SARKIK GOBEK ve YAG YAKICI ONEMLI !!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Aytac94 tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Aytac94

Aytac94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben 17 yasındayım ve göbegim biraz sarkık boyum 1.83 ve kilom 77 bu sarkmış olan göbeğimi nasıl eritebilirim lütfen sizden yardım istiyorum ve düzenli olarak fitnessa gidiyorum Sabahları 1 Pak Animal Cuts , İdmandan Önce 1 pak daha Animal Cuts , İdman Sonrası Gaspari + Creatine alıyorum idmanımda ise ağırlıkla mekik , diz çekme ve ağırlık çalışıyorum. Beslenmemede dikkat ediyorum yağsız şeyler yemeye çok çok çok özen gösteriyorum. Şeker alımı çok az fakat göbeğim hala sarkık ve üstte çıkardığım 2 pack bu zamanında aldığım kilo nedeniyle oluşan kat izinden dolayı aynı seviyede durmuyor yani biri biraz üstte ötekisi altta bu vücudu toparlamam mümkünmü yardımlarınızı bekliyorum !!:(

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım, önemli gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş