Sanki Kolumun içinde bişeyler sökülüyor Bi yardım alabilirmiyim..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zzz tarafından 2 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zzz

zzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Slm öncelikle, dün omuz çalışırken fark ettim dumbelı yukarı kaldırdığımsa sağ kolumda omuza yakın yerde sanki bişeyler sökülüyor ,hani örme bişey sökülürya cırt diye onun gibi bişey bunun sebebi nedir kas yırtığı falan olmasın moralımı bozdu.. Acı ve yanma yok bu arada şimdilik...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:30 ----------

Çıkıyorum gelince yorumlarınıza bakarım ...

2. zzz

zzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ceyap veren yokmu yahu

3. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Aynından bende de bir kaç kere oldu. Tam o bölgeden geçen bir damar var sanırım ve bazen kemiklerin arasına sıkışabiliyor. Ağrın varsa çalışıp zorlama sıcak suyla masaj yapmayı deneyebilirsin. Bende iyileşmeye olumlu etkisi olmuştu. Geçici bir durum. Geçmiş olsun...

4. zzz

zzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Demek sizdede olmuş , bende damar yüzünden olabilir diyordum içimden , hocaya sordum kasların gelişiyor dedi :D

5. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Deseydin hocana sadece sağ omzum mu gelişiyor diye? :) Çünkü bende de 2 kez sağ omzumda olmuştu. İyi ısınmadan zorlayınca olabiliyor. Artık güzelce ısıtıyorum kasları uzun süreden beri olmadı çok şükür..

Sayfayı Paylaş