salondaki kıskançlar

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve overmars tarafından 20 Eylül 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. hotlife79

hotlife79 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    turzm inşaat
    Yer:
    Normalde ankara ama şimdi rusya
    kol cm ve arkadaşlı ilişkisini çok beğendim haha ama gerçekden komik fakat dediğin saçma yüz ifadeleri war ama ben hep yüzsüzlük edip en kaslı olana sorarım adam o kadar kas yapıyosa demekki bi bildiği war derim ve hepde güzüelce anlatırlar:):):)

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Bu başlığın adı salondaki kıskançlar yerine salondaki eksikler olmalıydı çünkü kıskançlık kalıcı bir kavram ama eksiklik tamamlandığında kıskançlık kalkıyorsa bu eksikliktir diyorum

ALPEREN bunu beğendi.
  3. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Benim çalıştığım salonda da "süzme" tabir edeceğimiz tipler oluyor. İstisnasız her ay yazılıp bu şekilde "süzme" olan 1-2 kişi kesinlikle çıkıyor. Yolda yürürken kasıtlı olarak üstünüze gelen "buna bir omuz atayım kendime geleyim" zihniyetli tipler aynı huylarını salonda da sürdürüyorlar. Özellikle vücudunuz dikkat çekiyorsa, muhakkak sürtünmeye yada yanızdan sıyrılarak geçmeye çalışanlar oluyor.

Bir gün kol ölçümü almak için mezuraya yöneldim. Ölçtüm baktım. Hemen birisi damladı " bende ölçeyim". Aynı şahıs, daha yeni olmasına rağmen bana hareket göstermeye kalktı. Benim huyumda insanları kırmamaktır, "he" "he" deyip geçerim, takmam.

Ancak sürekli gözlerin üzerinizde olması iyi birşey değil, bazıları iyi niyetle bakarken bazıları kötü niyetle bakıyorlarki en tehlikelileri bunlardır.

Son olarak size salonumuzdan 1-2 örnek vereyim.

- Dumbelların konulduğu yerde, dikilip çalışıp ağırlık almanızı engelleyenler mi ararsınız...

- Üst göğüs yana açış yapıp aynı zamanda da aynadan kendini izlemeye çalışan ve ayna önünde olan kişilere çekil diyen tipler...

- Önünüzde bar, set arası dinleniyorsunuz hemen tekrar yapacaksınız barı önünüzden hızlı bir şekilde kap kaç yapanlar var da var...

-Soyunma odasında, duvar dibinde olan dolabı kapmak için birbirinden değişik entrikalar yapanlar...

Biraz konu dışı oldu ama içimde kalmasın :)

Herkeze salonda iyi insanlar denk gelir umuduyla...
    İyi çalışmalar...

4. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Bizim salonda da kosu bandlarını kapma yarışı var ,
    Bir kaç defa kavga bile cıktı :)
    1 yıldır dogru dürüst koşu bandına cıktıgımı hatırlamıyorum
    Sürekli dolu koşu bandları

FleXoR bunu beğendi.
  5. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    salondaki çıkan kavgaqyı ayırmakta zor olsa gerek dumbeller havada uçuşur valla allahtan sporcu insan kendini terbiye eden insandır

B.B. King ve burakula01 bunu beğendi.
  6. Yusuf028

Yusuf028 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Bodybuilding çekişmeler sporu.. herkes daha iyisi için çabalarken kendinden daha iyi birini gören bir kendini beğenmiş sizi zor durumda bırakabiliyor ve sinirlerinizi bozabiliyor gerçekten.. hele birde çevrenizde kızlar varsa salonda seyreyleyin o artislerin halini.. :)))

Şöyle örnekle anlatayım.. Bir akşam salonda sırt idmanındayım. Dumble Rowing yapıyorum. Çalışanların arasında bayanlarda vardı.. Bi artisde dumble row yapıyorudu. Bi baktım yanıma yaklaşıyor. Bağıra bağıra diyorki O ÖYLE YAPILMAZ BÖYLE YAPILIR. ama nasıl sesini duyurmaya çalışıyor.=))
    halbusaki yanlış yaptığım bişey yok ki hocamda yanımda.. Nasıl yapılır dedim aldı 3 kglik :) dumblısallayıp duruyo. tamam hemşerim bildiğin gibi yap dercesine uzaklaştım yanından...

yani sırf kıskançlıklar değil bu tip avanaklıklarda çok.. Spora çok uzak bir milletiz. spor çevreye hava atmak için yapılmamalı...

7. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    bir de her salonda şöyle tipler vardır,benim salonumda da var birkaç tane.
    aylardır hemen hergün görürsün..haftada 4-5 gün çalışırlar çünkü.genellikle zayıf tiplerdir.sopayı andıran ince kolları vardır.kolları ince olduğu için bicepsleri tricepsleri normalde küçücük olmasına rağmen yumurta gibi görünürler.bunlar genellikle cahilliklerinin ve hırslarının kurbanı olmuş,bilgisiz kişilerdir.çok ağırlık basmayı marifet zannederler ve herzaman maximum ağırlıkla çalışırlar.
    bir de bunların ayı versiyonları vardır.hiçbir estetik düşünmeden sadece ayılaşan bu tipler güç gösterisine bayılırlar.gerek salon içinde,gerek salon dışında her fırsatta güç gösterisi yaparlar.herkesi dövebileceklerini zannederler.genellikle kaslı vücutları aynı zamanda da oldukça yağlı olduğu için iğrenç bir görünüme sahiplerdir.ayı-domuz karışımı bir vücut kıvamına sahiplerdir.
    bu 2 tipte sen çalışırken muhakkak göz ucuyla da olsa çalıştığın ağırlığa bakarlar.bu nasıl bir komplexse..sana ne kardeşim.
    mesela 2 gün öncesi salonda 30 la basıyorum.kendime yeni bir program yaptım.bu işte de yeni değilim.saçma sapan hırslanma dönemini çoktan aştım,profesyonelliğe doğru gidiyorum..bu bahsettiğim cahillerden bir tanesi başımda dikelmeye başladı..gözü de ağırlığımda..biliyorum yapacağını..ben set arası verdim..hemen artis artis atladı..bana nispet yaparcasına başladı 100 le basmaya..nasıl gururlanıyor,nasıl kendisini birşey zannediyor.be güzelim aylardır öküz gibi çalışıyorsun,niçin hiçbir gelişme yok bunu kendine bir sor.benim 1 ayda gösterdiğim gelişmeyi niçin sen 1 senedir gösteremiyorsun bunu bir kendine sor..hayır ben de çocukluk yapıp onunla kapışmaya kalkışsam her türlü benchte de deadliftte squad da da omuzda da göğüste de vs.de de her türlü 20+ fark atarım..ama bu ve bunun gibi embesiller zannediyorlarki benim gücüm 30a yettiği için 30la çalışıyorum.ha haziranda definasyona gireceğim ak koyun kara koyun belli olacak..o zaman apışıp kalacaklar..ama gene anlayamayacaklar..aralarında konuşacaklar ki "la oğlum adam benim 5'te 1'imi basamıyordu kesin doping kullandı"
    hasta ederler adamı..bari lütfedip bodyforumtr ye girseler de 3-5 birşey öğrenseler.
    hasta ederler adamı...

8. star_gate

star_gate Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    izmir
    sanırım bu tipler her yerde ben genellikle sabahın erken saatlerinde girerim salona ve boş olur...fakat her zaman da olmuyor böyle...herkes gibi bende ağırlığa girerken birilerinin beni seyretmesinden rahatsız olurum....

hele bide abi göğsünü elliyim bi pazu göstersene bi sık bakiim sertmi diyen hödükler oluyo....ya sen benim göğsümü pazumu neden elliyosun güzel kardeşim bi sıkıntın mı var ben kimsenin göğsünü pazusunu ellemem...yani en azından erkelerin :))))

Sayfayı Paylaş