Sampiyonlar Ligi Bugün Basliyor

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Despo tarafından 18 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Sampiyonlar ligi bu aksam basliyor.
    Bu baslik altinda maclar hakkinda yorumlar ve mac tahminlerini yapalim isterseniz.

Bu sene ben Besiktastan cok umutluyum, yeni transferlerle güzel bir ekip olustu. Özellikle yabanci oyuncularina güveniyorum.
    Bobo sanirim bu aksam oynamayacakmis?

Marsilya takimi bu sezon, fransa liginde cok kötü basladi.
    Ilk 8 haftasi geride kalan ligde, sadece 7 puanlari var. Marsilya en son macini kendi sahasinda Touluse´a karsi 2-1 kaybetmisti.

Bugünkü maclar icin benim tahminlerim söyle:
    Marsilya vs Besiktas X
    Olympiakos vs Lazio x
    Shakthar Donetsk vs Celtic 1
    Porto vs Liverpool 2

Fenerbahceye gelince, ben umutlu degilim ama insallah yanilirim.
    Bakalim bu sezon ne yapabilecekler, umarim iki takimda ilk maclarinda en kötü ihtimal berabere kalirlar.
    Iki takimada Sampiyonlar liginde basarilar dilerimthums:
    Türkiye ve Galatasaray icin :D

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    keske kiz arkadasim ve ablam foruma uye olsalardida benim dun ve bugun soylediklerimi yazabilselerdi.

3. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Neydi Saydam?:)

Fenerbahceye HELAL OLSUN! diyorum.
    Okadar güzel oynadilarki, ben böyle bir istekli Fenerbahce daha önce hic görmedim. Eger Fenerbahce her macta bu kadar istekli ve güzel futbol oynarsa, inanin bu ligde büyük takimlari cok zorlar.
    Her zamanki gibi arkadaslarla toplanip maci izledik, mac esnasinda, bizim enisteden (Fanatik) SMS geldi "Sanki FB degil Real Madrid oynuyor" diye mesaj atmisti, cevabim ise Real degil, sanki Brezilya. Yabancilar cok güzel oynadi, umarim devami gelir.
    BJK macina gelince, BJK bugunku Inter gibi oynadi, cok isteksizlerdi. Ama bu maglubiyet okadarda önemli degil, sonucta dis sahada. Insallah kendi sahasinda Marsilyayi yener.

Yarinda insallah GS ve Kayseri güzel sonuclarla bizleri sevindirirler.

4. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    inter bitsede gitsek havasındaydı...eğer şans olsaydı fener 3-4 atardı..

5. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    bende bu kadar abartmaya gerek yok. ama yendikleri için sevindim.bize taş devrinden kalma bir takım gelince yenildik ama sağlık olsun ben Beşiktaş ımdan umutluyum

6. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    maçı izlemedin galiba?fener nerdeyse tek kale oynadı bi ara şut oranları 11-1 di. carlosun topu direkten döndü alexin kafasını adam biyerlerinden ter akıta akıta çıkardı edunun luganonun kafa vuruşları var,aurelionun kaçırdığı iki pozisyon var.buna karşılık interin sadece kullandığı kornerleri var.sence bunlar abartmak mı?

7. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    maçın tamamını izlemedim evet ama ben o mesajımda bir genelleme yaptım bu maç için söylemedim.allah versin daha çok atın canımbişey dediğim yok

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bilmiyorum bu sene icime doguyor,lig baslamadan kurayi gordugumde bizim icin bugune kadar ki en iyi kura dedim,en iyi takim inter gozukuyor ama ne olursa olsun ac milanin havasi yok onlarda.
    dun muhtesem stadimizin yanindan gecerken ve bir gun once de ablama,inter in cok sakati var ve bence cok cok buyuk bir takim olmadiklari icin de biz bu maci kazaniriz dedim ayrica bu sene guruptan cikacagimizi soyledim.ayrica fenerin lig maclarina da bakinca kafasinin baska yerde oldugu cok belliydi.

besiktas a gelince,bence en zor guruba dustuler,kurayi gordugumde besiktasin hic sansinin olmadigini soyledim.ayrica fener ve besiktasi su donemde cok karsilastirmayin,despo nun dedigi gibi her ne kadar iyi transfer yapsalarda henuz antronoru,yonetimi ve takimi bir birlik olabilmis degil ve en 2-3 sene daha bu sekilde devam etmeleri gerekir,bu yuzden de ben besktas tan pek basari beklemiyorum.

bunlar benim yorularim,6 mac tamamlaninca tekrar tabloya bakariz.

9. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Ya marthel hala anlayamıyor musun? Beşiktaşlılara birşeyi anayasada bile geçse anlatmanın yolu yok:Dehehe(sözüm meclisten dışarı...)
    Bak Beşiktaşlı dostlarımla girdiğim her tartışmanın sonunda artık bizden üstün olmadıklarını anlayınca işi hep taraftara vuruyorlar(bizim taraftarımız şöyle iyi,böyle iyi...) , ben o konuda da onlara haddini bildirdimde neyse:D

10. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    yaw mestano beşiktaş kendini fenerle kıyaslayacak kadar küçülmedi daha. siz kendimizi gidin galatasarayla kıyaslayın onlarda meraklı zatennnnn...... evet taraftarımız çok iyi o yüzden dünyanın sayılı taraftarları arasında bizimkiler gösterilirken sizinkinin adı bile geçmiyor.

ben fenere helal olsun diyorum biz yenildik diyede hiç üzülmüyorum çünkü bizim rakip harbiden baltaydı.

insaallah iki takımda gruptan çıkar.

fenerliler bi fırsat verse bizde sizi tebrik etcez.bu tıpkı şey gibi kadınlar devamlı biz eşitiz eşitiz diyolarya ya bi fırsat verinde bizden üstün olduğunuzu söyliyelim. örnek çok güzel oldu yaw :D

11. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Neyse mancınık biz senle msn'den devam ederiz bu konuya, asla pes etmem:Deheheh

Bu arada bu akşam özellikle Kayseri'ye ve galibeyet alacağından şüphe duymadığım Galatasaray'a başarılar.

12. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    bence şüphe duymaya başla skor 3-1 :)

13. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Macin skoruna bakilirsa cok ucuz kurtardik diyebiliriz ama maci izleyenler, aslinda macin 6-0´da bitebilecegini ve 3-6´da bitebilecegini görebilirlerdi. GS maca cok ofansif basladi ve malesef cok kötü goller yedi. Hakan Sükür yerine baska bir forvet olsaydi kesin goller gelirdi. Neden bu adami hala israrla ilk 11´de oynatiyorlar anlamiyorum, adeta sac bas yolduruyor. 300% gölü adam disari atiyor!!!:mad:duh
    Galatasarayin rovansta zorlanacagini sanmiyorum.
    Kayseri 4-0 yenilmis bu arada, yinede tebrik etmek gerekir.

14. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    interi yendik yenmesine ama......Ortada bir gerçek var.Fenerbahçenin kadrosu yetersiz.En başta kanatlarımız yok.Burda aziz yıldırımında kabahati büyük.Geçen sene rezalet bir fb vardı ve sen bu takımın en iyi oyuncusunu verip ısrarla takviye yapmıyorsun.İnteri yendik çünkü herkes extra oynadı.Gerçeği görmek gerekirse kadromuz yetersiz.Sağ açıkta alibilgin sol açıkta wedersonla olmaz.Eğer bu futbolcular kendini geliştirmesse işimz zor.Birdeinteri yenmemizi onların kapanmamasına bağlıyorum..

15. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Bence interi onlar press yapmadığı için yendik rahat rahat...
    Bu arada lubu takımın en iyi oyuncusunu vermişizde, kim o?

16. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam tamam hatırladım, tunkay sanli:D

17. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    evet arkadaslar bugun fenerbahce psv ile karsilasiyor,sizce sonuc ne olur?

18. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    bende fenerbahçe 2 - psv 1 olacak hissi var. bir galatasaraylı olarak doğru çıkmasını diliyorum.

saydam bunu beğendi.
  19. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    ben hicbir sey hissedemiyorum,yorum yok.

20. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    luganonun profesyonelliğini takdir ettim eğer orda gidip adamla dalaşmasaydı büyük ihtimalle deniz kart görecekti..gidip ortalığı karıştırdı ilgiyi üstüne çekti denizi kırmızı karttan kurtardı..maç 0-0 biter

Despo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş