Sanki orta sırtım gelişmiyor...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fatihbey.0100 tarafından 2 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fatihbey.0100

fatihbey.0100 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Hayırlı akşamlar değerli forum kullanıcıları. Ben evde kendi ve imkanlarım ilr vücut geliştirme ile ilgilenen bir ergenim. Sadece 2 çift dambılım var. Bu dambıllar ile çalışıyorum. Fakat orta sırtım gelişmiyor sanırım. Sanki sırtımın ortası boşluk, çizgi gibi oluyor. Ben sırtımın genişlemesini ve büyümesini istiyorum. Orta sırtımı nasıl büyütürüm, geliştiririm? Bunun için dambıl ile yapılabilinecek antrenmanlar var mı? Teşekkürler.

2. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Değerli ergen kardeşim kendine 20-25 liraya bi barfiks çubuğu alırsan bu sorundan kurtulabilirsin

fatihbey.0100 bunu beğendi.
  3. fatihbey.0100

fatihbey.0100 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    İşte keşke alabilsem. Barfisk kapı sıkıştırmalo bar alamam o olmaz çünkü fakat şu duvara monte edilenden alabilirim ama o da duvarı yıkar mı? Bir de pahalı.

Bir dr alacağım yer bilmiyorum bulunduğum bölgede anca spor salonlarında olur belki oda satılmaz. İnternetten siperiş etsem güvenilir mi değil mi? Eve kargo gelir mi (şehir dışına) gelmez mi? Teşekkürler cevabın için

4. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    Decathlon mağazalarında barfiks çubuğu satılıyor.

fatihbey.0100 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş