcısı. X sitede konuşup duruyor...

Biride çıkar Steroidsiz ilaçsız olmaz, efendim gelin siz ilaç kullanın ama eczanelere akın etmeyin Primobolan Anapolon Sustanon saçmalagına düşmeyin. Burada konuşuyor...

Şimdi gelelim şu yazıyı neden yazdıgıma. Benim için dogru olan bu yazıyı buraya yazmaktı. Neden? çünkü ben koskoca bir ilaç fabrikasının işini gücünü bırakıp piyasaya hammadde üzerinden steroid üretebilecegini hiç zannetmiyorum. Ve bu mümkün değil. Zaten adama azıcık bir şey söylenmiş hemen AHÇIBAŞIMI SANDINIZ BENİ diyerek savunmaya geçmiş. Eğer bir insan , bir lafa , bir fikire , hemen sinirleniyorsa , o söylenilen şey sonuna kadar gerçektir.

Yani herneyse benim buraya yazmamdaki neden , eğer sağlıgınızı kaybetmek istemiyorsanız. Ve sahte ilaçlar ile başınıza bir sürü pislik gelmesini istemiyorsanız. Sustanon Primobolan kullanın. Haftada 400 mg primobolan kullanmak ne idüğü belli olmayan bir ilacı kullanmaktan çok daha güvenlidir bence. Bu benim arkadaşlarıma nacizane bir tavsiyemdir.

Bunun dışında sizlere başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum.

İnternet üzerinden bu tip ilaçları satan bir adamla konuştum kendisine bir mail gönderdim. Elinde ilaç olup olmadıgını sordum. Elindeki ilaçların ne derece güvenilir oldugunu sordum. Gerçekmi fake mi dedim
    bundan nasıl emin olabiliriz dedim. Bana gelen cevap aynen şu şekildeydi.

Birader selamlar bizde hem orjinal var hem sahte var. Bu ilaçların sahteleri adamı öldürebilir bile. Sen anlıyorsun bu işten helal olsun sana...
    İstersen sahte ilaçta satarız. Ama satarken sana söyleyerek satarız.

Mailin özeti buydu. Bu durumda ben bu insana nasıl güvenebilirim?
    Yani böyle bir şey olabilirmi demek ki bu adam sahte ilaçta satıyor.
    Ve istersem bana sahtesinide ucuz fiyattan verebilecegini söylüyor.
    Ben bu durumda bu insana nasıl güveneyimde ondan ilaç alayım?

Bulabiliyorsanız orjinal ilaçları bulun alın kullanın. Burada bu işten anlayan ve elinden gelen yardımı esirgemeyen arkadaşlar var. Koyun resmini birlikte tartışır sahtemi gerçekmi anlarız. Yada gidin kafanız rahat olsun Türkiyede eczaneden alıp kullanın.

Yazmazdım bu yazıyı ama bu işin sonu tehlikeli boyutlara varır gibi
    bir şey sezinledim. O yüzden uyarması benden diyerek buraya yazmaya karar verdim.

Ayrıca bu topic altına hiçbir şekilde 2. mesajı atmayacagım çünkü Bio_Max_Labs ile tartışmaya gerek bile görmüyorum.

Kısacası Benim fikirlerim budur. Katılmak yada katılmamak kişilerin kendi insiyatifinde.

6. bıo max labs

bıo max labs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    29
    Yer:
    istanbul
    Bu mesaj EDITLENDI

Bio max labs

*Site içerisinde kullanıcılar birbirlerine saygı çerçevesinde hitap etmek zorundadır

Bu sana Son ikaz kurallara uymassan Üyeligin tamamen silinecektir ve ip adresin kaydedilip bir daha siteye giremiyeceksin!

Saygilarla
    /DESPO

7. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark

Ya git kardes kendi isine ! Kendini sen aslinda ne zannediyorsun ? Birde kendim denetliyorum diyor allah allah! SEN KIMSIN KARDES KIM ? HANI ISMIN DUYULMUSMU YOKSA DOKTOR FALAN MISIN ??? :oops:
    Birde iyi anliyorsun dedik! Reklam yapacaksan baska yer bul kardes Fake islerle bizim ISIMIZ YOK!
    ORGANON VE SCHERING COK YASA!
    Ispatla kardes en iyi anladigini! Birde Dogru Konus!!

