Salondaki kız part 2

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve 61TS1967 tarafından 19 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. 61TS1967

61TS1967 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/salondaki-kiz-t62493.html

bu başlıkta biraz tüyo aldım abilerim'den kardeslerim'den ama ne yalan söyleyeyim hiç birini uygulayamadım . Sadece bugün kızla yanyan'a bisikletteydik arada göz göze geldiğimizi söylemiştim, bu sefer hoca birşey yaptı kızda birşey söyledi ama duymadım güldü bana baktı bende baktım bir kaç saniye birbirimize bakarak güldük ama yine ben konuya girmedim aptal deseniz yeridir . hoca birşey dedi galiba yukarı vücut kısmına çıkalım falan dedi ama hocadan kıllanmıyorum çünkü kızı yaşında . Neyse ben yine sevindim bu duruma bir gelişme sonuçta o çıkınca bende çıksam mı diye düsünürken o geldi twist e bindi yine gözgöze geldik tabi twist karşılıklı ben cesaret edip karsısına geçemedim tabi bu sırada girip çıkan bi kaç erkekle konuştu . Telefonu çaldı soyunma odasına konuşmaya gitti bende geri gelir umuduyla twist e geçtim hani dönünce karşıma gelir diye telefonla konustuğunu duyuyorum geleceğinden eminim, o gelene kadar 1000 twist yapmışımdır baya bi bekledim geldiğinde çıkmak için giyinmiş yine göz göze geldik ne o ne ben iyi akşamlar dedik . bu günde böyle mutsuz, sıkıcı geçti . Artık her gelişmeyi bu başlıkta anlatacağım, ama eminim onu kaparlar bana kalmaz

2. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    part 1 i de gordum yorum yapmadim, yapmayi da dusunmuyordum ama yasiniz kac sorabilirmiyim ona gore biseyler yazacam cunku :)

khephnes bunu beğendi.
  3. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Bence sosyalleşmelisin.. :)

2157 bunu beğendi.
  4. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Kac yasindasin acaba?

Salondaki kiz part ucyuzbesyuz. Bu ne abi. Git baska forumlarda paylas.
    Dertlesme bolumu iyice, abi su hatunu nasil dusurucem konulariyla dolup tasmaya basladi.

Hayir bir kiza asik olursun, sosyal cevrenle paylasirsin, cidden bir cozum bulunamaz da gelip burada anlatirsin anlasilabilir, ama hic mi arkadasin yok yahu, git onlara anlat. Basit bir mevzu bu.

Ben bu konulardan iyice rahatsiz olmaya basladim kisisel olarak.
    Ne zaman unread posts bolumune girsem hemmen bir adet, beyler yardimci olun kiz meselesi : ((( seklinde bir konu goruyorum.

Bence modlar tarafindan el atilmali artik.

MyShadowKing, dungean ve Predatel bunu beğendi.
  5. 61TS1967

61TS1967 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    18 yaşındayım, bölüm dertleşmek işine gelmiyosa girmezsin görmezsin bölümü hani çok kasmamalısın görmezden gel bazı şeyleri sırf başlığa khephnes okusunda yazmadım gerektiği yerde modlar el atar zaten

Bahadir90 bunu beğendi.
  6. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

İçtenlikle yazdığın için cevaplamak istiyorum ...

Sadece şu kadar söyleyebilirim göz göze bakışmakla malesef olmuyor bu işler ya sen yakışıklı olacaksın kız sana gelecek merhaba diyecek , yada sen kıza merhaba diyip konuya gireceksin bakışmakla sadece ona olan bağımlılık hissini körüklersin o kadar ...

Akay bunu beğendi.
  7. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    dostum kendini fazla kaptirma, bugün hayal kirikligina ugracaksin sonra ne motivation kalacak ne birsey

8. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Bu salon nerede acaba hani yer olarak belirtme de kabaca semt olarak söyler misin?

thetramp bunu beğendi.
  9. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    o değilde,salonadaki kiz part 2, volume 2 felan olmuyor böyle..üçüncü partı da bekleriz

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:23 ----------

Ziyaretmi ediceksin sevgili Dragox :))

10. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim bak 2 yaş küçüğümsün hemen hemen aynı yaştayız çok içten konuşmussun ama yakışıklı ve sosyal değilsen hiç ümitlenme gel sana brazzers şifresi veriym takıl . valla bak.

