Salondaki aletlerin etkisi?Dusuncelerinize ihtiyacim var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ozzyjen tarafından 14 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ozzyjen

ozzyjen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Oncelikle herkese merhaba.Foruma gecen sene uye olmustum.Fakat bu ilk mesajim.10 gun once bir salona basladim.Daha once bu sporu yapmadim.Sadece lise yillarimda 2sene kadar karate yapmistim,ozamanlar kondisyonum da cok iyiydi.
    Asil soruma geleyim,basladigim salonda aletler eski.Birkac gun once 1 gunlugune istanbula gittim,kaldigim otelin harika bir fitness salonu vardi.Aletler harikaydi.O gunluk antremanimi orada yaptim,ve antreman sonrasi gogus hareketinden sonra goguslerimde sisme oldu calismadan kaynaklanan.Sadece gogus hareketi.Fakat calistigim salonda boyle etki goremedim.Sizce aletlerin iyi olmasi calisilan bolgeye daha mi iyi etki yapiyor ve calisma etkili bicimde yarar sagliyor?Bu arada 1'77 boy ve 67 kiloyum.70 kilodan dusmusum,3kilo vermisim.Simdiden tesekkurler.

2. mamix_28

mamix_28 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Eski aletler her zaman daha iyidir benim için.Etkilenme psikolojik olabilir.

3. Mersin

Mersin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    hareketleri doğru yapmak önemli. örneğin göğüs çalışırken kelebeği tam olarak sıkıştırmak lazım. yoksa başka kas grupları yardımıyla hareketi tamamlamış olursunuz. bence aletin durumuna göre çalışılan bölgeyi hissedip hareketi doğru olarak tamamlamanız yeterli olur. kelebek makinesi herhalde eskide de yenide de aynı işlevle çalışır.

Sayfayı Paylaş