Redlight Sanada 100 % katiliyorum! 2. mesaji yazmama kararinida iyi yapmissin ;)

8. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    Yasak Okadar :D :D :lol: :lol:

9. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.914
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    evet bencede çok saçma insan saglıgı bu kadar ucuz degil

10. bıo max labs

bıo max labs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    29
    Yer:
    istanbul
    HAKKIMDAKİ SUÇLAMALARA CEVAP

İSTEYEN İNANMAYABİLİR
    BURADAKİ ARKADAŞLAR BİRAZ BİGİLİ OLSALARDI
    UNDERGROUND LAB KELİMESİNİN ANLAMINI BİLİRLERDİ
    BU LABRATUARLAR SADECE VÜCUTÇULAR İÇİN İLAÇ ÜRETİRLER
    ŞU ANDA KANADA DA DA VE MEKSİKA DA BÖYLE 20 DEN FAZLA LAB VAR
    BU LAB LER AMERİKA NIN İLAÇ İHTİYACINI KARŞILIYOR
    TABİİ SİZ AMERİKALILARDAN DAHA İYİ BİLİRSİNİZ BU İŞİ O YÜZDEN BANA LAF DÜŞMEZ
    ARKADAŞLAR BENİ KARALAYARAK BİR YERE VARAMAZSINIZ MAALESEF
    BEN BİRÇOK KİŞİYE İLAÇ SATTIM HEPSİ MEMNUN KALDI
    BU MESAJA: www.britishdragon.com SİTESİNE GİRMEDEN CEVAP VERMEYİN
    BU O LABLERDEN BİRİNİN İNTERNET SİTESİ
    AYNI ÜRÜNLERİ SATIYORUZ DA O BAKIMDAN DEDİM

BU ARADA SON LAF :GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ
    ZAMAN BENİ HAKLI ÇIKARACAK BUNU HEP BİRLİKTE GÖRECEĞİZ

BU ARADA BU İŞİ NE KADAR İYİ BİLDİĞİME SİZ KARAR VERİN
    İLAÇLA İLGİLİ NE İSTERSENİZ SORUN. KONU VE İLAÇ SINIRLAMASI YOK.
    KAYNAK GÖSTEREREK CEVAPLARIM HADİ BAKALIM

11. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.914
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bio verdigin sayfa görüntülelmiyor

12. bıo max labs

bıo max labs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    29
    Yer:
    istanbul
  13. bıo max labs

bıo max labs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    29
    Yer:
    istanbul
    nassim e

hadi nassim yaz birşeyler
    sor birkaç soru da cevapliyayım
    hadi aydınlat şu forumu bilgilerinle
    şenlensin ortalık
    ama sonra ben de sana sorucam ok?

14. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.914
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    tamam açtım

15. bıo max labs

bıo max labs Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    29
    Yer:
    istanbul
    britishdragon

onlar yapmışlar değil mi
    hiç britishdragon diye ilaç firması var mı
    demek ki ilaç firmalarından başkalarıda bu ilaçları üretebiliyormuş değil mi
    dikkat ederseniz sadece steroid üretiyorlar ve satıyorlar
    ve sadece internet üzerinden satıyorlar
    siz hiç sadece steroid üreten ve satan bir ilaç firması gördünüz mü
    bu bilgileri size redlight yada nassim vermedi ama dimi?

16. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.499
    Ödül Puanları:
    123
    bio sansını fazla zorlama bak diger spor forumlarında bırak steroidi dopingin dsinden bahset ya uyarılıosun ya da direk atılıosun onun icin fikirlerini paylas yeter , millete ilac satmaya calısma zaten alan olucagını sanmıyorum senin de dedigin gibi ''UNDERGROUND LAB'' yani yasadısı !!!

17. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Re: HAKKIMDAKİ SUÇLAMALARA CEVAP

Bu ne bicim suclama buradaki insanlar bilgili olur diye ya adamim sen kac yasindasin ??? cocuk gibi konusma :x Sana anlamiyorsun demiyoruz! Yukaridaki yazima bakarsan anliyorsun yazdin bu ne ya ? gelmis chamur atiyor, bir sorunun varsa bashka kapiyi Chal..Reklamida birak - Unutmaki Despo seni uyardi... Kendin icin diyorum..
    Birde sorunun cevapina gelince!

Senin "yaptiklarin" Underground! Digerleri ise Humangrand! Underground olanlar mesela Britihdragonin COGU "unterdosiert" mesela deniliyor almanca eger almanca varsa ne oldugunu bilirsin. Bu demektirki etkisi daha az..

Mesela Naposim Humangrand - Dbol ise Underground onun icin naposim daha pahali! ama ayni zamanda daha nedeni ise vucuta ne girecegini biliyorsun ve testlerde yakalanma riski yok.

Sana Bir soru DQ ne ?

18. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Hehe Kendi yasadisi oldugunu biliyormuydiki LOL! :D 8)

19. reddragona

reddragona Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Redlight sustanon ne? steroid mi? Ayrıca eczanede mi satılıyor bu ilaç. Zararsız mı?

20. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.914
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    reddragona sitede anabolik steroid kismina gir herseyi orda bulursun ayrica sustanon steroid

Sayfayı Paylaş