Salondayken Kalbimmi Durdu Acaba ?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Soldier93 tarafından 3 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni / BodyBuilder
    Yer:
    Yurtdışı
    Öncellikle Herkeze Buradan İyiakşamlar Ve İyigünler Diliyorum

Kilo : 93
    Boy : 182

Yaklaşık 6-7 Aydır Salondaym Geçen Gün Salonda Önkol Ve Sırt Antremanımı Yaptım Ve Antremanım Bitti Leg Extension Yerine Oturdum Sadece Hiç Çalışmadım Birden Beynim Uyuyordu Sanki Etrafımı Görüyordum Ama GÖzlerim Dalıyordu Çok Farklı Bir Duyguya Kapıldım Bu Olay ARd ARada 2 Defa Oldu Sonra Kendime Geldim Bu Gün Uyandım Öksürmeye Başladım Ve Öksürünce GÖgsüm Hafif Yanıyor Şimdi Bu Konuyu Buraya Açmanın saçma Oldugunu Biliyorum Ama Size Sorum Benim Dün Antremanda Kalbimmi Durdu ? :eek::eek::eek:

2. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Çok yorgunken spora gittiğini düşünüyorum çünkü aynısı bana sürekli oluyor.Sabah 6 da kalkıyorum sonra dershaneye(Okul vs) saat 3 te ders bitiyor.Eve gel 4 oluyor yemek ye sonra direk salona git.Ölü gibi oluyorum.Yani bence sadece yorgundun.Sabah ağrı olmasıda bench press te ağırlık arttırmış olabilirsin ondan göğüsün tepkisidir.Veya antremanda aksatma yapmışsındır ve hafif hamlık olmuştur.Veya hasta oldun o yüzden halsizdin ve sabah kalkınca gögüs bölgen ağrıdı.terli terli rüzgar yemiş olabilirsin yani.Kalbin bu kadar basit duracağını sanmam.Ama genede doktora görün şakaya gelmez.

3. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni / BodyBuilder
    Yer:
    Yurtdışı
    kardeş ne yazdıysan ap aynısıyız :O Bende 6 Da Kalkıyorum Ve 4 Den Sonra Gidiyorum .... Teşşekür Ederim BU Güzel Yorumun İçin Bende Yorgunluktan Dolayı Oldugu Kanatındeym :)

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Aralık 2009
  4. lord___707

lord___707 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    vücüt geliştirme sporunun olmazsa olmazı yeteri kadar uyku ve dinlenmiş bir bedendir. eğer vücuta bu gereksinimlerini vermezsek ozaman antremanı da boşuna yapmış olur hemde bedensel ve beyinsel de çöküntüye maruz kalabiliriz.

aman dikkat diyorum.

Sayfayı Paylaş