sarkık vücudu sıkılaştırmak için ne yapmalı?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mustafautku tarafından 5 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mustafautku

mustafautku Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    2 yıl önce 95 kilodan 60 kadar indim düzensiz saçma bir diyetle şu anki bilgilerim olsa asla böyle birşey yapmazdım karnımda ve göğüsümde biraz sarkma meydana geldi şuan 67 kiloyum ve vücut geliştirmeye başladım en büyük isteğim sıkı bir karın ve göğüs kasına sahip olmak antreman sonraları karın çalışıyorum benim sorum bu sarkıklardan kurtulmam için kas olarak kilo mu almam lazım ?

2. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi
    forumda bazı arkadaşlat bı tür durımlarda ameliyat öneriyor. ben kesinlikle böyle bişeyi tasvip etmiyorum. öncelikle kilo alman faydalı olur ama yağ olarak değil kas kütleni arttırmalısın. fazla kilo vermemişsin aşırı sarkma olmamıştır yaşında gençse zaman içinde vucudun toparlar .

3. mustafautku

mustafautku Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    zaten ameliyat olayı çok zor yani sporla düzeltebilirim ancak daha 17 yaşındayım aşırı sarkma yok ama rahatsız oluyorum yani zayıflama kararı alırken hedefim karın kasına sahip olmaktı ama karnım çok yumuşak

4. bodyweight

bodyweight Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bol bol su iç derin kendisini yenilesin. kilo al ama kas olarak.

5. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Ayni sorun bendede hala var suan. Suan yag oranim 15% civari.Suan yag oranimi birazdaha düsürüp, yazdan sonra saglam bulka girecem. Zamana birakmaktan baska bi caremiz yok :(

6. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : sarkma

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

7. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Bodyforumtr Ekibi

8. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...76&postcount=2
    Yeni başlayanlar için beslenme tekniği - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Beslenme - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Yeni Başlayanlar Bölümü - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1.dakikanızı ayrırak forum kurallarını okuyunuz.

Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş