Salondaki insanlar nie bu kadar garip?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve leny151180 tarafından 28 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. leny151180

leny151180 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar ben bu spora başlayalı tam 3 ay oldu. Fakat salonda olan arkadaşlar bana mı çok garip geliyor, yoksa ben mi bir garipim anlamış değilim. Geçen yine salondayım çalışıyorum. Benden 2-3 hafta önce başlamış bir eleman geldi. Muhabbet aynen aşağıda ki gibi gerçekleşti.

Arkadaş: Ne çalışıyorsun?
    Ben : Kol
    Arkadaş: Bak ben senden önce başladım kendimi geliştirdim sen ne zaman gelişeceksin lan? (sırıtırak)
    Ben: ....Bilmem bakacaz. (İçimden küfür edesim geliyor, efendliğimden susuyorum.)

ve bu arkadaş gibi bir çok kişi var. Salonda bu sporu yıllarca yapmış ve hala yapan abilerimiz var onlarla gayet iyi geçiniyorum. Onlar diyor takma onlar hep olacaklar gibi. Ama cidden bu gibi şeyler benim canımı cok sıkıyor. Tüm gün çalışıyorum bir de akşam böyle tiplerle uğraşmak çok sıkıcı...

Bana gelince 3 ay ne mi yaptım? Kollarım ip inceydi eskiye oranlı büyüdüler. Ama o arkadaşlar zaten başladığında kalıplı iri yarı ve kolları büyük olduğu için ve salonda kendi bedenlerinden 1 beden küçük tişört veya atlet giydikleri için kendilerini rambo ilan ediyorlar ve sağ sola çatıolar, hoca olarak takılıyorlar.

Bu sporu bırakmaya asla niyetim yok. Her türlü fedakarlığı yapıyorum azimle çalışıyorum.
    Evet güçsüzüm o yüzden fazla ağırlık giremiyorum.
    Ama bunlar zamanla olacak şeyler biliyorum.

Lütfen bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Ocensers bunu beğendi.
  2. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Zamanla gelişirsin dediğin gibi o sıkıntı değil de salonlar asla düzelmeyecek bundan emin olabilirsin, salondaki garip insanlarla -arkadaşın olsa bile- iletişim kurmamaya özen göster çünkü gerçekten adamı delirtiyolar.

Sen sadece kendinle ilgilen, sporunu en kısa sürede bitir ve salondan uzaklaş.

rockybalboa7, khephnes, Predatel ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    yaptığın spora odaklan bu tiplere karşıda soğuk ol. salona hesap vermeye mi gidiyorsun spor yapmayamı:) böyle insanlar çok fazla en uyuz tiplerin yogunlukta oldugu sporda malesef v.g

Predatel ve mr_dblue bunu beğendi.
  4. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Sosyal alanda ezik olup salona girdiğinde bunun acısını çıkaran,salonda kendini ağa zanneden tiplerdir bunlar.
    Bende 2 aylık salon geçmişimdeki bir muhabbeti anlatayım salon günlerimin sonundayım bench press çalışıyorum partnerim(kardeşim) o gün yoktu.
    Yanıma geldi bir tane ter kokulu biri muhabbet şu.
    -abi kolay gelsin.
    -saol.
    -yaw abi ben senden sonra başladım senden daha ağır basıyorum.Ne kadar yavaş gidiyorsun.

bu ve bunun gibi birçok neden eve alet alarak evde sporu devam ettirmeme neden oldu.

Ama sen salona devam et takma bunları,sadece spor salonlarında değil her yerde var bu tipler kurtuluş yok.
    Başarılar!!

rockybalboa7, Ocensers, leny151180 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Ben salonda kimseyle konuşmam, hatta tepki aldım neden hiç konuşmuyorsun diye ama hâlâ konuşmuyorum. spor salonları sosyalleşmek için gittiğimiz bir yer olmamalı bence. herkes sporunu yapıp, çıkıp gitmeli diye düşünüyorum.

RUMMER ve Predatel bunu beğendi.
  6. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    ben kurumumun salonunda idman yapıyorum bizde de öyle dengesizler var

max ot adında ağır bir program uyguluyorum.

neyse geçen sırt idmanında deadlift yaparken adamın teki geldi adamın bir şey bildiği olmamasına rağmen bana konuşup durdu.

konuşma şöyle

-slm
    +slm
    - nie bu kadar ağır çalışıyorsun?
    + kuvvet idmanı yapıyorum
    - kuvvet idmanı olmaz öle sen 4 -5 set çalışıp yüksek terar çalışcaksın
    - hıı tmm

içimden tabi bir si... git dedim kulağıma taktım kulaklığı deadliftin 2. setine odaklandım.

demek istediğim böyle tipler heryer de var o yüzden sallamıcan sen çalışmana odaklancan o kadar

rockybalboa7, RUMMER ve Rinkushichi bunu beğendi.
  7. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    bende sıkıldım artık, okuldaki arkadaşlar etrafımdaki insanlar gerçekten sıkıldım.

8. trader223

trader223 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bolu
    Bizi çekemeyen gruptan onlar.Göğüsün neden bu kadar büyük.Bu kadar hacim yeter.Parçalı olcak bence.Vücut mu çalışıyosun evet.Baklavaları bi göstersene.Takmayın :) Benim tercihim diyip geçin uğraşmayın bana kalırsa o salondan kimseyle arkadaşta olmayın.Meraba meraba bitti.

İyi günler :)

9. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    valla bana hiç böyle şeyler olmadı
    genelde gayet arkadaşça muhabbetler olurdu

fakat bu tip elemanlar benden uzak durmuş ta olabilir
    kafa kazılı ve sakallı gezdigim için biraz psikopat görüntü oluyor
    polisler çevirmesi falan oldu mu mutlaka durdururlar
    hatta 2 kere arabada uyuşturucu madde ve ya silah varmı? diye soran polis oldu
    ben şok halde bakıorum böle polise, hayatımda kavga etmemiş adamım
    sanırım millet görüntüye çok takıor

10. RUMMER

RUMMER Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler benim gittiğim salon biraz elit mekan yani daha dogrusu ücreti cok ucuz degil tahmin ediyorum bundan da birsuru serseri sokak apaçisi toplanıyor olabilir oralara. Ben de zayıf güçsüz biriyim çok gelişmiş benden büyük bazı insanlar gelip yardım ediyorlar bazen hocanın işi varsa vs. bende teşekkür ediyorum ne demek kardesim diyorlar. İnsanla ve ortamla alakalı bu olay.

mr_dblue bunu beğendi.
  11. Sivasli58

Sivasli58 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    bu tip biriyle hiç karşılaşmadım.sporumu yapar çeker giderim kimseyle konuşmam.
    olurda birgün karşılaşırsam gider yapıcağım kesin ya atılırım ya döverim.
    içime sinmek için yapmıyorum bu sporu.

12. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    bizdeki gaz insanların yürüyüşlerini değiştirmek için spora 1 ay gitmelerine bile gerek yok spora yazılan kişi yazıldıgı andan itibaren nefes tutan bir oklavaya dönüştürdügü için kendini egosunu tatmin etmek için etrafındakilere salııyorlar :)

bizdede üni. de bir çocuk vardı

not(benim kollar 40 cm )

geldi 2 ay olmus salona yazılalı bana sen ne kadar oldu başlayalı dedi ilk defa görüyor eski halimi bildiği de yok :) 1.5 yıl demiştim

cevap şöyle neee 1.5 yılmı okadar zamanda bunumu yaptın :)

bende sen 5. ayında mr olmpia olursun dedim

o ne ilaç mı dedi

görüşürüz dedim gittim :)

Akay ve Ocensers bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş