Sarkmalar için lütfen yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Buchdich tarafından 13 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Arkadaşlar ben 105 kiloydum ardından 78 kiloya düştüm. Çok büyük salaklık yapıp spor yapmadım...Şimdi alt karnım sarkıyo:( sosyal hayatım daha kötüye gitti. Lütfen yardm edin nasıl toparlarım . 3-4 ay geçti hala değişme yok... ne denize girebiliyorum sarkmalardan ne bel altı pantolon giyebiliyorum...şimdi personal trainer eşliğinde çalışıyoruz ciddi bir biçimde. karın da çalışıyorum ama geçmiyor... lütfen yardım edin

2. axuserdar

axuserdar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Alt karın en zor bölgedir kardeşim acele etme sabırlı ol uzun zamandır karın kası çalışıyorum daha yeni yeni alt kısımlar çıkmaya başladı karın kasında en kolayı üst sonra orta sonra alt kısımdır hemen verim elde edemezsin sabırlı ol

3. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    kardeş sonsuza kadar kalmaz değil mi (bazıları birkaç senedir öyleymiş herhalde spor yapmıyolar ama ben yapıyorum)))))

4. profbodyci

profbodyci Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    Düzenli beslenme + sporla düzelir o dediğin kşiler beslenmeye tam uymadıysa çok şeker tükettiyse istediği kadar çalışsın düzelmez ama sen dikkatli ollursan düzelir

Sayfayı Paylaş