Salonla ev arasında bi fark olurmu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Lionss tarafından 9 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar antrenmanlarımı evde yapmak istiyorum 180 tl salona vericegime 50 kg ayarlanan dumbell seti alıp evde anrenman yapsam salonda alıcagım sonucu alabilirmiyim

2. ufukko

ufukko Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Alamazsin

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Airoud

Airoud Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben zamaninda oyle bir girisimde bulunmustum fakat ustesinden kalkamamistim. Her set ve hareket icin agirliklari degistirmek eziyet. Ha ben buna katlanirim diyorsan vucudun her bolgesini calistiramazsin salondaki gibi. Tevfik abi var bu forumda hatta evinde 500kilodan fazla agirlik var. Her hareket icin oturtmus kendisine gore agirligi ama bu kirkta bir cikar. Keske hic salonu birakmasaymisim.. Evde iki gun aksatirsan gerisi gelir.

Lionss bunu beğendi.
  4. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    salonuna göre değişir öyle salonlar var ki aletleri eksik hocalar ilgisiz vs ama tabiki iyi bir salonsa evden iyidir ha evde yapılamaz mı yapılır ama iki çift 50 kg dumbbel setinin yanına bar seti bench sehpası barfiks demiri ağırlık istasyonu lazım ama salona devam etme konusunda risk varsa ben olsam 50 kglik dumbbel seti alırdım sonra eksikleri yavaş yavaş tamamlardım

Lionss bunu beğendi.
  5. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    bence eve salona az da olsa alternatif olacak bir şeyler kurmak için 400-600 tl civarı bütçe lazım... incline olabilen bi bench sehpası, bench için bar, 2 ayarlı dambıl demiri, z bar, bolcana plastik kaplama ucuz ağırlık, barfiks demiri... bu aletleri vücut ağırlığı ile yapılan hareketlerle kombine ederek salonu aratmayacak bir program yapılabiliyor. ama eninde sonunda salona yazılmak istiyorsunuz. ben 4-5 ay sonra baydım ve yazıldım. elimde aletlerin bulunması çok avantaj ama. işten geç kaldığım gün hiç dert etmiyorum evde saat gece 11-12 de de olsa yapabiliyorum idmanı, ama salondaki gibi olmuyor tabi

AnTiCoRe ve Lionss bunu beğendi.
  6. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Salonda sıkıntı oluyor aylık 240 sadece salon için gidiyor onun yerine bu fiyata agırlık setleri var barlar flan hepsi bulunuyor onları alıp evde de antrenman yaparım diye planlamıştım yer sıkıntısı flan da yok dükkan boş orada antrenmanları yaparım sıkılıcagımı sanmıyorum vucut için kararlıyım bide salona gitmem akşam saat 6 7 civarını bulur belkide 8 9 çünki salon bize bayaa bi uzak sıkılan sallondada sıkılıyor gereksiz bissürü insan var

7. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    kararlıysan olur tabi çok doğru hele ki mart ayı ile haziran ayı arasında bende gitmek istemiyorum salona çok gereksiz insan olması yanında gelip birde saçma sapan sorular sorup tip tip bakmaları rahatsız ediyor insanı

Lionss bunu beğendi.
  8. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    baya pahalıymış salon, alternatif varsa bakmaya çalış
    benim oturduğum yerde aylık 100-120 liraya havuzlu saunalı buhar banyolu gayet lüks tesislere üye olunabiliyor (ki bunlar normal fiyatlar kampanya vs yakalayınca daha avantajlı şeylerde oluyor)

Lionss bunu beğendi.
  9. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    180 TL verdiğim salonda kuş sütlü banyo isterim !!

spor salonundaki güzel ortamı evde bulamazsın çok masraf yapman gerek ucuza güzel bir salona başla elbet yakınlarda alternatif mütevazı salonlar vardır

Lionss bunu beğendi.
  10. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen salon fiyatıları malum sauna flan yok gidecegim salonun 16 tane yeri varmış öyle bişey diyordu antronörler ögrenci kampanyası var şimdi 300 tl 6 ay normal fiyat 180 tl aylık aslında fiyatlar baya şişirme de yapılacak bişey yok arkadşa gidiyordu oraya diyor adam baya kilolu antronör grainer öneriyormuş gelen her üyeye ilk başta ilaç yazalımmı flan diyorlarmış yani adamlar paya paya para için ugraşıyorlar ama gidenler iyi sonuç alıyor haklarını yiyemem şimdi suplement flan kullanmadan 1 yıl antrenman yapıp 40 cm biceps 36 cm bilek yapmayı hedefliyorum olurmu bilmem beslenmeyi baya iyi şekilde hazırladım şu yaz tatili bitsin öyle gidicem şimdi hiç çekilmiyor liseliler doluyor salonlara gereksiz sohbetler kendinden zayıflara tip tip bakmalar flan

11. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul

dostum düşüncende haklısın ama kaybettiğin aylar pahalıya patlar bence en yakında zamanda başla spora her yıl yaz aylarında sporu bırakırsan olmaz bu iş demedi deme ayrıca yok mu alternatif ucuza salon yakınlarda ?

Lionss bunu beğendi.
  12. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam ücretler sıkıntı degil zaten ayda 1 2 kere adamlar full kampanya yapıyorlar bi ara gittim 180 tl çektiler aylık ikinci gün arkadaş gitmiş kapanya yapmışlar 300 tl 6 ay yani uygun fiyata indiriyolar ama yaz aylarında boş insanlar çok oluyor hiç çekilmiyorlar bide daha yeni başlayacagım o yüzden bekliyorum önceden 1 ay gitmiştim ufak tefek sakatlıklar oldu o yüzden ara verdi iskeleti oturtsaydım yani 3 4 aylık bi geçmişim olsaydı hiç düşünmeden devam ederdim bu sporda hedeflerim var şu yaz tatilini bi atlatalım spor salonuna yazılırım ben en azından orada 3 5 kişiyle çalışma şansın var motivasyon kaybıda olmaz yorumlarınız için çok teşşekür ederim

Dengesizzz bunu beğendi.
  13. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Hocam ben spor salonuna 1.5 yıl gittim ve bıraktım.Bırakma nedenim hoca sahtekarlık yaptığı için,evimizin bodrum katı 30 metre kare civarinda,oraya güzel bir bench sehpasi 50 kg döküm dumbeel seti aldim.Bir adet barfiks demiri,ve bodrumda her duvara aynalar astim.Hem daha rahat calisiyorum hem motive oluyorum aynalara bakarak ses sistemini indirdim bodruma telefondan istediğim şarkılarıda açiyorumm oh mis ev gibisi yok salonda ter kokusundan spor yapamazdik şimdi hiç yoktan herşeyi yapiyoruz iyi kötü :D tavsiyem yeriniz varsa evde spor yapmak

Sayfayı Paylaş