Sansın bolesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ferodulger tarafından 13 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ferodulger

ferodulger Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benım gogus göbekten 5cm felan daha kucuk yaglı oldugum ıcın herneyse ben bunu arastırdım buyuk ıhtımal genetık genetık olursa erımıcekmı yanı bu gogus ılla amılıyatmı 1aydır yapıorum koşu ve diet birazcık deısım oldu ama bole oldugunu duyunca sızlere başvurayım dedım ben gene devam edeyımmı koşu ve diete yoksa genetık deı ılla amılıyatmı yoksa bench press felanmı yapayım war evde agırlık setım 40kg

2. 14oguz14

14oguz14 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    senin dediğin şey başka herkez için geçerli o mesela çok iyi bi vgcide göbeğini salsa kendini kasmasa o zaman onunda göbeği göğüsünü geçer önemli olan kendini kasıyoken geçmemesi o zaman geçiyosa problem var demektir

3. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Kilo verdikçe düzelir. Şekil bozukluğu olduğunu bilemeyiz resim eklemen lazım.

4. ferodulger

ferodulger Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya resim eklıcemde nasıl eklıcem telefonun usb gırısı bozuk atamıorum hergun duzenlı sınav felan cekıom 2günde bir garantı kosuyorum bazen hergun diette yapıorum hala bole bıseyım war. ben cok hızlı kılo werdım acaba ondanmı belkı ınanmazsınız ama 1ayda 10kılo werdım diet ve koşuyla

Sayfayı Paylaş