Bahadir90, SlipKnoT16, emrea16 ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  11. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hıc gulecegım yoktu valla :D

12. AegeanDream

AegeanDream Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    yolla panpa diyecem cuk oturacak

13. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Bir kere vucud gelistirme salonlarini sosyal faaliyet alani goren tiplerden hic haz etmem. Insanlar oraya antreman yapmaya gidierler sosyallesmeye yada hatun kaldirmaya degil. Benim gittigim salona gitseniz heralde her 10dk da bir farkli birine asik olacaksiniz. :)

Oyle karsilikli bakisma ile de bir sey olmaz ve kiz sirf size bakiyor diye de sizinle ilgilendigi anlamina da gelmez ki artik cok gec olmus. Atilmasi gereken adimlar zamaninda atilmali. Oyle karsidan 10 antreman kestikten sonra kizi gel birer kahve icelim demek olmaz zaten buyuk ihtimalle kabul etmeyecektir kabul etse bile sizin istediginiz yakinlasma olmayacaktir. Bir abi gibi soyluyorum birakin artik su eski yesil cam turk filmi usulu kiz tavlamalari. onlarin gercek hayatta bir gecerliligi yok.

Yerinizde olsam su brazzers sifre teklifini dusunurdum ;)

ozan119, Swager, MyShadowKing ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  14. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    salonda bende çok güzel bayan gördüm,bakamadım inanın rahatsız olmasınlar diye böyle hiç ilgilenmiyormuş gibi yaptım sonuçta çoğunlukla erkeklerin geldiği biryer,baya tutuldum falan ama hiç düşünemedim o durumu,aynı spor salonundan biriyle birlikte olmakta tabiki yanlış birşey yok çok doğal ama şansi olarak bana ters geldi :) en iyisi kampüsten ayarlamak kardeşim ama tipim var dilim var diyorsan bayana yakın dur biraz rahatsız etmeden :)

15. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Brazzers şifresimi :) sen ciddimisin yaahu :) sabah sabah iyi güldüm ;)

xinplysz bunu beğendi.
  16. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    aynı konu üzerinden devam etmeliydin farklı bir başlık açmana gerek yoktu
    uzaktan bakışma kızın dikkatini çekene kadar olur bende uzaktan ilk etkiliyici bakış atmıştım zamanında ancak çok uzatmamak lazım günlerce aylarca beklemek demek kızın her an sevgili bulabileceği anlamına gelirki düşünmek bile korkutucu
    oda insan merhaba de konuya başla antremandaki performansını öv bu hoşuna gidecektir gerisi gelir kasmaya gerek yok

Bahadir90, 2157 ve Predatel bunu beğendi.
  17. 61TS1967

61TS1967 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Gaziosmanpaşa

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:32 ----------

şifreyi vereyim kızın peşini bırak diyosun :D

18. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    yok kardeşim estağfurullah işin esprisi,rahatsız etmeyecek derecede yaklaş derim ben ama kendine güveniyorsan bana bakar diyorsan dilimde iyi diyorsan yap kardeşim yürü ya kulum olayı :) sonuçta sevmişsin belli çok hoşlanmışsın buraya bizlere açmışsın konuyu,teşekkür ederiz ters yorum yapanlara aldanma,söylediğim kriterler kendinde varmı bak,düşün sonra yolunu çiz derim bişeyler yap yani ya bırak,yada tacize girmeden ilgilen,ama böyle bekleme :)

2157 bunu beğendi.
  19. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    İki üç idman merhaba, iyi çalışmalar, çıkarken iyi akşamlar dersin. Bunu herkese yap ki kendini özel hissetmesin. :) Sonra bir harekette, bantta elbet karşılaşılır; nasıl gidiyor, seni hep görüyorum çok sıkı çalışıyorsun, tebrik ederim falan dersin. Niyeti varsa muhabbeti sürdürür zaten. Yoksa iyi, sağol der keser atar. Çok uzatacak konular değil.

Bir iyi akşamlar, iki merhaba da diyemiyorsan yak kendini :D

Bahadir90, SlipKnoT16, 2157 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  20. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    çok haklı demiş arkadaşım niyeti neyse zaten o şeklinden konuşmasından belli eder,senden iyi haberler bekliyoruz :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş